Бременни, на коя страна спите?

  • 8 526
  • 93
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 006
В началото на бремеността спях по корем.Сега спя на ляво,но някой път като се събудя през нощта се хващам,че спя по гръб.

# 46
  • Мнения: 1 138
Ту на ляво, ту на дясно. Обаче докато си намеря място вечер се въртя минимум по половин час Rolling Eyes
По гръб обаче лежа докато гледам вечер телевизия.

# 47
  • София
  • Мнения: 375
Аз лежа основно на дясно, много ми е удобно.... на ляо - съвсем рядко, по гръб - не! аз по пренцип не обичам и не ми е удобно да лежа по гръб  и без да съм бременна.

# 48
  • Мнения: 70
Аз спях само по корем, но до един определен момент. Когато ми нарастна корема се притеснявах да не натискам бебчо и започнах да спя по гръб или на една страна, предпочитах лявата.

# 49
  • Мнения: 601
    Спа от лявата си страна  smile3524
     По гръб ми е неудобно!

# 50
  • Мнения: 470
И аз чувах , че трябва да се спи на ляво , но акушерката от АГ-то ми каза , че нямало значение.Аз спя повечето на дясно , защото така ми е удобно.А и моето бебче е разположено от дясно.И като легна на ляво , започва много да шава.А и се задушавам на ляво

# 51
  • София
  • Мнения: 1 877
аз и на двете страни и на гръб Simple Smile все още Simple Smile

# 52
  • Мнения: 2 959
Аз спях по гръб или наляво.

# 53
  • Мнения: 3 537
На ляво ,но най-често спях по гръб.

# 54
  • Мнения: 2 550
Предишната бременност спях на дясно, опитвах се да заспивам на ляво, обаче сън не ме ловеше  Shocked

# 55
  • Мнения: 280
 По гръб изобщо не мога да спя ,редувам ляво и дясно

# 56
  • Мнения: 1 489
Снала и съм и на двете страни.

# 57
  • София
  • Мнения: 4 129
Преди бремеността спях предимно по корем. Сега ми е най-удобно на ляво. Когато съм на дясно ме боли малко и предпочитам да ми е удобно.

# 58
  • Мнения: 306
ЛЕКО В ЛЕВО Laughing Laughing LaughingПОСТОЯННО НА ЛЯВО,И СЕГА ПРОДЪЛЖАВА ТАКА ДА МИ Е УДОБНО,СВИКНАХ!А И КАТО ЛЕГНЕХ ПО ГРЪБ И НА ДЯСНО БЕБО ПО4ВАШЕ ДА РИТА СИЛНО И ПОЛУЧАВАХ СЪРЦЕБИЕНЕ!ХИЧ НЕ СЕ ЧУВСТВАХМЕ УДОБНО ДВЕТЕ!

# 59
  • Мнения: 2 952
на гръб не се спи още  след 3-тия месец (независимо колко удобно и нетежко се чувстваш...не е до чувство)....на страните е добре ...пове4е наляво ...все пак  само на ляво можеш ли половин година да спиш Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт