Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 287
Имам удоволствието да ви поканя на първия час по пилатес във фитнес "Ареа", който се намира на бул." Княгиня Мария Луиза" 75 /това е съвсем близо до "Лъвов мост"/. Фитнесът отваря след основен ремонт, а залата е голяма и приятна. Не е необходимо предварително записване.
Както вече писах в заглавието, посещението е безплатно!

Ако имате някакви въпроси, не се притеснявайте да ги зададете.
Посетете и интернет страницата www.pilatess.hit.bg

Поздрави! Simple Smile

Последна редакция: пн, 13 мар 2006, 10:40 от krassym

# 1
  • Мнения: 1 639
Въпрос- кога ще има пилатес и в Казанлък?  Simple Smile

# 2
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Е, дано този път вече да успея да дойда, че е срамота вече Embarassed

# 3
  • Мнения: 287
Въпрос- кога ще има пилатес и в Казанлък? Simple Smile
Щом има толкова желаещи, ще дойдем и в Казанлък. Нали жените там се славят с голяма хубост, та може и ние да намажем покрай вас Simple Smile

Е, дано този път вече да успея да дойда, че е срамота вече Embarassed
Сигурна съм, че няма да съжаляваш Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 195
Имам удоволствието да ви поканя на първия час по пилатес във фитнес "Ареа", който се намира на бул." Княгиня Мария Луиза" 75 /това е съвсем близо до "Лъвов мост"/. Фитнесът отваря след основен ремонт, а залата е голяма и приятна. Не е необходимо предварително записване.
Както вече писах в заглавието, посещението е безплатно!

Ако имате някакви въпроси, не се притеснявайте да ги зададете.
Посетете и интернет страницата www.pilatess.hit.bg

Поздрави! Simple Smile
Simple Smile
 супер:)
а по принцип фитнеса там дамски ли е? Може ли да ми кажеш как се плаща за посещение има ли карти ?
МЕси предварително:)
а с какво е нужно да си облечен за да играеш Пилатес че съм много боса в тия работи:(

# 5
  • Мнения: 287
Здравей!
Фитнеса доколкото знам е смесен. За всеки случай, днес ще питам пак. А на заниманията по пилатес /които се преовеждат в отделна зала за групови занимания/, до сега не са идвали мъже:)
С изключение на това безплатно занимание в четвъртък, за което става дума, другите единични посещения ще са по 4 лв., а съответно за закупуване на карти има отстъпка.
Пилатеса се играе със спортни дрехи, които са ти удобни и не ти стягат. Аз винаги играя боса, но ако така не се чувстваш добре, можеш да си по чорапки или с маратонки.
Упражненията са подходящи както за хора, които са в добра спортна форма, така и за такива, които не са тренирали отдавна. Няма опасност от травми и не се натоварват ставите, защото голяма част от упражненията се изпълняват в легнало положение. Музиката е много приятна и определено след това ще се чувстваш освежена и тонизирана. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 616
Горска феичке, моля те да ми обясниш какво прави тоя пилатес, как трябва да съм облечена като ходя на пилатес и има ли опредлен брой тренировки на седмица, които трябва да се посещават, за да има резултат? Всъщност след колко време се забелязва резултата, приемаме че съм със стандартна фигура и имам да свалям около 3кг?

# 7
  • Мнения: 287
Горска феичке, моля те да ми обясниш какво прави тоя пилатес, как трябва да съм облечена като ходя на пилатес и има ли опредлен брой тренировки на седмица, които трябва да се посещават, за да има резултат? Всъщност след колко време се забелязва резултата, приемаме че съм със стандартна фигура и имам да свалям около 3кг?
Ако може и аз да отговоря на въпроса:)
Пилатес е система от упражнения, които натоварват основно проблемните зони при жените - корем, дупе, ханш и бедра. И въпреки това отделните упражнения не натоварват само една мускулна група, а цялото тяло. Изпълняват се в бавно темпо.
Както при всеки вид тренировка, е добре и пилатес да се играе 3 пъти седмично, за да има по-бързи резултати. Но и по-малко да са, ефект пак има.
В началото резултатите при повечето жени се изразяват в намаляване на обиколките и малко по-късно /при рационално хранене/ има и промени в теглото. Все пак всеки организъм реагира различно. Резултатите зависят и от тренираността на човек.
Облеклото трябва да отговаря на едно условие - да е удобно Simple Smile
Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 639
Горска феичке, моля те да ми обясниш какво прави тоя пилатес

Не , не аз!  Laughing
krassym е пуснала темата и ти е обяснила  Simple Smile.......
Само кажа ,че "тоя пилатес" е комплекс от упражнения предимно за жени  Wink. Другото ти го е обяснила ....
krassym, елате де , последователи бързо ще се наберат.  Flutter

# 9
  • Мнения: 532
eee супер
ще се възползвам!!!
чувала съм,че е мнооого полезно за женки:)
до скоро

# 10
  • Мнения: 1 195
10х за иформацията:)
Честно казано ако успея да стигна на време и аз ще дойда:) Харесва ми идеята : ) Пък и живея на близо:))

# 11
  • София
  • Мнения: 9 455
О, Пилатеса е страхотно нещо! Hug
Много обичам да ходя на пилатес, макар, че сега покрай работата няма кога. Rolling Eyes

Краси, много ме е яд, че няма да мога да дойда този път. Wink

Ще ковна темичката, за да я видят повече хора.

# 12
  • Мнения: 287
Kopche, отново много ти благодаря. Страхотна си!   bouquet

# 13
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Да се включа и аз. Чувала съм за Пилатес. Опитах да сваля от Интернет, за да играя у дома, ама не тръгват, а имах желание. За Варна какво ще ми кажете - има ли някъде и къде, кога. Благодаря Ви!  Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 2 530
А по принцип от колко часа ще има Пилатес и в кои дни от седмицата.

# 15
  • Мнения: 287
А по принцип от колко часа ще има Пилатес и в кои дни от седмицата.
В този фитнес "Ареа" часовете ще бъдат в четвъртък от 19.00 ч. и събота от 12.00 ч.
В Културен Дом "Надежда" 2, часовете са вторник от 17.30, петък от 18.30 и събота от 10.30.
В спортна зала "Елиас", часовете са понеделник от 19.00 , сряда от 17.00 и неделя от 10.45
Имам часове и във фитнес "Атлетик" в петък от 7.30 ч. и събота от 14.00 ч.

Графикът го има и тук: http://www.pilatess.hit.bg/about.html

Поздрави!

# 16
  • София
  • Мнения: 754
Краси, като гледам графика ти - бая стабилен е Wink На мен много ми се идва, ама дребното няма на кого да оставя, а татито ни е до късно на работа  Confused Все пак ти пожелавам успех и на новото място Wink

# 17
  • Мнения: 10 758
Ох, много са ми неудобни тия часове. CryА така ми се идва Cry

# 18
  • София
  • Мнения: 2 530
Благодаря за отговора. Успех.

# 19
  • Мнения: 121
Краси, чудесно е че ни подсещаш от време на време за нашите фигури.
В четвъртък не мога да дойда, а и ми и далече, но
ако не ми мине котка път в понеделник съм при тебе в Елиас,
тати ще гледа малката Grinning
От кога се каня да направя нещо за външния си вид, ама все оправдания си намирам Embarassed
Кажи малко повече инфо за тази зала въобще не се сещам къде е въпреки, че сигурно съм минавала 100пъти покрай нея. Има ли много хора, че с моят "стройна" фигура да не изплаша някои.


# 20
  • Мнения: 287
Краси, като гледам графика ти - бая стабилен е Wink На мен много ми се идва, ама дребното няма на кого да оставя, а татито ни е до късно на работа  Confused Все пак ти пожелавам успех и на новото място Wink


Благодаря ти!   bouquet

# 21
  • Мнения: 287
Кажи малко повече инфо за тази зала въобще не се сещам къде е въпреки, че сигурно съм минавала 100пъти покрай нея. Има ли много хора, че с моят "стройна" фигура да не изплаша някои.

Здравей!
Залата се намира точно на ъгъла на ул. "Лозенец" и ул. "Розова Долина". Залата е на първия етаж, на една нова 5-6 етажна кооперация. Има и табела на входа на залата. От едната й страна има кафе, а от другата фризьорски салон. Зад кооперацията има детска градина - 24 ЦДГ. Ето и карта: http://www.pilatess.hit.bg/mapLozenecBig.htm

Момичетата, които посещават часовете са много готини и съм сигурна, че ще се чувстваш много добре!
Ще се радвам да се видим!

# 22
  • Мнения: 121
Благодаря за отговора
До понеделник Grinning

# 23
  • Мнения: 49
И аз да се включа в подкрепа на Краси и пилатеса. Страхотни са.
Горещо ги препоръчвам на всички.
Упражненията са едновременно стягащи и релаксиращи.
Аз. разбира се, ще дойда в четвъртък.

# 24
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Може ли да попитам за малко повече обяснения за новата зала,че картата нещо не ми се отваря.
Краси,ти ли водиш часовете по пилатес? Извинете ме за невежеството Embarassed,но до сега не съм попадала на темата.

# 25
  • Мнения: 287
Здравей!
Наистина има някакъв проблем с картата:( Ще се опитам да го отстраня.
Залата се намира на бул. "Мария Луиза" 75. Като слезеш на Лъвов Мост тръгваш нагоре към Халите /от същата страна на Халите/. Мисля, че е след 1-та пресечка /ул. "Поп Богомил"/. Има реклама с името на фитнеса  - "Ареа". Една врата с бяла алуминиева дограма. Това е входа на кооперация и на 2-рия етаж е залата. Точно срещу залата, от другата страна на булеварда се намира МВР - май беше паспортен отдел.
Дано да си ме разбрала, защото съм мноооого зле с обясненията Simple Smile
Аз водя часовете по пилатес и ще се радвам да се запознаем Simple Smile

Последна редакция: ср, 15 мар 2006, 20:18 от krassym

# 26
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Много благодаря за инфото,дано да успея да дойда.  bouquet

# 27
  • Мнения: 3 760
Хареса ми! И Пилатес-ът и Краси. Но май ми е малко раничко...

# 28
  • Мнения: 73
Браво Краси!
Беше страхотно! Grinning
 

# 29
  • Мнения: 287
Хареса ми! И Пилатес-ът и Краси. Но май ми е малко раничко...
Да, наистина трябва да изчакаш още малко, за да се възстановиш от раждането и мнооого постепенно да започнеш раздвижването Simple Smile Предлагам ти да си пишем на лични и да ти давам идеи за упражнения:)

Браво Краси!
Беше страхотно! Grinning
 
Благодаря! На мен също ми беше мноооого приятно с вас!:)

Общи условия

Активация на акаунт