«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

улинари€
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 60 отговора

ћнени€: 5 508
“ази сутрин правих на децата много лесни бухтички.≈то рецептата:
продукти
1/2 кофичка кисело мл€ко
1/2 чаена лъжичка сода бикарбонат
2 €йца
щ.сол
брашно-около 500 г.
приготовление
 иселото мл€ко + содата се смесват.ƒобав€т се €йцата,солта и се омесва не много меко тесто.–азточва се и с чаша се прав€т кръгчета,които се пържат в повече мазнина.
≈то и снимка:
÷итирай

ћнени€: 6 693
ѕрав€ ги същите, само, че добав€м сирене в тестото. ћного са бързи и вкусни. » добре изглеждат - такива едни бухнали топчици.  огато н€мам търпение да ги прав€ на кръгчета, режа разточеното тесто на квадратчета. ќмитат се за нула време! Very Happy
÷итирай

—офи€

ћнени€: 580
ўе ги пробвам  Peace
÷итирай

ћнени€: 3 346
ѕрав€ ги същите, само, че добав€м сирене в тестото. ћного са бързи и вкусни. » добре изглеждат - такива едни бухнали топчици.  огато н€мам търпение да ги прав€ на кръгчета, режа разточеното тесто на квадратчета. ќмитат се за нула време! Very Happy

…ес! —ъс сирене са трепач! јз пък ги режа както ми дойде - стават вс€какви многоъгълници Wink
÷итирай

ато изрежа кръгчета с чашата, остава тестото отстрани-пускам го така, както си е на парчета.ƒецата много се кеф€т, щото ги оприличават на вс€какви животинки.
÷итирай

ћнени€: 2 508
»зглеждат страхотни...
като тръгна да отслабвам ще се наложи н€как си да си сложа забрана за влизане в този форум.

ќще утре вечерта ще ги пробвам. јз ги €м и със сладко от боровинки, и със сирене, и със шоколад...абе колкото по-калорично, толкова по-добре  Blush
÷итирай

Sofiq

ћнени€: 289
» аз ги направих трази сутрин, но...нещо не се получиха Sad ћисл€, че тестото ми стана твърдо и за това, като се изпържиха сто€ха много корави. ≈, мъжа ми пак из€де доста от т€х, но не е там въпроса
≈ййййй, ама защо нещата не стават от първи€ опит?
÷итирай

—ъжал€вам, че не се е получило при теб.»ли си направила по-твърдо тестото, или си разточила кората много тънко.ћо€ е грешката-за което искренно се извин€вам-че тр€бваше да уточн€:тестото се разточва дебело 1/2 см.јко се решиш да ги направиш пак кажи дали се станали по-добре.
ѕоздрави и успех.
÷итирай

ћнени€: 6 693
”чудвам се, че са станали твърди. “е обикновено са меки, дори и да престо€т /е, н€мам предвид н€колко дена!/ ќпитай пак, сигурно ще се получи подобрен вариант. chef
÷итирай

олко горе-долу бухтички излизат с тези количества продукти?
ƒа не са прекалено много, че ще си ги €м сама и се притесн€вам, че после ще се наложи да се търкал€м.
÷итирай

«ависи колко е гол€ма чашата с ко€то правиш бухтичките.јми при мен излизат около 30-а бро€+ изрезките,които можеш да омесиш наново или направо да изпържеш.» наистина стават много мекички(в момента на ваденето от мазнината са твърди).
÷итирай

ћерси за отговора!

явно ще намал€ рподуктите на половина, че и продукци€та да ми е наполовина:))

÷итирай

„ерешка, балгодар€ за рецертата:). Ќаправих ги и станаха страхотни. ћеки и пу‘кави. —амо дето станаха към 60 бухтички  Blush
÷итирай

„ерешка, балгодар€ за рецертата:). Ќаправих ги и станаха страхотни. ћеки и пу‘кави...
ћол€!–адвам се, че ти е харесала! Love
...—амо дето станаха към 60 бухтички Blush
’ихи!“ъкмо ще има да си хапваш... Wink
÷итирай

Sofiq

ћнени€: 289
—ъжал€вам, че не се е получило при теб.»ли си направила по-твърдо тестото, или си разточила кората много тънко.ћо€ е грешката-за което искренно се извин€вам-че тр€бваше да уточн€:тестото се разточва дебело 1/2 см.јко се решиш да ги направиш пак кажи дали се станали по-добре.
ѕоздрави и успех.
явно съм направила и твърдо тесто и съм ги† разточила много тънко Smile
Ќооооо, следващи€т път ще станат перфектини! Smile
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 60 отговора