Кремове против стрии?

  • 187 322
  • 546
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 6 725
Здравейте !Имате ли наблюдения от тези продукти ?
Аз имам от Био Оил. Скъпо и неефикасно или поне при мен.

# 541
  • Мнения: 2 585
Аз съм почти по цял ден вкъщи и се мажа поне два пъти на ден, веднъж с крема, веднъж с маслото:


Не знам обаче дали ще има ефект, но пък се надявам.

# 542
  • Мнения: 10
Препоръчвам Здраве мама. Спаси ме. Имах голям тумбак, но нито една стрия. Почна яко да ме сърби и опъва в четвърти и пети месец. Почнах с този крем и си бях екстра до края. Не знам дали още се продава.

# 543
  • Мнения: 121
Аз се мажех от 2-3 месец с крема на Biobaza и съм много доволна, нямам нито една стрия. Мажех се сутрин и вечер, където може да се разтегне кожата. Други продукти не съм ползвала

Здравейте момичета,
дали някой е ползвал сериата на BIOBAZA, а именно:
-Душ мляко за бременни – BIOBAZA
-Крем против стрии за бременни и майки – BIOBAZA
-Олио против стрии за бременни – BIOBAZA

и какво е вашето мнение за тях?

До колкото разбрах от мнения в интернет е добре да се грижим за кожата и докато сме под душа, след това с крем и вечер с олио.
Мислите ли, че ще бъде достатъчно да си избера дори само един крем или олио и да го ползвам него през цялото време?

Благодаря ви предварително за коментарите.

# 544
  • Мнения: 2 585
Аз за съжаление още съм в началото - 19 г.с. и вече имам доста стрии.. преди не съм имала. Мажа се редовно /4-5 пъти на ден/, дори не съм качила много килограми /почти никакви дори/ и все пак се чудя как ли ще е до края…

# 545
  • Мнения: 486
Момичета здравейте ! От коя седмица започнахте да се мажете, и по колко пъти на ден?

# 546
  • Мнения: 1 967
Аз започнах някъде четвръти-пети месец, два пъти на ден - сутрин с крем, вечер с олио. След раждането продължих, но само вечер, че не стигам до мазане много-много.

Последна редакция: чт, 27 яну 2022, 21:23 от Елмайра

Общи условия

Активация на акаунт