Бухтички

  • 72 630
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 873
Успех и да докладваш!

# 16
А тестото триабва ли да престои или месим и веднага можем да паржим?

# 17
  • Мнения: 2 550
Аз пържих веднага.

# 18
  • Мнения: 5 873
Месиш и веднага пържиш.

# 19
  • Мнения: 2 220
Направих ги днес и съм много доволна. Благодаря за рецептата, копвам я веднага.   bouquet

# 20
  • Мнения: 3 861
Само да добавя, че същата рецепта, но с по течно тесто също стават много сполучливи. Не се меси и изрязва с чаша, а с малка лъжичка се сипва в силно нагорещената мазнина и пържиш. Мазнината трябва да е повечко, да имат дълбочина за надуване

Да ви е сладко!!!

# 21
  • Мнения: 3 394
аз ще пробвам варанта с рядкото тесто и лъжицата, че не ми се меси и точи

# 22
  • Мнения: 5 873
Радвам се ,че ти е харесала!Бързо и вкусно,докато се обърнеш и ги няма.

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
И аз мерси  Hug
Много добре изглеждат твоите бухтички

# 24
  • Мнения: 85
Страхотни са  Hug

# 25
  • Мнения: 431
И аз ги пробвах наистина станаха много хубави Peace    Страхотни са !  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 2 671
Моите станаха твърди и дебели  Cry Май трябваше доста по-тънки да ги разточа  newsm78 е, поне бухнаха  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 1 205
Аз направих както каза Lilly  и станаха супер. Сама си изядох всичките  Embarassed

# 28
  • Мнения: 2 123
Мисля, че трябва да пропускам вече посещенията си тук Laughing Снощи като прочетох за тези бухти и... в 12 през нощта си ги направих /половината количество/ и си ги изядох. Уж се старая да не се тъпча с теста, но бяха тоооооолкова вкусни!!!  chef Мерси за уникално лесната рецепта!

# 29
  • Мнения: 5 873
Моите станаха твърди и дебели  Cry Май трябваше доста по-тънки да ги разточа  newsm78 е, поне бухнаха  Rolling Eyes
Съжалявам,че не се е получило при теб.Може би си замесила много твърдо тестото.Пробвай пак,но го замеси мекичко и разточи с дебелина 0.5 см-няма начин да не станат.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт