Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 33

  • 53 628
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
Предишни теми:

32 , 31, 30, 29, 28, 27, 26, 25, 24, 23, 22 , 21, 20, 19, 18, 17, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1

# 1
  • Мнения: 2 411
Пу, първа Simple Smile. Ема, благодаря за темата  bouquet

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 744
И екстериорен  Sunglasses, харесва ми.
Ема   bouquet





Ей, Дафинов лист, много си бърза. Съща стрела.

# 3
  • Мнения: 494
Заглавието е пълно сега! Благодаря Ема  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 411
Боги, който не спи е бърз Wink. Уж си почивам, но бръмбарите в главата не ме оставят и ме будят рано.
Ох, каква красота

# 5
  • Мнения: 1 530
Добро утро!  kaffeetrmker_2

Ема, благодаря за темата!

Записвам се с една ръчно изработена мивка от много талантлива млада дама.  Flutter  Heart Eyes



Гадамер, разпознай се.  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 677
Може би защото е пролет, жълтото струи отвсякъде, но аз ще си остана най-вероятно с два лимона в кухнята Simple Smile
Струва ми се, че е доста агресивен цвят и в по-голямо количество може да те докара до лудост. Като акцент обаче е прекрасен цвят.

Харесва ми предложението на Богиня за метални столове за Самурайка Peace

# 7
  • Мнения: 438
ужасни сте с това жълто !!! все повече ми се набива в главата , а мислех да е само акцент ..

# 8
  • София
  • Мнения: 1 390
Аз преди много години бях боядисала стаята на дърщеря ми в жълто, имаше и период с тапети с преобладаващо жълто. Тя не изрази мнение, но на мен нещо не ми стоеше добре и  приключих с жълтия период. Вероятно по бих го харесала като малки или големи акценти. Виж, за тоалети - да, имам доста и ми харесва  Simple Smile

Последна редакция: чт, 26 мар 2015, 10:47 от Vayana

# 9
  • Мнения: 36
Здравейте,момичета!Редовно следя темата ви и много ми харесва!Искам да ви попитам за мнение относно моята тераса.Гледам Богиня е постнала една снимка на тераса и настилката ми прилича на щампован бетон.Терасата ми е около 20кв. ,боядисана в бяло ,както стените,така и сачака.Та да попитам мисля си и аз с такъв бетон да я направя,но нещо немога да си я представя с каква шарка да е..Да е като дюшеме,май най-много ми харесва,но незнам тъмно или светло newsm78.Иначе в единия край имам железни бели мебели,а в другия мебели от естествен ратан.Може и други настилки да ми предложите,така или иначе всичко ще се кърти,че гранитогреса остана без фуги,така добре е залепен.. ooooh!

# 10
  • Мнения: 6 294
Толкова много спамя и говоря глупости в тази тема, че сега, когато трябва да се запиша, нямам с какво. newsm43

В чест на екстериора в заглавието ще кажа, че Remodelista, който е прекрасен сайт, има дъщерен сайт Gardenista, който е още по-прекрасен. Simple Smile

Ема,  bouquet

# 11
  • софия
  • Мнения: 9 590
Тенкю за новата тема   bouquet

У нас само жълти пердета и една жълта възглавничка има.

# 12
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Ема, благодаря за новата тема!
Минавам само да се запиша, защото градината ме очаква!
Буйни гори тилилейски с репеи и бухали за бетонна дневна от мен.

# 13
  • в света на неограничените измерения
  • Мнения: 254
Тенкю за новата тема, Ема   bouquet

От мен малко интериори тон върху тон







Приятен слънчев ден!!

# 14
  • Мнения: 6 294
Буйни гори тилилейски с репеи и бухали за бетонна дневна от мен.


Oooo, жестоко е!
Не знам дали ви казах, че всъщност причината да отида този път до Венеция беше, за да видя изложба на Анри Русо.

Общи условия

Активация на акаунт