Условия за ски в Добринище?

  • 2 743
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 321
Здравейте. Simple Smile
Търсих подобни теми във форума, но така и не намерих прясна информация на условията за ски в Добринище.
Та, интересува ме след този обилен сняг някой бил ли е скоро там.Как са пистите.Никога не съм ходила а чувам хубави неща.Няма много хора и се кара спокойно.
Четох че част от пистата е за по начинаещи скиори, но не знам в коя част се намира?
Моля разяснете ми малко повече подробности около пистата и трудността й.
Благодаря предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 90
Здравейте. Simple Smile
Търсих подобни теми във форума, но така и не намерих прясна информация на условията за ски в Добринище.
Та, интересува ме след този обилен сняг някой бил ли е скоро там.Как са пистите.Никога не съм ходила а чувам хубави неща.Няма много хора и се кара спокойно.
Четох че част от пистата е за по начинаещи скиори, но не знам в коя част се намира?
Моля разяснете ми малко повече подробности около пистата и трудността й.
Благодаря предварително!  bouquet
Здравей! Simple Smile
Добринище е много добър избор!Ние последно бяхме на 28.02 и 01.03.Сега не знам как е след последния сняг.Пистите сигурно ги обработват,но пътя от Добринище до х-жа Гоце Делчев е тесен и стръмен със завои.Затова е по-добре да сте с 4х4 и хубави гуми.
За самите писти:има за начинаещи има и за напреднали.Най-страшна ми се видя Стената,но няма шанс аз да се пусна по нея!Учебната е до х-жа Гоце Делчев,от там тръгва и лифта за х-жа Без бог-него ползват майсторите скиори. Laughing

Добринище е добър избор,защото е много по-евтино от Банско.Наем на ски и сноуборд е 10 лв.Ски учителите вземат по20 лв. на час,но при пазарлък смъкват малко.Картата за цял ден за ски влека е 15 лв.,а за лифта ако не се
лъжа -25 лв.Цените в чайните също са поносими.

# 2
  • Мнения: 65
За начинаещи е идеална пистата в началото на лифта. Там е подходящо и за шейни. Тъй като малката ми дъщеричка е на почти две години там я пързалях със шейна тип "чук и гек" под наем за 5лв. за целия ден.
Наистина цените в сравнение с Банско са направо смешни и е много спокойно. Ако се разходиш с лифта до хижа "Безбог" опитай цеденото кисело мляко с домашно сладко от боровинки. Ние си изкарахме страхотно и планираме другата зима пак там  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 321
Много ви благодаря за отзивите  bouquet
Само да уточня- значи за начинаещите пистата, трябва ли да се хваща лифта който е за Безбог или има влек за нея.Четох за междина станция, която е някъде по средата.Да не би оттам реално да е спускането по нея?
Радвам се че става и за шейни, понеже сме с малката а тя не може да кара още ски.Така, че търсим най-вече нещо подобно заради нея.Т.е 2 в едно:)

# 4
  • Мнения: 90
Много ви благодаря за отзивите  bouquet
Само да уточня- значи за начинаещите пистата, трябва ли да се хваща лифта който е за Безбог или има влек за нея.Четох за междина станция, която е някъде по средата.Да не би оттам реално да е спускането по нея?
Радвам се че става и за шейни, понеже сме с малката а тя не може да кара още ски.Така, че търсим най-вече нещо подобно заради нея.Т.е 2 в едно:)

Пристигате с колата до х-жа Гоце Делчев,там някъде паркирате.Тръгвате към началото на лифта и стигате до учебната писта.На нея се ползват само ски влековете.Лифта ви трябва само ако ползвате големите писти.Но щом детето е мъничко -едва ли!

# 5
# 6
  • Мнения: 1 321
Ясно ..ОК благодарско за изчерпателния отговор.  bouquet Mr. Green

# 7
  • Мнения: 90
Ясно ..ОК благодарско за изчерпателния отговор.  bouquet Mr. Green
Пожелавам ви да си изкарате добре и да пишете как е положението.Ние мислехме днес да ходим,но сменихме дестинацията.Може би другата седмица,ако отговаря времето.  Nature Sun With Face  Nature Partly Sunny

# 8
  • Мнения: 1 321
Ами другата седмица ние пък няма да успеем.Но, мисля да е в края на месеца.
Ако ходите вие другата- моля те пиши каква е ситуацията.
Благодаря и ви пожелавам приятно изкарване!  bouquet

# 9

Общи условия

Активация на акаунт