ТАЕ БО и Редукция

  • 14 932
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 521
мм ще го потърся това чудотворно елексирче

# 46
  • Мнения: 1 290
И аз съм доволна от редукцията Party
joji04  ,ти по колко прахчета пиеш на ден?
 

# 47
  • Мнения: 521
Tristania ти откъде го купи?Във Варна в кое Пикадили го има?Или къде го има другаде?Някои да знае?

# 48
  • Мнения: 1 290
Ами трябва да се разтърсиш из аптеките,в някоя голяма би трябвало да го има.

# 49
  • Мнения: 1 290
Тристияна, защо не пробваш в някой голям супер маркет във Варна например ги има в Пикадили  Laughing
Може и при вас да е така
 Joy Joy Joy
питах в три аптеки и в Пловдив и ме гледат като извънземно #Cussing out
Ето една мила дама сподели къде го има във Варна,потърси ако искаш Flutter

# 50
  • Мнения: 521
ами ще го потърся там дано да го има.притенява ме само да не е в голяма кутия,защото аз първо искам да си купя 1-2 и тогава да пристъпя с взимането на големия акет

# 51
  • Мнения: 1 290
ами ще го потърся там дано да го има.притенява ме само да не е в голяма кутия,защото аз първо искам да си купя 1-2 и тогава да пристъпя с взимането на големия акет
тук се продаваха на пакетчета,левче и нещо едното,наистина пробвай с едно ,защото вкуса не е от най-поносимите,само с шоколада се трае Shocked

# 52
  • Мнения: 420
Днес ми е пети ден ,пия по две ,сутрин и следобед,като огладнея го пия.На опаковката пише ,че след десетия ден се пият по три.

# 53
  • Мнения: 420
Има ли някой с резултат от редукцията?Само плодове и зеленчуци ли се ядът?

# 54
  • Мнения: 1 290
Аз пия по едно и хапвам по малко,на първата фаза съм още.После се пият по две с плодове и зеленчуци и накрая по три без нищо.
Не съм се мерила,но ми харесва,съставките са супер ,чувствам се добре и..ще си купя още  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 521
купих си го,но е малко гадно Blushвъпреки това ще го пия

# 56
  • Мнения: 1 290
Какъв вкус си взе?

# 57
  • Мнения: 521
ами с вкус на шоколад,щото други и нямаше.аз ще го пия със сламка по бързод ами отива в гърлето Joyне може ли а си го разтворя в прясно мляко? newsm78

# 58
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Изтеглих си тае бо ,30минутна тренировка
Може ли дадеш линк, моля!

# 59
  • Мнения: 1 290
ами с вкус на шоколад,щото други и нямаше.аз ще го пия със сламка по бързод ами отива в гърлето Joyне може ли а си го разтворя в прясно мляко? newsm78
ами ти хем си взела най-поносимото  Mr. GreenНа мен първия път ми се стори гадно,но сега взе да ми става вкусен Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт