Кога и къде бяхте когато започнаха родилните контракции

  • 6 695
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 764
Контракциите почнаха в 16:40ч. в деня на термина, бяхме на гости. Лекарката ме беше предупредила да тръгвам за болницата когато контракциите са на 5 мин. или ако ми изтекат водите. Прибрахме се, изкъпах се и чаках да станат на 5 мин. В 01:30 тръгнахме за болницата. В 02:30 вече бъх в предродилна. В родилна влязох в 06:00ч. и родих в 06:20ч.
Леко раждане ти желая  Peace

# 16
  • Мнения: 8
Аз се събудих към 4 и нещо сутринта от изтичащите ми води, които буквално се люснаха като леген и леглото плуваше. Изкъпах се, закусих (за съжаление, защото после всичко изповръщах) и отидох в болницата. Докато ме гледаха акушерки и проверяваха дали наистина са ми изтекли водите или съм луда нямах никакви контракции. Към 6 и нещо започнаха контракции през 3 минути, провериха ме, имах 7см разкритие. Заведоха ме в родилна зала, повърнах едно хубаво и сякаш така всичко ми олекна, почувствах се 100 пъти по-добре. Без да има време за упойка (то и не болеше чак толкова), 5 часа след изтиането на водите, демек 9 часа същата сутрин родих дъщеря ми. Малко след това станах на крака (от краткото раждане не се бях изтощила много) и си гушнах бебето и заедно към стаята. Акушерките после се шегуваха с мене, че с второто трябва да тичам към болницата при първи симптоми, защото щяло да си изтичка много бързо. Но, никой никога не знае, Божа работа. Успех на всички, и на мен с второто Simple Smile

# 17
  • Мнения: 324
На 3.07.2009г ми беше термина със първата ми бременност ,но контракциите ми започнаха още на 27.06 и 3 дни по-късно родих с изтекли води и контракции на 5мин и разкритие от 5см ме приеха в болница.

# 18
  • Мнения: 175
На 31.01.ми започнаха контракциите.Събудих се от тях,хванаха ме вечерта.Малко се зачудих дали да тръгвам към родилното Simple SmileЕ в крайна сметка събудих таткото,изкъпах се,взехме багажа с нас и тръгнахме Simple Smile Приеха ме с 4 см разкритие.На 01.02 вече си имахме бебок

Общи условия

Активация на акаунт