Ринопластика при Джамбазов

  • 36 583
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
Здравейте, правих си ринопластика при проф. Джамбазов началото на април, т.е преди почти 2 седмици Simple Smile Наистина е много трудно да се добереш до него, той е много зает. И аз, като други стигнали до него бях със странична помощ, преди това 3 год. не можех да си запиша час.Професорът е много приятен и човечен, дава своето професионално мнение, което за мен беше важно във взимането на решение какво точно да си направя. В крайна сметка оправихме само ужасно кривата преграда и кокалче (мини гърбичка) получена от ударът ми с врата...Радвам се, че го полсушах да не правя друго.След 2 дни махам шината, превръзката и пластините държащи хрущялът ми да зарастне прав.Надявам се да съм доволна Simple Smile)) Операциите извършва в Тракия (Пловдив) клиника Св. *Козма и Дамян* , но както всички знаем е трудно свързването с него.
Не искам никой да плаша, но не е приятно изобщо, все мислех, че другите преувеличавст , но не е така 😃😁 И все пак се издържа разбира се !!! Махането на тампоните изобщо не ми беше гадно, ще видим махането на пластините как е. Синини и отоци имах само първата седмица. Дано с нещо да съм ви била полезна Simple Smile

# 31
  • Мнения: 29
Здравейте!
Интересувам се от цената на ринопластиката при доц. Джамбазов, може ли да я споделите.
Благодаря!

# 32
  • София
  • Мнения: 61
И аз се интересувам за цена.

# 33
  • В.Търново
  • Мнения: 6 680
И аз се интересувам от цена и работи ли с направление?

# 34
  • Мнения: 39
Моля ви ако някой е запознат и може да сподели цената на ринопластиката при проф. д-р Джамбазов нека ми пише на лично съобщение Simple Smile Благодаря предварително!

# 35
  • Мнения: 7
Здравейте, моля ако има инфо за цената да ми пише на лично.

# 36
  • В.Търново
  • Мнения: 6 680
Защо на лично, нали всички се интересуваме в тази тема по въпроса???

# 37
  • Мнения: 37
К'во тана? Бива ли го тоя доктор? Имам крива преграда и ми се ще да повдигна върха малко, ама чувам че всички доктори били зле, а тоя има не един случай да е обезобразявал жени. Работел през пръсти, мързело го, трудел се върху известни... ще го заколя, ако ме направи на маймуна.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 185
К'во тана? Бива ли го тоя доктор? Имам крива преграда и ми се ще да повдигна върха малко, ама чувам че всички доктори били зле, а тоя има не един случай да е обезобразявал жени. Работел през пръсти, мързело го, трудел се върху известни... ще го заколя, ако ме направи на маймуна.
Този доктор окипази мой близък роднина. Маха му полипи и го остави без хрущял в носа. Заприлича на маймуна. После го оперираха на друго място ,но преди това му вадиха парче хрущял от ребрата!

# 39
  • Мнения: 37
Добре де, не го ли осъдихте тоя измекяр? Не може да е недосегаем. Ако наистина е направил грешка и не иска да я оправи без допълнително заплащане, трябва да може да бъде осъден.

# 40
  • Мнения: 1 661
Да си чул за осъден доктор е България?
А Джамбазов точно...ми никога няма да стане...

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Не знам! Роднината ми е голям мъж на 50 години и той си преценява дали да съди. Негова работа!

# 42
  • Мнения: 718
Ужасно се е получило. За това трябва много да внимаваме на кого се доверяваме. Опитните лекари, които са загрижени за пациентите и се стараят максимално, не са много.

# 43
  • Мнения: 18 879
К'во тана? Бива ли го тоя доктор? Имам крива преграда и ми се ще да повдигна върха малко, ама чувам че всички доктори били зле, а тоя има не един случай да е обезобразявал жени. Работел през пръсти, мързело го, трудел се върху известни... ще го заколя, ако ме направи на маймуна.

Е, ако мислиш, че работи зле, насочи се към друг доктор. Защо точно при него, ако наистина мислиш, че обезобразява жени и работи през пръсти? Иди при някой, който мислиш, че ще се справи по-добре, макар че той си се води за един от най-добрите от българските хирурзи, със сравнително малко несполучливи операции.

Работи с направления, като с направлението се използва клиничната пътека за затруднено носно дишане (поема се от ЗК). Т.е. с направление е няколкостотин лева по-малко, отколкото без.

Общи условия

Активация на акаунт