90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 294

  • 29 257
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 067
Дзаки - мама е пич и ми готви само режимно Wink Като си дойдеш в БГ заповядай на гости Simple Smile))

Аз имам мускулна треска на дупето  Rolling Eyes вчера 10 мин тичах на място и качвах стълби у дома, после направих няколко клека и за разкош следобяд вървях 5 км. Ще пробвам всеки ден да вдигам летвата, а още малко като се постопли почвам с тичане Simple Smile

Днес обяд ще пригорвя кюфтенца от червена леща, а за вечеря съм канена на прием с ирански манджи...  Twisted Evil Embarassed

# 16
  • Мнения: 1 738
Здравейте.
Вчера изкарах успешно плодовия ден на 5 банана и 80гр. суровия ядки. Но едвам издържах и то не толкова, че бях гладна, колкото от това, че бананите бяха супер безвкусни. Резултатът днес е -800гр. Предният плодов изкарах на плодове и зеленчуци, но резултата беше само -200гр. Така че дилемата ми за следващия плодов ще е голяма - дали да ми е вкусно поне малко или да имам по-голям -.
Иначе за 12 дни съм -5кг, което според мен е повече от страхотно. Дано все така продължавам Praynig.
Днес белтъчен:
З. Ягоди.
О. Риба с домат и краставица.
В. Риба със салата от маруля, домат, краставица и репички.

Честита пролет на всички. Дано се стопли най-накрая, че така мразя студеното време, че не е истина.

# 17
  • Мнения: 38
Добро утро на всички.
Тинки   bouquet
Сега се връщам назад да ви изчета, че не бях влизала няколко дни и сте изписали темата  Grinning

# 18
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Добро утро на всички и честита първа пролет Heart Eyes
След вчерашният белтъчен нормално +300гр, днес варива, ще изпека картофи на фурна и салатка, така ще го изкарам. Хайдее лек и усмихнат ден, днес отивам на шопинг Blush

# 19
  • Мнения: 969
Цитат
добре де, аз наистина не разбирам, защо продължавате да се мъчите с плодове, а не преминете на зеленчуци и салати? За тези, които в предишната тема, обясниха колко им е непоносим плдодовия.

ДухчеАз от как съм на тази диета карам на зелев плодов ден .Два пъти се насилвах на плодове и толкова лошо ми ставаше че не знаех къде се намирам --опитите ми приключиха до там с плодовете.Се си мисля че щом цялото ти същество неще да яде нещо, значи не трябва да го ядеш.
От всичко дето съм чела няма причина да не могат да се заместят плодовете със зеленчуци ,даже  от към проста математика  би трябвало да е по добре  за отслабването.Без математика  и без непоносимост към захар ,пък си е чисто разнообразие.

# 20
  • Мнения: 249
    Здравейте, отбелязвам -200гр още след белтъчния. Чувствам се страхотно!
 Днес бобов, не е ясно менюто не можах да сготвя ще купувам топла кухня.

  opsss , страхотен резултат!   bouquet

 Мими, дано ти мине ушето бързо. Hug Много е гадно..

 Лулумба, бързо оздравяване!
 
 Хубав ден!

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Здравейте. Днес скромни -100 гр. ама и това е нещо.  Laughing
Тинки   bouquet
Честита ви първа пролет! Да ви е много слънчево и усмихнато! Аз на този прекрасен ден преди точно 10 год съм се запознала с мъжа си.  Laughing
Слава Богу днес не съм на работа, но пък трябва да водя децата на изложба на змии.  Crazy

# 22
  • Мнения: 1 180
Здравейте дружки  Hug
Тинки за темата   bouquet
Курдов за обзора  Hug
Браво на всички с минуси, аз плюс 100 от ВГХ, днес плодов,утре втори воден  Mr. Green
Закусих банан,имам ябълки,банани,киви,кокосов орех ще го измисля днешното меню  Mr. Green
ЧЕСТИТА ПЪРВА ПРОЛЕТ- Много слънце в душата и сърцата
Лек ден от мен и много  Hug ,грее прекрасно слънчице и ще го използваме с децата

# 23
  • Мнения: 969
Цитат
но пък трябва да водя децата на изложба на змии.

savina_33По практично ще  ти излезе да ни поканиш на кафе и да ни покажеш на децата hahaha

# 24
  • Мнения: 2 107
Здравейте   bouquet

Днес +800гр. следа варива, последните дни имах все минуси и беше време да ме приземи кантарът. Вчера ядох разкошно ризото със зеленчуци в една пицария заедно със салата от айсберг, нарендан морков, сушен домат и сурови тиквени семки за разкош. Порцията ризото беше доста голяма, но аз послушно си я изядох (да не се прецакам и да остана гладна)  Mr. Green  Вечерята беше картофена салата и грах. Толкова варива ми донесоха "хубав" +   #2gunfire

За днес спагети с домашно подобие на песто от тиквени семки, магданоз, босилек, чесън и олио. Мирише перфектно, но е яко зелено  Mr. Green , вечерята -палачинки.

Хареса ми идеята за веганска майонеза и ще я пробвам много скоро  Heart Eyes

Насладете се на слънчевия ден   Nature Sunny

# 25
  • Мнения: 3 960
Здравейте, група  Hug
Честита пролет  sun sun

Днес е едни прекрасен ден. Горда съм да отбележа две мои постижения. Първо вчера след работа ходихме с колегите на заведение и устоях само на вода. Да ви кажа нямах и желание за храна и твърдо отклонявах поканите да си хапна.
Второ след днешния минус от 800 грама мога да се похваля със свалени 10 кг  Heart Eyes Много съм щастлива, че този месец нещата потръгнаха така добре.

Днес белтъчен ден
З - 2 малки меки банана
О - зелена салата с кисело мляко и сирене
В - избор от домашната кухня в магазина, но най-вероятно ще е млечна салата

Хубав ден  Hug

# 26
  • Мнения: 1 211
Здравейте и от мен. Аз съм 59 ден от диетата и днес ми е белтъчен след воден.
Много тежко ги изкарвам тези водни, днес едвам станах от леглото.
Но държим фронта. На 50 ден бях - 6 кг. Не е много, но аз и не искам много. Целта ми е -10,-12 кг. И се надявам да стане.
Да питам...някой отслабнал ли е в почивката?

ЧЕСТИТА ПЪРВА ПРОЛЕТ!!!

# 27
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
Скрит текст:
Здравейте   bouquet

Днес +800гр. следа варива, последните дни имах все минуси и беше време да ме приземи кантарът. Вчера ядох разкошно ризото със зеленчуци в една пицария заедно със салата от айсберг, нарендан морков, сушен домат и сурови тиквени семки за разкош. Порцията ризото беше доста голяма, но аз послушно си я изядох (да не се прецакам и да остана гладна)  Mr. Green  Вечерята беше картофена салата и грах. Толкова варива ми донесоха "хубав" +   #2gunfire

За днес спагети с домашно подобие на песто от тиквени семки, магданоз, босилек, чесън и олио. Мирише перфектно, но е яко зелено  Mr. Green , вечерята -палачинки.

Хареса ми идеята за веганска майонеза и ще я пробвам много скоро  Heart Eyes

Насладете се на слънчевия ден   Nature Sunny

Уж чета всичко, а съм изпуснала - има ли рецепта някъде?

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 2 136
Честита Първа Пролет, много слънце и щастие в сърцата ни и падащи кг. по бързо :hug:

От четвъртък вечерта съм на плодове, така се случи вчера по лунните фази плодувам, още малко остана до 12:37 и ще хапна задушени зеленчуци със сметана и синьо сирене и някаква салата че може и гладна да си остана. За вечерта съм си скрила чушки пълнени само с кайма и доматен сос Mr. Green.

Тази сутрин кантара ме зарадва -1.100 и 59кг  Party, дано си остана на 5-ката, че 6 не ме радва.

Нинка нищо че задържаш, сигурна съм, че сваляш в сантиметри Peace
Лъчо с теб сме ще помагаме и твоите снимки си заслужават да спечелят и красят рекламите за нашата красива страна Peace
Malko_Slance аз свалих до момента около 3кг. в почивка съм от около 2месеца.

Вчера и моята малка дъщеря получи грамота за своята рисунка от кмета на Бургас министъра на Околната среда и водите и куп други височайши.

Последна редакция: сб, 21 мар 2015, 13:58 от maya_76

# 29

Общи условия

Активация на акаунт