Отговори
# 555
  • Мнения: 434
То днес времето беше повече от прекрасно   Nature Sunny


Да ама от утре дъжддддд   Sad

# 556
  • Мнения: 62
Привет момичета Simple Smile
Шмокси Hug дано всичко е наред с другото бебенце, стискам палци  Praynig
Аз умирам от главоболие, ако не всеки ден, то през ден ме боли глава....и в момента пак. На всичкото отгоре съм ужасно сополива от вчера насам, спуквам се да кихам и ми тече носа....надявах се да ме подмине, но.... Tired
Иначе, връщам се от ФМ, утре ще ходя да давам кръв за БХС. На ФМ всичко изглежда нормално, има си носна костица, нухалната е добре, и на първо четене доки е сигурен, че ще си имаме сини гащи  Laughing Баткото ни ще е доволен, че той все казва, че искал братче Simple Smile Та така Simple Smile
Имаме май и нови мами, добре дошли и от мен   bouquet

Здравей, относно киханто и досадната хрема можеш да пръскаш солена вода, аз съм същата особенно след сън, но това успокоява кихането, чак се бях замислила за възможни алергии

# 557
  • Мнения: 257
Здравейте момичета, не съм писала от доста време, нямам нито сила, нито нищо.Днес след като видях какво се случило със Шмокси,няма как да не пиша. Шмокси, мила искам да ти кажа, че напълно те разбирам - и с нас се случи. Онзи ден на прегледа докторката ми каза, че няма да си имаме близнаци. Едното ни бебче е спряло да се развива в 9 седмица, няма сърдечен ритъм. Сега всичките ми надежди са за другото, дано Господ е с нас. Трябва да бъдем силни заради другите ни душички. Аз съм на следващ преглед чак на 06.04.Прегръщам те силно.
Момичета следя ви, просто нямам компютър сега а през телефона ми е трудно да пиша.Радвам се със всяка хубава новина, стискам ни палци и ви гушкам.

# 558
  • Мнения: 3 595
Bebo! Много съжалявам, мила, за това, което ви се е случило! Пожелавам ти другото бебенце да е здраво за две и всичко да е наред до финал! Кураж и въпреки, че е трудно горе главата, има едно тупкащо сърчице в теб!  Hug

# 559
  • Мнения: 1 034
Бебо, съжалявам за загубата ти! Желая ти здраво бебче на финала!

# 560
  • Мнения: 3 196
Еее, какво се случва  Cry Бебо, съжалявам, мила  spoko Дано поне другото бебенце е добре и да се роди живо и здраво  Praynig

# 561
  • Варна
  • Мнения: 178
ехх другарки по съдба
уж преди да забременея ходих на зъболекар всичко беше наред,а сега точно когато не трябва
имам проблем със зъба.Супер чувствителен към топло и студено.Няма да издържа до 4-тия месец и още утре отивам.Дано е безболезнено,че не го обичам този кабинет.

# 562
  • Мнения: 804
Бебо, много силно те прегръщaм  Hug  Aз още не могa дa осъзнaя кaкви се е случило, все пaк 13 седмици живеехме с мисълтa, че ще имaме двойнa рaдост. Но си прaвa, кaкто и всички момичетa тук - трябвa дa сме силни зaрaди другото сърчице в нaс! Ще се моля и зa вaшето бебе!

# 563
  • Мнения: 266
Привет,привет!  Hug Добре дошли на новите мами, лека и безпроблемна бременност ви желая  Heart Eyes Shmoksi,силно вярвам,че всичко при вас ще е наред!Имаш едно прекрасно слънчице, което расте в теб, и за него трябва да мислиш! Мисли положително, всичко ще се нареди!
Goldilocks, въобще не се връзвай на глупостите с носната кост. Резултата ти е повече от отличен! Браво  Laughing Аз съм в същата седмица като теб и знаеш моята одисея Wink Потърсих още две мнения освен на Искилиева, които доказаха, че греши.
Днес бях в Щерев на деня на отворените врати, с мамите разгледахме родилно отделение, операционните, стаите, залата за изписване. Много ми допадна това,което видях Simple Smile Много е чисто, подредено, всичко е ново. Имахме и презентация, раздадоха ни подаръци с мостри-витамини, кремове против стрии, подплънки за сутиен, мокри кърпи, биберон, бебешко олио, материали и списания. Координаторката е изключително мила и любезна жена, съдейства ми за записване за час. Утре ще ми се обади, за да ме вмъкнат в графика на д-р Ганева. Останах с отлични първи впечатления Simple Smile
Прекрасна вечер ви желая  Hug

# 564
  • Мнения: 804
Софи, aз съм пaциенткa нa др. Гaневa от 2009тa годинa, не я сменям зa нищо нa светa! Винaги положителнa, усмихнaтa и ти вдъхвa нaдеждa и курaж. Също много човечнa. Тя ми прaви ин витрото и двaтa пъти и ми следи бременносттa, но живот и здрaве ще рaждaм в Шейново, кaкто и първия път. Финaнсово ни е достa по-леко тaм, a и докторa при който ходя нa ЖК и при който рaждaх ни е семеен приятел.

# 565
  • Мнения: 90
Момичета, аз нямах време последните дни и сега изчетох какво сте писали. Добре дошли на новите Heart Eyes
Шмокси, според мен, сега останалото бебче има нужда да насочиш цялото си положително мислене в него и да вярваш с цялото си сърце, че всичко ще е ОК:)
чета ви и се чудя дали с мен всичко е наред защото аз досега не съм имала гадене и повръщане. Нито съм се разболявала (както писах по-рано се поддържам само с билки и всичко е ок досега). ... въпреки, че ще стана скоро на 37 и ме водят рискова бременност.
Много ми се спи обаче, станала съм по-нервна за нещастие на моята половинка и съм се закръглила доста.
За първи път чета, че вагиналният ехограф може да причини негативи... newsm78, ще потърся още информация. Досега са ми правили 4 УЗ с вагинален...

# 566
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Здравей, според мен моето главоболие не се дължи на бремеността, аз попринцип си страдам от него и преди го борих с Беналгин ..
трябвало да е да си обърнеш внимание още преди да забременееш на това главоболие .. не мога да се сетя в момента нещо, което да можеш да пиеш по време на бременност, евентуално парацетамол, но не съм сигурна, че ще помогне за такова нещо ..

# 567
  • Мнения: 62
Здравей, според мен моето главоболие не се дължи на бремеността, аз попринцип си страдам от него и преди го борих с Беналгин ..
трябвало да е да си обърнеш внимание още преди да забременееш на това главоболие .. не мога да се сетя в момента нещо, което да можеш да пиеш по време на бременност, евентуално парацетамол, но не съм сигурна, че ще помогне за такова нещо ..

Абе ще си траем, нали мами ще ставаме, та това ли ще ни плаши ?! Вие днес как сте, спите ли, вечер заспивам в 21 ч. , не мога да издържа повече, а сутринта съм с първи петли, днес от 05.25ч съм на крак.. И в това дъждовно време днес май само ще се готви  chef

# 568
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
аз съм с режима на детето Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 569
  • Мнения: 62
аз съм с режима на детето Mr. Green Mr. Green Mr. Green
хи хи, явно аз минавам към петлите  Crossing Arms Laughing

Общи условия

Активация на акаунт