Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 33

  • 53 627
  • 741
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 438
Дами а какво ще кажете за такъв килим върху сивите кошерни плочки които обсъждахме преди няколко страници Confused

# 121
  • Мнения: 5 160
Archo, кошер върху кошер? Тц  Thinking
Искаш да внесеш цвят по този начин ли?

# 122
  • Мнения: 2 674
Записвам се да следя. Очаквам да си направя щора за кухнята. До година, две може да стане...

# 123
  • Мнения: 494
Лейди,а къде я беше поръчала и колко ти излезна? Ако искаш,пиши ми на лични!
За спалнята, а ако боядисате само  едната стена в някакъв друг цвят, няма ли да се "стопли"? Какво ще кажеш за комбинация с тъмно сиво? http://www.houzz.de/photos/schlafzimmer/dunkel-grau-wand-

Арчо,твърде не!Много ще се бият едно с друго. Аз бих сложила нещо изчистено като модел, но  цветно! Като ти омръзне цветът, сменяш и т.н В момента съм с черно килимче,което го взех в момент на умопомрачение/абсолютно всичко се лепи на него и всичко се вижда! На мен много ми харесват плочките,които си избрал! Като сложиш аксесоарите, ще си стане достатъчно цветно!

Последна редакция: сб, 28 мар 2015, 22:10 от Има ли значение?

# 124
  • Мнения: 438
Archo, кошер върху кошер? Тц  Thinking
Искаш да внесеш цвят по този начин ли?
точно !

Има ли значение? а какво ще стане ако го оставя без килим ? че не съм голям фен на всякакви постели по пода Simple Smile

# 125
  • софия
  • Мнения: 9 590
Кошера не е ли за банята? Какъв килим?

# 126
  • Мнения: 438
кошера обмислям за навсякъде , без спалнята Simple Smile

# 127
  • Мнения: 494
И аз бях останала с впечатление, че са само за банята. Как точно си ги планувал?
А като не си фен на килимите, спокойно можеш да си останеш без. Таман един кахър по-малко!

Кой искаше да си прави пода на кухнята на квадрати? Ето една идейка http://www.houseandgarden.co.uk/interiors/small-kitchens/corner- … le?next#ViewImage

Последна редакция: сб, 28 мар 2015, 23:57 от Има ли значение?

# 128
  • Мнения: 1 010
Ново видео на Алекс Ковачев - спалня. Гледах с едно око, но ми беше доста интересно, ще гледам пак, хареса ми идеята с тапета, който беше рамкиран на стената зад спалнята. Доколкото знам първоначално са избрани 5 стаи, дано го продължат за да могат повече хора без възможност да отделят какъвто и да е бюджет да променят жилищата си Simple Smile.

# 129
  • Мнения: 1 224
Арчо за кошера или без килим или нещо монотонно, в светъл тон и естествена материя . Не внасяй цвят с килима, не ти трябва цвят на пода - сложи го в акцентите.

Масата от дъски е красива, аз и такава обмислям, ама като ми се напълни окото с красотите от цял дънер и сега ще си пострадам тихо докато ми мине...Красота  Heart Eyes







# 130
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Аз за масата мълча smile3505

# 131
  • Мнения: 494
На мен ми харесва! Както и лампите- пълни с крушки:)
Относно господин Ковачев, този път беше една идея по-добре от хола,но пак хич не ми хареса. Може би, ако тапетът на стената беше друг Thinking и сякаш има прекалено много и най- различни на цвят мебели! И гардеробът трябваше да го оставят в оригиналния му вид! Ама, какво ли разбирам аз?!

# 132
  • Мнения: 438
Арчо за кошера или без килим или нещо монотонно, в светъл тон и естествена материя . Не внасяй цвят с килима, не ти трябва цвят на пода - сложи го в акцентите.


ооо тва е мнооооого добра идея !

# 133
# 134
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 322
На мен отново не ми харесва дизайнът на г-н Ковачев. Подобен стил много се харесва от българите, а и не само, но не е за мен.


Общи условия

Активация на акаунт