Спечели награди с Prestigio и Ardes.bg

  • 2 479
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
В месеца на жената, пролетта и новото начало идва и една нова възможност да спечелите. Национална верига Ardes.bg и Prestigio организират пролетна томбола със свежи награди.
Формата за регистрация е отворена до 05 април 2015 година и всички записали се могат да спечелят 1 Смартфон Prestigio 5550 и 1 Таблет Prestigio 5777, син. Участието не е обвързано с покупка, а пълните условия на томболата може да видите ТУК.



Смартфонът Prestigio 5550 идва с голям и ярък 5,5-инчов екран за едно по-приятно и комфортно потребителско изживяване. Телефонът има мощен 4-ядрен процесор, който се справя с всяка задача, която му поставите. А със страхотната 13 MP камера лесно улавяте ценните моменти в живота.

Таблетът Prestigio 5777 позволява на цвета да внесе разнообразие в сивото ежедневие. Благодарение на вградения 3G модул може да запазите своята мобилност, а чрез опцията за телефонни разговори винаги ще бъдете свързани с любимите хора, без да пропускате важните обаждания и съобщения.

Вече 19 години “Ардес Информационни Технологии” ЕООД предлага специализирана консултация при покупка, поддръжка и сервиз на компютърна техника. Фирмата е създаден през 1996 г. във Варна от инж. Димитър Димитров и в момента има партньорски магазини в цялата страна, както и интернет магазин с разнообразни предложения и полезни насоки. Ако имате нужда от съвет при покупка на нов лаптоп, таблет, смартфон, телевизор или просто искате да научите повече за техниката си, може да си изтеглите безплатните ръководства или да се свържете с фирмата.

"Ардес" пожелава успех на всички участници в томболата, много усмихнати дни и слънчеви пролетни емоции!

Последна редакция: нд, 29 мар 2015, 14:29 от Адри́

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 240
Регистрирах се! Simple Smile Късмет на всички участници!

# 2
# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 431
Регистрирам се и аз.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Регистрирах се! Simple Smile Късмет на всички участници!

+1  Laughing

# 5
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Пожелавам успех на всички  bowuu newsm76 newsm03

# 6
  • Мнения: 30
И аз Simple Smile)). Късмет на всички   bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 344
Готово.  Wink

# 8
  • Мнения: 1 475
Успях! Късмет на всички регистрирали се!  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 120
И аз участвам:)

Общи условия

Активация на акаунт