ЛЮБИТЕЛИ НА КУЧЕТА - 58 тема

  • 43 794
  • 722
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 636
Извинявам се за сбъркания пол Simple Smile  В бързотията защо съм решила , че е момиче и аз не знам  , а знам че си имате момченце .
asha сега като си написала за двата боксера и аз се сетих , че преди време бях чела статия специално за чау чау как се разболяват от любов и много лошо се влюбват , но бях забравила. Ти сега ме подсети , явно и други породи имат този проблем . Сега почнах да се чудя как ще решавам проблема за в бъдеще , а хич не ми се иска да го кастрирам . Но ако на всяко разгонване се разболяваме от любов направо не знам .... Това ни е второ разгонване първият път не сме имали проблем  , но той си беше доста малък първият път на около 5 месеца .
Друго да питам . Какво мислите за даването на кисело мляко на куче . Вече на доста места чета , че е добре да им се дава по малко кисело мляко .

# 16
  • Мнения: 2 849
inik, а той колко беше голям? Да не е в период на тийнейджър и затова да не слуша  Grinning?

utro77, tedi8811  и аз мисля, че е един вид доминиране, но такова което казва: Обърни ми внимание, обърни ми внимание, обърни ми внимание ..... Прави го само когато иска много силно някой да се занимава с нея - да се подхвърля играчката, да си играе човек с нея и т.н., когато иска цялото внимание да е към нея. Не е доминиране с цел превъзходство. А мисля така, имайки предвид цялостното и поведение, тя е по-скоро страхлива, отколкото властна.  Grinning

# 17
  • Мнения: 382
На 8-ми март стана на 1 годинка

# 18
  • Мнения: 1 786
Относно пишкащото с вдигнат крак момиченце , моето предишно куче правеше същото от малко . Според мен на по-дългокраките мадами не им е удобно да клякат , знам ли  newsm78
inik Заки не беше ли кастриран скоро ? Може би хормоните му все още не са съвсем ок . Спомням си ,че предишното ми куче в един момент започна да си варди играчките все едно са й деца. Като исках да ги взема ми ръмжеше, като й хвърлях да ми ги носи , тя скимтеше и ги криеше . Може ли Заки да си е решил нещо подобно за леглото ?

Новата тема е страхотна   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 9 850
tedi8811, аз бих кастрирала женската в такъв случай. Така обяснено, звучи по-добре, просто изказването ти първия път беше неясно.
Имам една много неприятна новина - стопанинът на Силвър му търси нов дом. Силвър виел по цяла нощ и съседите викали полиция и го заплашвали... Много ми е мъчно. Сега се надявам да намерим правилния човек за него...

# 20
  • Мнения: 382
Да, Джак - преди месец и ...нещо - на 13-ти февруари. Да, със сигурност има още бушуващи хормони. И  на tedi8811 хрумна нещо такова. Честно казано не се бях замисляла... възможно е. Но все пак и това да е, пак си мисля, че трябва да покажем, че не е допустимо.
Благодаря ви за отговорите и, че още не сте ме изгонили от темичката с мойте постоянни вълнения Embarassed

# 21
  • Мнения: 1 786
А, тя темата е за това - да си помагаме .

# 22
  • Мнения: 596
Jack Досега не съм се замисля, че може би просто е дългокрака и не й е особено удобно да кляка.  Grinning

И да си куче не било лесно.

Коте Надявам се бързо да намерите стопани на Силвър.

# 23
  • Мнения: 636
А, тя темата е за това - да си помагаме .
Напълно съм съгласна .
  Ако кастрирам женското това май не ми дава голяма гаранция ,че моят любовчия след време няма да се влюби в друга женска  все пак като ходим по разходки срещаме разни кучета та дори и улични от време на време  аз не мога да знам коя се е разгонила . За сега само обмислям варианти , но мисля да изчакам да видя при следващото разгонване дали пак ще сме така и ако е така положението ще се взима някакво решение .
Силвър домашно куче ли е? Каква порода е или ако не е порода малък ли е или голям . Дай малко повече информация за да се пробваме да му намерим местенце. Ние сме с  4ри големи кучета  ( 2 те чау -чау , една смесица с немска овчарка и още едно на ММ което прилича на източно европейска овчарка , но не съм сигурна какво е  а и няма значение )и ако взема още едно ще бъда изгонена от мъжа ми  Joy Въпреки , че той чау-чау не ги брои за кучета , все ми вика ти на това куче ли му викаш Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 9 850
tedi8811, гаранция никога няма за нищо. Но едно е да ходиш на разходки и да се срещаш веднъж-два пъти дневно с разгонената кучка, друго е да живееш с нея...
Силвър е хъски на 9 месеца, мъжки, сиво-бял. От кучилото на моята Лили е, с родословие, ваксини, паспорт, микрочип. Ще остане дребничък. Все още не се наемам да му търся дом, не сме се разбрали със стопанина, но стискайте палци да стане едно нещо...
Аша, забравих -   bouquet Hug
kinira, Бела също вдига лапичка, като пишка, а и препикава де що види. Лили и тя беше почнала, сега не съм я заглеждала как пишка, че нали все чакам Балу да вдигне лапа Laughing Според мен си е нормално и преди, и след кастрацията, просто поведение е. Важното е да не го прави вкъщи, поне за мен Mr. Green

# 25
  • Мнения: 636
Малко Сладко Коте дано Силвър си остане с досегашният стопанин защото все пак си е свикнал с него . Стискам палци всичко да е наред .  Ако пък случайно нещо се обърка пиши и всички ще му търсим нови мама и татко които да си го обичкат.

# 26
  • Мнения: 239
Аша, благодаря  Hug
Стискам палци на Силвър да си остане със неговия собственик  Peace
И Джесика вдига крак като пика, даже 2 пъти е препикавала дърво  Grinning
дано Заки да си оправи поведението  Simple Smile
Аз днес от яд пуснах Джесика, защото мноооооого ме ядоса... и викам върви където искаш, не ми дреме и тя поигра около мен и изведнъж щипна, с жената която се разхождаме поседяхме, ама тя не се появи и тръгнахме да си правим разходката и след около 40 минути се върнахме и хоп Джеса ни чака  Grinning потича още малко и естествено не ми дава да я хвана, ама по едно време я издебнах и я вързах  Grinning  надявам се малко от малко да влезе в час.. та това е от нас  Simple Smile Hug

# 27
  • Мнения: X
Благодаря на Аша за темичката!  bouquet

Данък друг ден ще заплатя.  Wink

Утре сме на ветеринар с малкия, защото напипвам на едното му ребро някаква издутина, не е образувание, а все едно самото ребро е леко по - ръбесто от другите, не мога да го обясня точно.
Стискайте палци.

# 28
  • Мнения: X
inik , и за това ще проверим!  newsm78



Утро, аз също имах много проблеми с хремата като малка, заради трета сливица.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 833
Аз само да се запиша.

Общи условия

Активация на акаунт