Включете се в играта на WELEDA. Спечелете грижа от природата за детето и майката

  • 8 381
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 243
Много добра Био грижа за всяко бебче! Кремчето е на растителна основа, като основна съставка съдържа невен, известен със успокояващото си действие! Ползвам го от самото начало за моето бебче и до сега не сме имали проблеми в зоната под памперса! Лесно се разнася, много е мек като усещане, не изсушава дупето, а го предпазва нежно и неагресивно. Има лек аромат от етеричните масла, но иначе е без изкуствени аромати,парабени и т.н Препоръчвам го на всяка мама за нейното бебче!

# 31
  • Варна
  • Мнения: 11 340
В момента ползваме и нямам намерение да го сменям, защото е чудесен, подхранващия крем за лице с невен. Омекотява идеално бебешката кожа и премахва всякакви изпръхвания и пъпчици по лицето на малката ми дъщеря. Шампоанът й също е на Веледа. Peace

С удоволствие бих пробвала и крема за лице с бял слез, просто, за да направя сравнение с този, който ползваме в момента.

# 32
  • София
  • Мнения: 74
Хидратиращ крем за лице и тяло с невен

# 33
  • Мнения: 29 321
Защитен балсам с невен - много приятен и лек за нанасяне. Предпазва от вятър нежната кожа!!!

# 34
  • Мнения: 220
Ползвам крем за лице с бял слез и за двете ми деца /4г. и 1 г./

# 35
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Защитен балсам с невен

# 36
  • Мнения: 1 711
Подхранващ крем за лице с невен - бих го пробвала с голямо удоволствие.Защото предпазва нежната кожа на лицето и има успокояващо действие върху чувствителна кожа .

# 37
  • Мнения: 187
За пролетните разходки е подходящ защитен балсам с невен, т.к. предпазва от студ, влага и вятър. Не сме използвали продуктите от серията с бял слез все още.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 240
Защитен балсам с невен - изключително съм доволна и за себе си и за детето, прекрасен е!  newsm10

# 39
  • Мнения: 10 152
Ползваме козметиката на Weleda още от раждането на нашето бебе и вече след осем месеца мога да кажа от личен опит, че продуктите са отлични за нежната бебешка кожа. Както серията с невен, така и серията с бял слез са чудесни. Ние къпем бебчо с Душ гел и шампоан с невен, който е толкова добър за кожата му, че всъщност почти не се налага да ползваме какъвто и да е лосион за тяло или олио и само от време на време го мажем с лосиона с бял слез (няма дерматит или друга необходмост, просто в началото бях избрала този лосион като максимално щадящ кожата и дори още го ползваме Wink ). Много съм доволна и от крема с невен против подсичане.
А относно въпроса за подходящ продукт за пролетна разходка, категорично посочвам Хидратиращия крем за лице и тяло с невен- изпробван е дори и в сравнително топлите зимни дни. Лицето на бебчо остана защитено от хладното време навън, а същевременно и предпазено от обривчетата, които се появиха в периода на никнене на зъбки (от прекаленото "лигавчене"). И си признавам, че от време на време си вземам по малко от кремчето и за мен - когато се появи някакво малко несъвършенство и по моята кожа - определено помага за бързото завяхване и заличаване на пъпчиците.
Така че си позволявам за твърдя - козметиката на Weleda  е точното решение за цялото семейство!

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 1 431
Допадна ми подхранващия крем за лице с невен.

# 41
  • Мнения: 194
Защитен балсам с невен, предпазва ни от студ и вятър и е много лесен за нанасяне.

# 42
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Имам и използвам - балсам с невен ... Но аз по принцип много харесвам невена използван в козметиката Simple Smile
Серията с невен е страхотна на Веледа Simple Smile И като цяло продуктите с тази марка са добри и си заслужават да се купят.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Не съм използвала продуктите до момента. Бих пробвала защитния балсам с невен, тъй като смятам, че ще е подходящ за нежната кожа на дъщеря ми.
Да си призная - и аз бих го тествала.  Blush

# 44
  • Варна
  • Мнения: 68
За пролетна разходка бих използвала защитния балсам с невен при вятър и студено време, за да са предпазени нежните детски бузки.

Общи условия

Активация на акаунт