НЕХОДЖКИНОВ ЛИМФОМ

  • 3 550
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Здравейте,
Към модераторите - ако вече съществува подобна тема моля да ме извините, но не успях да я намеря. А ако не е за тук моля да я преместите  Blush
Моят баща е с неходжкинов лимфом. Диагностицираха го в края на миналата година, а от началото на тази е на химоитерапия. Лекува се в хематологията в Дървеница. Минаха два курса от общо назначените му 5. Когато започна третия, кръвните му показатели се влошиха и се наложи да прекъснем терапията като докторът,който го лекува предложи да си почине малко,за да се възстанови от терапията. Минаха три седмици,но за съжаление изследванията му не са се променили. Докторът каза ,че най-добре е да се отстрани далака му, който преди започването на химиотерапията беше толкова уголемен,че притискаше стомаха му и не можеше да се храни пълноценно, което заедно с нощното изпотяване(следствие от болестта) доведе до драстичното му отслабване.Сага далака му е се е смалил малко,но въпреки това се оказва наложително да се премахне далака.
Искам да попитам може ли да ме насочите към добър хирург,предполагам онколог,който да извърши операцията. Лекуваме се в София,но ако някой има инфо за добър специалист и в Стара Загора ще съм мнг благодарна Simple Smile

# 1
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Здравейте! Мога да ви препоръчам вариант за лечение на проблема в Умбал " Св. Георги " Пловдив - клиниката по хематология на Университетска болница.
Проф. Горанов, Д-р Емил Спасов, Д-р Балтов.
Дано съм ви бил полезен. Поздрави!
Приемния кабинет на отделението е в сградата на ДКЦ " Св. Георги" на бул." Васил Априлов " 15 А на третия етаж. 33 кабинет или 34 е.

Последна редакция: вт, 24 мар 2015, 20:48 от docsi

# 2
  • Мнения: 20
Благодаря за информацията.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 777
Не зная доколко ще съм полезна, но майка ми също е с това заболяване, в момента е в ремисия. Далакът беше отстранен още преди да поставят диагнозата. Имаше лезии и в черния дроб, а далакът беше троен. Оперира я проф. Костов тук във Варна, във Военна болница. Ако имате въпроси, насреща съм!

Общи условия

Активация на акаунт