Детски градини Варна - прием 2015

  • 64 137
  • 580
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 927
Пускам нова тема, старата е прекалено стара и ще излиза на всички потребители, които вече са забравили, че са кандидатствали преди време - ето я тук

Официален сайт за кандидатстване - https://gradini-varna.com/

Дано местата тази година са достатъчни. Със сигурност няма да разберем, защото новата власт не предоставя истински данни.
Успех на тригодишните!

# 1
  • Мнения: 124
Здравейте,искам да помоля родителите на деца ходещи в ОДЗ 15"Морска звездичка"за някакви отзиви.

# 2
  • Мнения: 317
Да си задам въпроса и тук: Незабравка или Карамфилче?

# 3
  • Мнения: 53
записвам се да следя темата, защото ми е на дневен ред. Успех на всички !

# 4
  • Мнения: 759
Младежът е роден 09.2014. Може ли да кандидатства  за одз?

# 5
  • Мнения: 2 096
Имам питане - ако настоящият адрес ми е в един район, а постоянния - в друг, мога ли да кандидатствам по района на настоящия или е нужно да си сменям личната карта?
За яслена в одз може да кандидатства с навършване на 10м.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 63
Здравейте, и ние тази година сме на лотарията за градините. Искам да попитам някой знае ли дали детските градини са с едно работно време за всички и ако ли пък не, дали има някъде информация за това? Успех на всички!

# 7
  • Мнения: 102
ще следя темата

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Здравейте, и ние тази година сме на лотарията за градините. Искам да попитам някой знае ли дали детските градини са с едно работно време за всички и ако ли пък не, дали има някъде информация за това? Успех на всички!
Всички са с едно работно време.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 63
Здравейте, и ние тази година сме на лотарията за градините. Искам да попитам някой знае ли дали детските градини са с едно работно време за всички и ако ли пък не, дали има някъде информация за това? Успех на всички!
Всички са с едно работно време.
Благодаря, Яна!

# 10
  • Мнения: 424
Записвам се да следя темата. Дано ни приемат юни, юли

# 11
  • Мнения: 7
Здравейте, майчета Simple Smile Запис и от мен.

# 12
  • Мнения: 317
 Аз за бележките за данъците - не могат ли да си ги проверяват директорките, както правят в яслите? Някой знае ли?

# 13
  • Мнения: 30
Здравейте и ние ще чакаме прием тази година Simple Smile Някакви отзиви за градините Изворче и Пролет?

# 14
  • Мнения: 1 586
Здравейте,

И ние се нареждаме тук с надеждата да ни огрее за яслена група в ОДЗ Чайка или Иглика. Извинявам се за тъпият си въпрос, но въпреки, че имам голям батко и съм минала по този път нещата явно са се променила за 8 години и сега имам чуденки.

Сайта не е ли само за кандидатстване онлайн за яслени групи, които не са към ОДЗта? Тоест, на 01,04 отново се ходи до желанато ОДЗ с куп документи и се чака ред?

И още един въпрос, ако бащата е на трудова борса, но документите се подават от майката, която работи, това ще намалили шансовете на детето? Има ли ги тези 5 точки и тук или са само за яслите в ел. регистъра?

Ще се радвам ако някой успее да ме разбере и ми помогне.

Общи условия

Активация на акаунт