♥ Kaçak Gelinler - Булките Бегълки, сезон 2 ♥ /Тема 2/

  • 11 897
  • 124
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 007




Резюме /Началото/:
Красивата, скромна, достойна Кайнат, от висшето общество, красивата Шебнем и силно вярващата Алмилa. Напълно случайно се срещат на Измирското летище, вместо на сватбената маса. Съдбата ги събира, в идеала за любов и нейното търсене в Истанбул. Те заминават за Истанбул, за да открият любовта, случайности и много предизвикателства, ще ги съпътстват в тяхното търсене. Ще ги очаква един нов, романтичен, изпълнен с приключения живот.





Продукция: NTC MEDYA
Режисьор: Керем Чакъроолу и Инджи Балабаноолу
Сценаристи: Енгин Елгюн
Музика: Джем Йозкан и Харемс
Жанр: Романтична комедия

В ролите:








Старите теми /Архив/







Ако желаете, можете да гласувате в анкетата!


Последна редакция: пт, 27 мар 2015, 20:30 от GabDineva

# 1
  • Мнения: 3 007
Здравейте! Hug
Благодаря на Диди, която ми позволи да направя следващата тема на "Булките"! Hug
Тук ще коментираме сериала и ще очакваме, и гледаме сезон 2, който ще стартира през лятото! Ще пускаме нови неща относно любимците си и ще обсъждаме участието им в сериала! Heart Eyes
Пожелавам ви добро прекарано време тук в темата! Heart Eyes


Последна редакция: пт, 27 мар 2015, 20:18 от GabDineva

# 2
  • Мнения: 5 591
Мераба!

GabDineva  newsm51 newsm51 newsm51 благодаря за новата тема.

# 3
  • Мнения: 3 007
Мераба!

GabDineva  newsm51 newsm51 newsm51 благодаря за новата тема.


Здравей, Лава! Hug Радвам се да те "видя"! Hug

# 4
  • Мнения: 212
Здравейте!Благодаря за новата тема!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: 3 007
Здравейте!Благодаря за новата тема!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Здравей, Кристияна123! Hug

Последна редакция: сб, 28 мар 2015, 11:10 от GabDineva

# 6
  • Мнения: 3 007
Здравейте! Hug
Ето една нова снимка на Селин Шекерджи/Шебнем. Heart Eyes


# 7
  • Мнения: 3 007
Здравейте! Hug

Информацията, която излезе преди ден е, че "Булките Бегълки" ще стартират отново на 15 юни. Party За сега обаче още не е казано по коя телевизия ще се излъчват. Веднага щом разбера, ще го напиша тук! Peace Вече нямам търпение ... Praynig Mr. Green


Скрит текст:

# 8
  • Мнения: 3 007
Няколко нови снимки на Селин Шекерджи/Шебнем. Ще ги пусна в няколко поста, защото не са малко. Peace Много е сладка! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



# 9
# 10
  • Мнения: 3 007
Още снимки от партито, на което Селин беше ходила преди седмици. В предишен пост бях пуснала една снимка от там. Ето още две. Peace Heart Eyes



# 11
# 12
# 13
  • Мнения: 3 007
Селин също е била и гост в университет. Ето две снимки от там.  bouquet



# 14
  • Мнения: 3 007
Снимка на целия екип на сериала. Heart Eyes Тук виждаме почти всички, освен Фърат/Йозгюр ... newsm78

# 15
# 16
# 17
# 18
# 19
# 20
  • Мнения: 3 007
Две снимки от фото сесии на Селин. Peace



# 21
  • Мнения: 3 007
Няколко нови снимки и на Фуркан Андъч/Селим, като на някои от тях е и Дениз Байсал/Кайнат. Както знаем, те са двойка. Peace Heart Eyes Heart Eyes





# 22
# 23
# 24
# 25
# 26
  • Мнения: 3 007
А тази снимка е от Инстаграм-а на Дениз. Peace

# 27
  • Мнения: 3 007
Тази също. Отново с Фуркан. Peace

# 28
  • Мнения: 3 007
Няколко нови снимки и на Дениз/Кайнат. Heart Eyes Heart Eyes



# 29
# 30
# 31
# 32
# 33
# 34
# 35
  • Мнения: 12 719
Габи,  bouquet
Нямам търпение за 15-ти юни и да почват вече... Hug

# 36
  • Мнения: 3 007
Габи,  bouquet
Нямам търпение за 15-ти юни и да почват вече... Hug


Диди Hug Hug
Аз също, нямам търпение вече ... Praynig Mr. Green

# 37
  • Мнения: 5 591
Габи,  bouquet
Нямам търпение за 15-ти юни и да почват вече... Hug


Диди Hug Hug
Аз също, нямам търпение вече ... Praynig Mr. Green

+ 1 Бен де .

Диди  Hug Габи  Hug



Видео http://www.izlesene.com/video/selin-sekerci-ve-furkan-andic-sela … -yolluyor/8070251

# 38
  • Мнения: 3 007
Габи,  bouquet
Нямам търпение за 15-ти юни и да почват вече... Hug


Диди Hug Hug
Аз също, нямам търпение вече ... Praynig Mr. Green

+ 1 Бен де .

Диди  Hug Габи  Hug



Видео http://www.izlesene.com/video/selin-sekerci-ve-furkan-andic-sela … -yolluyor/8070251


Лава Hug

Благодаря ти за видеото. Страхотни са! Heart Eyes Heart Eyes

# 39
# 40
# 41
  • Мнения: 5 591
Gabriela.  Hug
Фуркан е чок якъшъклъ . Heart Eyes

# 42
# 43
# 44
# 45
# 46
# 47
# 48
# 49
# 50
# 51
# 52
# 53
# 54
# 55
# 56
# 57
# 58
# 59
# 60
# 61
# 62
# 63
# 64
# 65
# 66
# 67
# 68
  • Мнения: 3 007
Здравейте! Hug
Ето една нова снимка на Фуркан. Много е готин! Heart Eyes Heart Eyes


# 69
# 70
  • Мнения: 5 591
Привет!


Намерих една анкета ,в която участва Селин Шекерджи .http://www.soruyorum.com.tr/ka/4939HWRDtD/2014-2015-yilinin-en-i … ncusu-kimdir.html

Здравейте! Hug
Ето една нова снимка на Фуркан. Много е готин! Heart Eyes Heart Eyes



Heart Eyes
Да, много .
Габриела  Hug благодаря за новата снимка на Фуркан Андъч.  Heart Eyes   bouquet
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 29 апр 2015, 20:12 от лава

# 71
  • Мнения: 12 719


Габи,Лава Hug Hug Hug

ПП:Ачейля почва нов сериал със сигурност по ФОКС ТВ... Peace

# 72
  • Мнения: 417
Записче в темата. Peace
Аз също следя сериала и случайно ви намерих. Hug Бях започнала около септември месец миналата година да го гледам онлайн от Star TV ,сега довършвам някои епизоди. Whistling
Едно от любимите ми неща за този сериал е,че диалозите не са много сложни и мога да ги разбирам,за разлика от някои други сериали.

Скрит текст:
Сори за спама,но някой ,който следи турското кино знае ли от къде мога да гледам епизодите след 36-ти епизод на  Ulan Istanbul?Нали щото след него вече трябва да плащаш ,за да ги гледаш. ooooh! Преди време, пък, четох,че спират да го заснемат,май ,защото нямало достатъчно зрители...Този ми беше любимия сериал,жалко,че така се случиха нещата.

Последна редакция: пт, 01 май 2015, 18:23 от cooxixx

# 73
  • Мнения: 5 591
Записче в темата. Peace
Аз също следя сериала и случайно ви намерих. Hug Бях започнала около септември месец миналата година да го гледам онлайн от Star TV ,сега довършвам някои епизоди. Whistling
Едно от любимите ми неща за този сериал е,че диалозите не са много сложни и мога да ги разбирам,за разлика от някои други сериали.

Скрит текст:
Сори за спама,но някой ,който следи турското кино знае ли от къде мога да гледам епизодите след 36-ти епизод на  Ulan Istanbul?Нали щото след него вече трябва да плащаш ,за да ги гледаш. ooooh! Преди време, пък, четох,че спират да го заснемат,май ,защото нямало достатъчно зрители...Този ми беше любимия сериал,жалко,че така се случиха нещата.
cooxixx Hug добре дошла. За твоята питанка
Скрит текст:
Аз не съм  го гледала .Тук намерих епизоди след 36 ти. http://vbox7.com/search/?completed=0&vbox_q=Ulan+Istanbul

# 74
  • Мнения: 417
Записче в темата. Peace
Аз също следя сериала и случайно ви намерих. Hug Бях започнала около септември месец миналата година да го гледам онлайн от Star TV ,сега довършвам някои епизоди. Whistling
Едно от любимите ми неща за този сериал е,че диалозите не са много сложни и мога да ги разбирам,за разлика от някои други сериали.

Скрит текст:
Сори за спама,но някой ,който следи турското кино знае ли от къде мога да гледам епизодите след 36-ти епизод на  Ulan Istanbul?Нали щото след него вече трябва да плащаш ,за да ги гледаш. ooooh! Преди време, пък, четох,че спират да го заснемат,май ,защото нямало достатъчно зрители...Този ми беше любимия сериал,жалко,че така се случиха нещата.
cooxixx Hug добре дошла. За твоята питанка
Скрит текст:
Аз не съм  го гледала .Тук намерих епизоди след 36 ти. http://vbox7.com/search/?completed=0&vbox_q=Ulan+Istanbul
Мерси,лава!  bouquet
Скрит текст:
И аз видях,че във вибокс има,но явно епизодите не си съвпадат и тези епизоди всъщност са преди 36-ти.Но мерси,все пак! Hug
Вчера изгледах последния епизод на Булките Бегълки,много ми е интересно как ще продължи нататък. Crazy Четох из темата ,че на 15-ти юни (май тогава беше?) ще излезе 2-ри сезон.Дано да си спазят сроковете,че нямам търпение.Йозгюр и Шебнем са ми любимите герои. Heart Eyes

Последна редакция: сб, 02 май 2015, 12:57 от cooxixx

# 75
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Здравейте и от мен.Сериала е супер свеж, че напоследък са все драми,благодаря за труда на превеждащите дами!Имам питане:до кой епизод са във vbox-а,и колко от тях са с превод?Извинете ,но питам,защото ми се струва ,че са много малко там,благодаря, Peace

# 76
  • Мнения: 5 591
Добро утро!

Здравейте и от мен.Сериала е супер свеж, че напоследък са все драми,благодаря за труда на превеждащите дами!Имам питане:до кой епизод са във vbox-а,и колко от тях са с превод?Извинете ,но питам,защото ми се струва ,че са много малко там,благодаря, Peace

martinka  Hug добре дошла! Да дизито е много свежо, леко и приятно за гледане.Очакваме започването на втори сезон някъде средата на юли ........ Дано наистина стартират  тогава.
Сериала го превеждаше Диди ,но поради проблем с техниката спря работа по него, затова  преведените серии са  толкова. Мисля ,че бяха 5 преведените  newsm78. В момента не се превежда .Аз продължих да го  гледам онлайн с превод на ум.......... т.е. каквото разбера/знам няколко думи от следенето на сериали онлайн/  и  картинки .

Хубав ден на всички!  Hug Hug Hug Hug Hug

# 77
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Здравейте и от мен,филма е супер свеж,благодаря за превода.Имам едно питане,ако може:до коя серия са качени във v box-а,не намирам след 9-та?

# 78
  • Мнения: 5 591
Здравейте и от мен,филма е супер свеж,благодаря за превода.Имам едно питане,ако може:до коя серия са качени във v box-а,не намирам след 9-та?

В тубето ги има епизодите. Ето линк https://www.youtube.com/user/NTCkacakgelinler

# 79
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Благодаря  Peace

# 80
  • Мнения: 3 007
Здравейте! Hug

Лава, Диди ... Heart Eyes Heart Eyes
cooxixx, martinka ... Heart Eyes Heart Eyes Добре дошли! Hug Hug Радвам се, че се увеличаваме! Party

Вече нямам търпение до 15-ти юни ... Praynig
Щом Ачейля ще снима нов сериал, дали ще участва и тук? newsm78


# 81
# 82
  • Мнения: 12 719


Привет!  Hug
Габи,Лава! Hug
Мартинка,добре дошла сред нас! Hug
Надявам се да оправя скоро компютъра си  ooooh!
Хич не обичам да оставям незавършени неща  Peace

# 83
  • Мнения: 3 007
Здравейте, момичета! Hug

Диди Hug, разбира се, когато можеш ще продължиш с превода! Peace

Страхотен Фуркан ... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


# 84
# 85
# 86
  • Мнения: 3 007
От рекламата, в която участва Селин. Тя е от преди доста време ... Heart Eyes



# 87
# 88
  • Мнения: 3 007
Здравейте! Hug

Малко остава до 15-ти юни, реклама обаче още няма ... newsm78 Ще чакаме. Peace

Селин е снимала нова фото сесия. Надявам се скоро да излязат снимки ... Heart Eyes




Още една нейна нова снимка/колаж от Инстаграм-а й ... Heart Eyes

# 89
# 90
# 91
  • Мнения: 3 007

Диди Hug, страхотни снимки, благодаря! Heart Eyes  bouquet
Последния колаж е много хубав ... Laughing Heart Eyes

# 92
  • Мнения: 12 719
Днес Селин има рожден ден искам да и пожелая да и жива и здрава и да има много успехи! Hug Heart Eyes ooooh!

# 93
  • Мнения: 5 591
Днес Селин има рожден ден искам да и пожелая да и жива и здрава и да има много успехи! Hug Heart Eyes ooooh!


Диди  Hug

Честит рожден ден на Селин!Да е жива и здрава и да има много успешни проекти!

# 94
  • Мнения: 12 719


Лава  Hug

# 95
  • Мнения: 12 719
Привет!  Hug
Аз взех да се отчайвам по тъпа продукция не съм виждала къде им скорото и по кой канал ще е като по всички канали си обявиха дизитата и останалото което е някои дори си снимат и новите проекти  ooooh!
Съжелявам ама и това вчера ме потресе,че щели да го направят на филм ами да решат вече както да правят не съм единствената която чака толкова хора чакат да се продължи  #2gunfire #2gunfire #2gunfire


# 96
  • Мнения: 417
cooxixx, martinka ... Heart Eyes Heart Eyes Добре дошли! Hug Hug Радвам се, че се увеличаваме! Party
Мерси!  Hug Габи,с малко закъснение отговарям,но не исках да спамя. Embarassed
Дидзzз,как така филм?   Shocked Къде го чете? Те замислят ли се какво ще стане с фенове им? Cry

# 97
  • Мнения: 12 719
cooxixx, martinka ... Heart Eyes Heart Eyes Добре дошли! Hug Hug Радвам се, че се увеличаваме! Party
Мерси!  Hug Габи,с малко закъснение отговарям,но не исках да спамя. Embarassed
Дидзzз,как така филм?   Shocked Къде го чете? Те замислят ли се какво ще стане с фенове им? Cry
Из туитър и най-лошото е,че от продукцията мълчат като да не казвам какво  ooooh!

# 98
  • Мнения: 12 719
http://www.younow.com/followmecanim

Срещнах това в туитър май сериала ще се излъчва в този сайт от 23 юни  ooooh!
Бъктън! ooooh! Освен това филма се отлагал абе да излезнат с едно решение на черно-бяло наистина и да кажат,че вече се нервирам #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 99
# 100
# 101
# 102
  • Мнения: 3 007
Здравейте! Heart Eyes  bouquet

Извинете, че не успявам да вляза в темата, но просто нямах никакво време през тези дни. Hug

Благодаря ви за всичко споделено!  bouquet


http://www.younow.com/followmecanim

Срещнах това в туитър май сериала ще се излъчва в този сайт от 23 юни  ooooh!
Бъктън! ooooh! Освен това филма се отлагал абе да излезнат с едно решение на черно-бяло наистина и да кажат,че вече се нервирам #2gunfire #2gunfire #2gunfire


От днес ли ще излъчват сериала в този сайт? Как може, по сайтовете ... ooooh! Добре, че поне ще се излъчва все пак някъде ... А от колко ще е? newsm78 Никъде няма информация ... Sad Аз може би ще го гледам на запис ... Whistling

# 103
  • Мнения: 3 007
Здравейте! Hug

Разбра се, че сериала няма да продължи. Sad

Тук обаче в темата можем да коментираме следващите проекти на актьорите и новите неща около тях. Peace

# 104
  • Мнения: 3 007
Ачеля вече е с нов проект. "İnadına Aşk" - "Да обичаш на инат / Нарочно любов" се излъчва по ФОКС ТВ. Peace

Ето няколко снимки. Heart Eyes






# 105
  • Мнения: 3 007
Няколко нови снимки от Селин Шекерджи. Heart Eyes Heart Eyes В момента е на почивка! Peace







# 106
  • Мнения: 3 007
Няколко гифчета на Шебнем и Селим правени от фенове. Heart Eyes Нека си припомним някои техни моменти, много ми липсват ... Cry Heart Eyes





# 107
# 108
  • Мнения: 417
И все пак има ли някаква дата кога ще излезе новият сезон,че не разбрах? Simple Smile

# 109
  • Мнения: 12 719
Привет! Hug Hug Hug

Поредната тъпотия която за мене няма прошка ем да бяха казали по рано е тук ще го дадем там ще го дадем нов сезон няма да има всички се готвят за нови проекти почти дори Ачелия (Алмила) започна проект
Окончателното решение до колкото разбрах в Т преди няколко дни,че нов сезон няма да има  Peace
Епизодите си остават така както са  ooooh!

# 110
  • Мнения: 417
Привет! Hug Hug Hug

Поредната тъпотия която за мене няма прошка ем да бяха казали по рано е тук ще го дадем там ще го дадем нов сезон няма да има всички се готвят за нови проекти почти дори Ачелия (Алмила) започна проект
Окончателното решение до колкото разбрах в Т преди няколко дни,че нов сезон няма да има  Peace
Епизодите си остават така както са  ooooh!

Стига бе! ooooh! Аз все пак се надявах на нов сезон. Confused Забелязала съм,че много от хубавите турски сериали ги спират след първи-втори сезон.Даже имаше един по Канал D ,на който му излъчиха 3/4 епизода и го спряха.

# 111
  • Мнения: 469
Здравейте момичета!Малко късно открих сериала,но се запалих здраво и то, за да разбера,че е приключил вече Mr. GreenИзгледах до 15 серия на руски,но останалите не се преведени.Някой дали има предположение дали ще се превеждат или вече всичко е в историята?

# 112
  • Мнения: 417
Здравейте момичета!Малко късно открих сериала,но се запалих здраво и то, за да разбера,че е приключил вече Mr. GreenИзгледах до 15 серия на руски,но останалите не се преведени.Някой дали има предположение дали ще се превеждат или вече всичко е в историята?
Според мен едва ли ще се преведат,ако още не са преведени.Не знам кой се занимава с превода ,но е най-добре да се допиташ до нея/тях. Simple Smile

Има нов сериал с Açelya Topaloğlu (Алмила) - İnadına aşk (превода би трябвало да е нещо като ''Да обичаш на инат''/''Да обичаш напук''). Доколкото знам няма бг субс /и руски също не мога да намеря/,но все пак реших да споделя. Simple Smile Няма как да замести Булките бегълки ,но все пак можем да удавим мъката малко. Mr. Green

# 113
  • Мнения: 469
Преводът на бг беше до 4 серия само,останалите ги гледах на руски.В руските сайтове идея си нямам кой да попитам дали ще бъдат преведени и останалите серии.Не ми се иска да започвам друг сериал(този не съм догледала още),тъй като ги приемам много навътре нещата  и после имам нужда от малко време за да се отърся,ако ме разбираш...Съпреживявам ги нещата и малко дори "се вкарвам"във филма...хихи

# 114
  • Мнения: 12 719


Прекраснааа  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 115
# 116
  • Мнения: 5 591
Мераба!


Диди  Hug   bouquet много хубави снимки на  Селин.

Влизам в темата с новина за Фуркан .Актьорът ще участва в нов сериал "Kara sevda" /"Черна любов"/ от септември по STAR TV .

Статия в gecce - http://gecce.com/magazin/foto-galeri/burak-ozcivit-in-dusmani-olacak



И една статия за Фуркан - http://www.ulkehaber.com/dizi/haber/203224-star-tv-kara-sevda-di … rkan-andic-kimdir

# 117
  • Мнения: 5 591
Добро утро!

Да побутна темата с едно видео от сета - ŞebSel Çekim Hataları

  Simple Smile


# 118
  • Мнения: 5 591
И грешките на КайДжан  Simple Smile

# 119
  • Мнения: 5 591
И на третата двойка АлЙоз




# 120
  • Мнения: 469
Ох,много са ми сладки всичките и как ми се иска да не го бяха спирали...

# 121
  • Мнения: 1
Каде да намеря 1 сезон бг субситри

# 122
  • Мнения: 6
Здравейте! Може ли да попитам някой знае ли кога ще има 10 епизод на Булките бегълки с бг субтитри? И в кой сайт гледате филма?

# 123
  • София
  • Мнения: 344
Здравейте! Може ли да попитам някой знае ли кога ще има 10 епизод на Булките бегълки с бг субтитри? И в кой сайт гледате филма?
Аз го изгледах в канала на филма в youtube. С руски субтитри е. Ако не разбирате руски може да дадете автоматичен превод и да си посочите български. Някои изречения не се получават много правилно, но се разбира за какво става дума.

# 124
  • София
  • Мнения: 1 243
Привет! Информация за сериала Булките белъгки и преведени епизоди (от 1 до 10 включително) можете да намерите на сайта: https://vk.com/topic-113691288_41308658

Последна редакция: вт, 04 авг 2020, 16:48 от nrgmama

Общи условия

Активация на акаунт