Не иска да лежи....Дори със спален чувал...

  • 500
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 960
Слагам я да спи, давам биба, излизам от стаята и след 5 минута е станала, седи в леглото и пее...И е така от 3 дни, откакто с лекота става от легнало до седнало положение.... Какво да правя? newsm78

# 1
  • Мнения: 2 271
Остави я да си попее и ще си заспи.Моята пее понякога преди заспиване.Като е в чувалчето ще си остане завита във всякаква поза!

# 2
  • София
  • Мнения: 6 146
И моята, пее, играе, изхвърля играчки и възглавници от леглото и накрая заспива. Налепила съм и ваденки по стената на леглото - тя като се умори, ляга, чопли ги с пръст и им говори. Но ако е случайно по-свежа, може дори да се изправи с чувала, да се докопа до най-горното чекмедже на скрина и да изхвърли всичките си дрехи на земята, след такива изтощителни занимания пак заспива Mr. Green Е скрина вече е обезопасен де

# 3
  • Мнения: 3 447
Ами какво да ти кажа - нашия се изправя както е с чувала и започва да подскача Simple Smile Като го приготвя за спане, излизам от стаята и го оставям да се наскача и наиграе, и като се поизтощи Wink, почва да ме вика и тогава го приспивам.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 960
Леле, стана ми смешно като ви чета! Още нищо не съм видяла! Laughing Да ми имате проблемите, НАЛИ! Mr. Green

# 5
  • Мнения: 3 447
Леле, стана ми смешно като ви чета! Още нищо не съм видяла! Laughing Да ми имате проблемите, НАЛИ! Mr. Green
Аха Laughing зареди се с търпение и чувство за хумор, все повече ще ти трябват. Да ти е жива и здрава палавницата Hug

# 6
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Не и се спи, просто:)
Интересно и е да стои права...
Съвсем в реда на нещата:)

# 7
  • Мнения: 1 629
Не знам newsm78 аз си лягам с детето, гушкаме се, пеем си заедно и като заспи го оставям.

# 8
  • Мнения: 10 758
Не и се спи, просто:)
Интересно и е да стои права...
Съвсем в реда на нещата:)
И аз това щях да кажа Peace
Оставия да си полудува и като се изтощи сама ще заспи.  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 3 960
Не знам newsm78 аз си лягам с детето, гушкаме се, пеем си заедно и като заспи го оставям.

Ами досега винаги сама си е заспивала!  И не ми се иска да "развалям" работата!

# 10
  • Мнения: 10 758
Не знам newsm78 аз си лягам с детето, гушкаме се, пеем си заедно и като заспи го оставям.

Ами досега винаги сама си е заспивала!  И не ми се иска да "развалям" работата!
И по-добре недей.може да е инцидентно, след време ще мине.  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 629
Сакън, Мира, не те и съветвам, просто на мен така ми е приятно и така процедирам Grinning Има подобна тема в Нашите деца, ако искаш я потърси за повече мнения Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 3 960
Сакън, Мира, не те и съветвам, просто на мен така ми е приятно и така процедирам Grinning Има подобна тема в Нашите деца, ако искаш я потърси за повече мнения Hug

ОК, Благодаря!

# 13
  • Мнения: 1 753
Охоооо, добре дошла в отбора  Hug  Laughing  Laughing  Laughing
Ани НИКОГА не е заспивала сама.  Confused Било й е интересно да стои права, след това се изморява ама не не се сеща, че за целта ще трябва да легне, да затвори очи и да заспи... Просто започва да реве. И кво да я правя - отивам, лягаме си заедно на спалнята и се приспиваме. Ама на мен не ми пречи да ти кажа - даже ми е приятно и заедно си пеем докато заспи.  Laughing
Така я караме от доста време и идея си нямам дали и кога ще дойде момента, в който ще заспива сама... Ама твоята щом си се е научила да спи самичка - по-добре не я отучвай, че понякога приспиването отнема доста време.  Wink

# 14
  • Мнения: 7 430
Съвсем нормално е Wink
Вики така се научи да спи сам - в началото го оставях, давах биба или мляко, но след малко вече бе станал.Пееше, обикалеше из кошарата, изхвърляше играчките си и какво ли не - пъров го правеше по половин час, после взе да скъсява времето и така си започна да заспива.Понякога му трябва повечко, понякога по-малко време.
Аз като не чувам вече звук - влизам и го завивам Peace
Имай малко търпение Wink

Общи условия

Активация на акаунт