Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 март 2006, 21:50 ч.

Какви пантофки?

• 1 267
  • 20
  •   1
Отговори
Здравейте майчета. Моля за помощ!!!!!!!!!!!!! Praynig Моля ви кажете ми кои са най-добрите пантофки. Вече сме пълни с пантофки, които или му изпотяват краката че чак мога да му изцедя чорапките ooooh! или им се развалят закопчалките, или нямат твърда петичка и се кривят или нещо подобно.  Много ще съм ви благодарна ако ми помогнете с избора. Hug

# 1
  • Sofia
Щом имате толкова много пантофки и не сте доволни май ти трябва да споделиш кои да не си купуваме Wink

# 2
  • Варна
Аз съм много доволна от пантофките на Беко.

# 3
  • София
Абсолютно те разбирам и при нас имаше такъв период.
И аз пробвах Беко, но моделът, който улучихме никак не беше добър - петата се кривеше ужасно.
Затова караме с гуменки - миналата година й купих едни лекички на Сандик, много добре си беше с тях вкъщи. На есен взех пантофки на Дефонсека - вярно че бяха 19 лв., но с тях се чувстваше много добре. Само че за три месеца ги направи на нищо и се скъсаха отпред. Сега пак е с гуменки и нито й се потят краката, нито се кривят. И аз търся сега да купя по-пролетни пак на Дефонсека, но още не са получили.

# 4
  • Видин
Имаме 2 модела на Колев и Колев и от двата съм много доволна :
http://www.kolevikolev.com/index2.html

Отиваш на пантовки, нашите са номер 3 и 5  Grinning. Единствено те не са се разкривили и краката са и сухи и топли.
На Беко преди това имахме един чифт и също не са лоши, но се кривят след по-дълго носене.
Изобщо не съм доволна от Денди - и обувки и пантофи - освен че се разпадат след седмица носене, краката винаги са потни и мокри. Изобщо не им харесвам качеството, въпреки че на вид някои изглеждат добре.

# 5
  • София
Ние сме с първия модел от пантофите на КК.Нямам оплаквания.Не са се изкривили и не запарват крачето,но у нас не е много топло.

# 6
  • Magrathea
И аз съм доволна от  пантофките на КК. Купувала съм от модели:1, 5
Подобен на модел 2, бях взимала на някакво менте или нещо подобно на Бенетон. При цена от 16 лева- изобщо не съм доволна и не ги препоръчвам.

# 7
  • София
Крачетата на Лили се потят в пантофки от полар и в гуменки, затова и купих на Колев (№9).
Много съм доволна. От ситен джинсов плат са, на петичките са твърди и не се кривят, лепенките не се разлепват лесно.
Една мама беше споменала, че някъде на Дондуков и Раковска има магазин, в който има голям избар на пантофи.

# 8
Аз съм много доволна от пантофките на Беко.

И аз.Купих такива за яслата (пролетни) и като ходя да я вземам краката и са сухи.

# 9
  • София
А къде могат да се намерят пантофи на Беко?
Ние сме с КиК N1 и съм много доволна, но сега трябва да купувам други за яслата и никъде не мога да намеря същите  Sad останали са единични бройки , но нямат N21
Казаха ми, че чакат нова колекция в началото на април.

# 10
  • София
В склада на КК виж за пантофките.

# 11
  • Sofia
В склада на КК виж за пантофките.
Изпуснала съм съществуването на някакъв склад Wink,ще споделиш ли къде е?

# 12
  • София
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=1a09d5a1285df50f7ca659353c0994 … amp;Map22_26.y=44

ЕЙ тука,че ми се сложно за обяснение.В дъното на ул.Гюешево се завива надясно и се минава зад една сграда.Има много табели и лесно се намира.

# 13
Вчера взех за сина ми пантофи, страхотни са.Високи, твърди, с цип отпред.Нямам представа каква марка са, на подметката пише, че са немски и "esana"(може би това е марката).Купих ги от пазар "Мания" в Гео Милев(май така се казва квартала).Ето и карта за ориентация. В магазинчето има много модели на пантофки и обувки.

# 14
  • Plovdiv
Този сезон не знам вече колко чифта пантофи купих,все не ги искаше.
От начало взех едни ръчно направени,кожени пухени страхотни,но ги изкарва на 5-тата секунда.После едни на Бертони,с тях вървеше криволинейно.После взех едни уж на Бенеттон,и тях не ги хареса.Най-нкрая взехме на КК та мирясахме,един чифт за вкъщи и едни за градината.
Минала година ползвахме на Де Фонсека,краката му ставаха вир вода.
Догодина не мисля да експериментирам,ще чакам КК.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт