Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 март 2006, 11:11 ч.

Лактогонен чай и разстройство

• 859
  • 7
  •   1
Отговори
Момичета, вчера вечерта си направих една доза чай, изпих го след ядене, както пише на опаковката и след три часа се започна едно разстройство, та чак до сега. В чая има копър, анасон, кориандър и резене. Не съм яла вечерта нищо освен домашно приготвени кифлички, от който всички ядоха, а само аз имах проблем.

# 1
  • Германия
Възможно е да е от чая, но не е задължително. Ако те притеснява разстройството, хапни сухари или ориз, те стягат и не забравяй да пиеш достатъчно течности, за да избегнеш обезводняване....а оттам и кахъри около намаляване на кърмата

# 2
От резенето е. Купи си чай без резене или билките поотделно и сама си ги смеси.

# 3
Аз два месеца пих лактогонен чай и не съм имала такъв проблем (даже по-скоро обратното). За разстройство помага чай от джоджен.

# 4
Благодаря, ще пробвам без резене. Предишния ден пих само копър и бебо имаше много слаби колики.

# 5
  • Sofia
И при мен така подейства чайчето, пробвай смеска без резене...И повече течности, както са казали по-горе

# 6
  • София
резенето на много места го дават като разхлабващо. Лошо е, че никъде не пишат за страничните действия при различни комбинации. Дано вече да си се оправила

# 7
  • София-там нейде в западната част
ами аз докато пих лактогония чай на "Хип" не съм имала подобен дискомфорт,възможно е и да е от чая но може и да не е не съм гледала дали в него има резене... за затягане сварен ориз,сухари,картофи сварени или запечени ми помагат
...П.С. сега видях вчая на "Хип" няма резене  Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт