Раждане в ОБ/ св. Анна

  • 663
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте, знам, че дублирам темата, но това, което изчетох до момента във форума е с много задна дата и незнам доколко е актуално. За това питам има ли някой, който е раждал скоро там и ако може да разкаже как е минало и с какви впечатления е останал? На мен ми водят ЖК в МБАЛ Надежда, но там раждането е 1950 лв с направление, което е непосилно за нас. Личният лекар ми даде скоро направление и ме прати при един прехвален доктор в Тина Киркова, от когото меко казано останах недоволна - оказа се, че не работи със здравната каса и ме записаха, че съм била на преглед при друг лекар, като същевременно мъжът ми плати прегледа на стълбите....... Отзивите от Майчин дом също ме плашат, така че моля за съвет относно Окръжна. Термина ми наближава и ме хваща вече паниката Confused

# 1
  • Мнения: 4 500
Какви са тези суми  Shocked 2 мои приятелки родиха края на 2014 година срещу 5,80 на ден, без избор на екип, без прехвалени доктори. Говоря за жени на по 35 години, тоест имащи вече доста опти с по 1 дете преди това. Едната в Шейново, другата в МД. Втората не беше доволна от МД.
П.П. Темата НЕ е за Правила

# 2
  • Мнения: 4
Днес се обадих по телефона и ми казаха, че без избор на екип няма как да поискам самостоятелна стая или епидурална упойка, въпреки, че изявих готовност да платя допълнително. Възможно ли е? При вас така ли беше? Иначе това, което ми казаха по отношение на екипите е, че на когото и да попадна ще ми бъде обърнато еднакво внимание и дефакто нямало смисъл да избирам екип.
Добри ли са лекарите?

# 3
  • Мнения: 13 544
Добре, че във втората ти тема със същото питане ти отговориха , за да има какво да пишеш. Защо  Майчин дом да те плаши, толкова много жени раждат там?
Раждане с направление 1950.00, това ми звучи като някаква шега.
Защо пък без избор на екип да не дават Вип стая и за епидуралната нещо не ми се вярва.
Леко раждане къдети и да решиш да раждаш.

Общи условия

Активация на акаунт