рисунка за спомен...

  • 1 078
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 034
 Не мога да се въздържа да не ви покажа рисунката, която ми нарисува мойта щерка тази вечер. Значи това съм аз с нея в корема.
Това й е  една от най-милите рисунки.

"Така трябва да изглеждат мамите !"   Laughing

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=478774

# 1
  • София
  • Мнения: 39 718
Мило е Simple Smile Прибери си я за спомен.
Дияна също ни рисува, цялото сем., барабар с котарака. Само рибките не могла да нарисува.
Не й е идвало да ме росува бременна.
Нацелувай малкото съкровище Simple Smile

# 2
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Някой от вашето семейство да не е художник?Simple Smile))

# 3
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
zапаzи си я...детските рисунки са едни от най милите спомени.... Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 377
Iviche, рисунката е страхотна. 
Много е мила и ми напомни на рисунката която аз имам от големия ми син.
Прибери я за спомен. Аз съм направила папка в която събирам подобни красоти.

# 5
  • ново
  • Мнения: 5 885
Много мила рисунка Heart Eyes. Аз също си събирам всички рисунки, подарени от дъщеря ми, имам завидна колекция  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 059
много е мило запазисия. майка ми още пази една рисунка която сестрами е рисувала когато е била бременна с мен и тя е много сладка

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Много сладка рисунка. Много ще и се радва когато и я покажеш един ден....

# 8
  • Мнения: 3 034
 Благодаря на всички ! Истината е, че аз си падам малко маниачка по отношение на детските рисунки и знам, че звучи налудничаво, но й  ги пазя всичките. Даже много проиежно ги надписвам - дата и заглавие /то понякога заглавията им са по-интересни от самите рисунки  Laughing /
 Иначе си имаме бебе в родата и тая тема много я вълнува, затова предполагам й е хрумнало. Grinning

# 9
  • Мнения: 2 332
Страхотна рисунка! Много е мила - разбира се, че ще я запазиш! Нашата душа още не ни е рисувала нас - засега набляга на дървета, слънца и животни Simple Smile. Нацелувай малката художничка Simple Smile.

# 10
  • Мнения: 3 034
Някой от вашето семейство да не е художник?Simple Smile))

Амииии.....знам ли, рисуват някакви елементи в къщи.... Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 39 718
аз си падам малко маниачка по отношение на детските рисунки и знам, че звучи налудничаво,
Изобщо не е налудничаво, не си сама в манията си.
Всичко, което Дияна ми донесе от градината се прибира на едно място. Всичко, което нарисува или се опита да напише на лист хартия пак се прибира на същото място.
Повечето рисунки от градината си имат дата, име. На тези "домашните" не съм се стила да пиша дата.

# 12
  • Мнения: 1 756
о колко мило,искам и аз

# 13
  • Мнения: 3 034
аз си падам малко маниачка по отношение на детските рисунки и знам, че звучи налудничаво,
Изобщо не е налудничаво, не си сама в манията си.
Всичко, което Дияна ми донесе от градината се прибира на едно място. Всичко, което нарисува или се опита да напише на лист хартия пак се прибира на същото място.
Повечето рисунки от градината си имат дата, име. На тези "домашните" не съм се стила да пиша дата.

ооо, пиша и дати и обяснения към рисунките / те понякога са по-инересни  и са от типа на Миро , напр. чертичка с точка и заглавие : 'Тъжната луна, дето гледа морето а то се усмихва' - превод : чертичката е морето, точката - луната  Laughing/
Но е много интересно като се пазят по дати рисунките и в един момент да се проследят промените в детето.Как от драсканици е стигнало до смислени форми.  Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 39 718
Да взема и аз да почна да слагам дати ли  newsm78
Тъкмо Дияна е започнала да рисува малко по-нормални хора Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт