Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 март 2006, 16:45 ч.

До мамите раждали планово секцио

• 2 162
  • 65
  •   1
Отговори
Дочакахте ли назначената дата или ви приеха по спешност за операцията?? newsm78

# 1
Здравей поне при мен датата беше 20 дни преди теермина, което смятам, че е нормално за да не тръгне плода по родовия път.Така, че нямаше изненади   

# 2
При мен секциото беше назначено 10 дни преди термина и точно тогава стана.

# 3
първото ми раждане бе нормално и бе с 17дни по рано,поради това второто,което бе секцио назначиха 15дни преди термин/а и имах постояно контракции/

# 4
Датата на плановото секцио ми беше 4 дни преди термина, дочаках и още как. Беба нямаше никакво намерение да излиза.

# 5
  • София
При мен секциото беше назначено 10 дни преди термина и точно тогава стана.

И при мен така! Аз даже знам, че по-рано от 10 дни от термина не е хубаво да се вади детето.

# 6
аз бях 12 дни преди термина. дочаках си операцията. в самия ден акушерката ми каза, че имам много хубави родилни контракции (при записа на тонове), а аз нищо особено не усещах.

# 7
Секциото ми беше планирано 9 дена преди термина. Влязох за операция без признаци детенце само да е тръгнало надолу  Grinning

# 8
Беше планирано за 7 дни преди термина. Мариела си изчака да я измъкнат.  Wink

# 9
Самото планиране на секциото при мен беше една седмица преди термина. Датата се определи 3 дни преди термина и точно тогава стана - нямах никакви признаци за нормално раждане.

# 10
  • София
Секциото при мен беше една седмица преди термина и нямах никакви признаци за раждане.

# 11
Беше планирано секцио 13 дни преди термина,защото се падаше понеделник, а и бебка се беше смъкнала много.Но тя не го дочака.Тръгна да излиза в неделя,та се наложи доктора да слиза от хижа в планината Simple Smile

# 12
Мойто беше 9 дни преди термина, оказа се, че имам 2 см разкритие...ама не съм го усетила Simple Smile

# 13
  • Варна
Беше планирано 8 дни преди термина,но бебчо избърза и се роди 1 седмица преди датата на операцията,т.е.15 дни преди термина.

# 14
Секциото ми беше насрочено 10 дена преди термина, водите ми изтекоха точно на този ден, малко преди да дойде докторката.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт