Булката, Кармата и новото начало ~Тема 16

  • 60 549
  • 737
  •   1
Отговори
# 165
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Някой ще разкаже ли какво са давали днес?
Гледах съвсем малко в началото, Гаури се дра на Джаго, после едни документи на Ананди видях и до там.

И на мен ми е странно тази Гаури няма ли срам? Още в началото беше много скъсила дистанцията, направо нереално някак, като се сетя Сугна и Пратап как се криеха, при все, че бяха женени.

# 166
  • Варна
  • Мнения: 924
Погледни на предната страница-Dream Team е разказала днешната серия.

# 167
  • Мнения: 1 115
 wavey
Първата и последната Ананди - 2015г. Wink

# 168
  • Мнения: 6 529
Гаури очевидно е някаква развратница щом спи с Джагдиш преди сватбата....а ритуалите и религията на индийците са умело прикрити като тези на мюсюлманите, които са също толкова разюздани, но при исляма поне многоженството е позволено, а тия си правят каквото си знаят....циганска работа.

Родителите на Гаури толкова ли са малоумни, че не чуха нито крясъците, нито виковете, че чак на сутринта майката се усети, че нещо се случвало с дъщеря й  ooooh! Whistling

А тя явно няма и грам достойнство щом се жени след всичко , което разбра за Джаго.

http://topnovini.net/%D1%81%D0%BF%D0%B8%D1%80%D0%B0%D1%82-%D0%BC … %D0%B8%D0%B0.html

Последна редакция: сб, 18 апр 2015, 01:31 от Dream Team

# 169
  • Варна
  • Мнения: 924
Не знам...Все си мисля,че ако Джагдиш и Гаури бяха легнали,авторите на филма щяха да ни дадат да го разберем по недвусмислен начин,а не да тънем в догадки  Rolling Eyes  Вярно,тя каза: " Ти ме направи своя ЛЮБОВНИЦА!"...ама нищо чудно,индийците да не влагат съвсем същия смисъл в тази дума,т.е. да не включват секса като най-съществена и задължителна характеристика   Wink ... В Индия сигурно дамгосват с ЛЮБОВНИЦА за далеч по-малко ... Летвата за женското целомъдрие,там е къде-къде по- висока ... Примерно,една българка в Индия ( не съм сигурна,дали не беше Бандитка),в един форум разправяше,как били излезли в заведение,в компания с двама млади индийци-момче и момиче-студентка. Той я хващал за ръката от време на време. Но станало така,че ги засякъл чичо й...направил див скандал,прибрал я на мига ( едва ли не,за косата),най-безцеремонно,а после телефонирал и разказал всичко на баща й,който пък,още на следния ден пристигнал в града,натоварил я,барабар с парцалите и си я прибрал у дома...и дотам било нейното следване   Shocked  Тази българка,свидетел на случката, пишеше,че това изобщо не било необичайна ситуация...А какво пък ще е,неомъжена жена да спи под един покрив с мьж?! ... Смятате ли,че изобщо,някой (си) задава въпроса,правили ли са секс,не са ли?! (  да са!  Mr. Green ) ... Това няма абсолютно никакво значение,мисля... Предполагам,това имаше предвид Гаури ,използвайки думата ЛЮБОВНИЦА ... Пък и нали видяхме Джаго,да спи на цимента,на балкона...надали за кеф  Grinning

Последна редакция: сб, 18 апр 2015, 20:05 от Lora-Di

# 170
  • Prague Czech Republic
  • Мнения: 897
wavey
Първата и последната Ананди - 2015г. Wink



За съжаление- Не ми харесва нито първата /нито последната Ананди  bowuu

# 171
  • Мнения: 427
Здравейте, момичета...
Нали уж чичото на Гаури не й бил истински чичо, а нещо като директор на училището или нещо подобно.. А пък сега майка й казва на бащата на Гаури - обади се на брат си...
Съвсем са се объркали сценаристите, забравили са какво са ни показали

А пък забелязахте ли, когато Анандито страдаше след като се разбра, че Джаго живее с друго момиче, имаше един епизод, когато Гена дойде да успокоява Анандито и ръцете на Генчето бяха каносани... newsm48 , сигурно успоредно се снимала и в друг сериал и оттам и каната

# 172
  • Мнения: 6 529


ПОНЕДЕЛНИК. Ананди сънува, че Джагдиш се самоубива. Междувременно той седи на дъжда пред дома на Гаури. Тя го вижда и тръгва към вратата, за да му помогне, но се спира. Моли боговете да и дадат сила. На сутринта родителите и и казват, че едно момче пред дома им е било прието в болницата, намерили са го в безсъзнание. Гаури тръгва натам. Кунда е притеснена и звъни в имението. Бейрон и вдига и и казва, че името на момчето е Джагдиш и вече не е част от семейството. Жената подозира, че има нещо скрито от нея. Калияни е притеснена. Гаури пристига в болницата и Джагдиш е доволен, смята, че е там, защото не може без него. Тя му отвръща, че е дошла от проста загриженост. Джагдиш отново започва да и обяснява колко я обича и как Ананди му е била натрапена. Момчето споделя, че всички са се отказали от него, като са разбрали за връзката им, затова я моли да не го изоставя и тя. Гаури обаче отвръща, че няма как да му прости. Отправя се към вратата. Джагдиш се опитва да я спре и пада на земята, а тя му помага да се изправи. Момчето и казва, че им е писано да са заедно и съдбата отново ги е събрала, добавя, че би умрял без нея. Прегръщат се. По-късно отиват в дома на Гаури. Джагдиш казва на родителите и, че иска да се оженят. Майка и никак не е съгласна. Бащата пита дали родителите му знаят истината. Джагдиш отвръща, че те са се отказали от него, така че мнението им не бива да ги тревожи(все едно преди това се влияеше от тях!). Гаури и родителите и обсъжат въпроса насаме. Не желаят този брак да се състои. Дъщеря им обаче е категорична, че двамата се обичат. Заявява, че Джаго е променен и ако не приемат, ще разбият три живота, защото той така или иначе няма да се върне при първата си съпруга. Родителите на гаури се съгласяват. Двамата влюбени отиват да уредят брака в регистратурата. Там обаче им отказват по-ранна дата от такава след 30 дни. Един служител им обещава дата още на следващия ден, ако бъде компенсиран. Джагдиш няма пари и дава колието си слънце, подарено му от Калияни, без дори да се замисли. В Джейтсар Ананди учи, а баба и и подарява химикал и и пожелава успех. На сутринта Джагдиш, Гаури и нейните родители подписват документите в кметствто(предполагам) и вече са легално женени, поне според служителя

. Правят някои ритуали. Междувременно Ананди е тъжна, иска да си сложи брачния шал, но без да иска, го къса. По-късно порязва пръстта си в кухнята. Джагдиш и Гаури се прибират много щастливи. Булката настоява да вземе благословия и от неговите родители, но Джагдиш никак не е съгласен. Гаури настоява поне да опитат. В имението Калияни настоява да извършат ритуал за благополучието на семейството, тъй като е много притеснена за Ананди. Започват, а по това време Джагдиш и Гаури наближават. Епизодът свършва със сцената, в която новото семейство влиза в имението. Джагдиш и Гаури са хванати за ръце. Всички са шокирани от тази поява



Що за наглост от страна на джагдиш и гаури /умишлено пиша имената им с малка буква/
да отидат в имението, за да искат благословия. В Индия кой брак се счита за валиден и как ги женят в кметството ако единият вече е женен? Освен с Ананди да нямат граждански брак  Thinking

# 173
  • Варна
  • Мнения: 924
Няма как да имат граждански брак с Ананди-детските бракове са незаконни...Но доколкото разбирам,ритуалите имат много по-голяма тежест от гражданския брак  ( ако изобщо последният има някаква тежест,особено по селата).

# 174
  • Мнения: 1 332
Здравейте, момичета...
Нали уж чичото на Гаури не й бил истински чичо, а нещо като директор на училището или нещо подобно.. А пък сега майка й казва на бащата на Гаури - обади се на брат си...
Съвсем са се объркали сценаристите, забравили са какво са ни показали

А пък забелязахте ли, когато Анандито страдаше след като се разбра, че Джаго живее с друго момиче, имаше един епизод, когато Гена дойде да успокоява Анандито и ръцете на Генчето бяха каносани... newsm48 , сигурно успоредно се снимала и в друг сериал и оттам и каната

Точно това се чудих и аз, каня се от вчера да го напиша, но все не ми оставаше време. Така каза Гаури, че с чичото нямат кръвна връзка, това много добре си го спомням..

# 175
  • Мнения: 1 332
Няма как да имат граждански брак с Ананди-детските бракове са незаконни...Но доколкото разбирам,ритуалите имат много по-голяма тежест от гражданския брак  ( ако изобщо последният има някаква тежест,особено по селата).

Бандитка беше разказвала, но май в другия форум, че гражданските бракове не са от значение, а ритуалите, които изпълняват. Всъщност те с Ананди не се развеждат, понеже реално излиза, че не са били женени, така ли да го разбирам? Аз все на това се чудих, как с Гаури сключват граждански брак, при положение, че е женен за Ананди, но пък съвсем забравих, че техния брак е детски и незаконен. Странно, защо когато са станали пълнолетни не са сключили и граждански брак?

# 176
  • Варна
  • Мнения: 924
Ами защото не им трябва,предполагам...За какво им е?...Нашите цигани сключват ли граждански брак?  Wink

# 177
  • Мнения: 1 332
Ами защото не им трябва,предполагам...За какво им е?...Нашите цигани сключват ли граждански брак?  Wink

Ми в Интерес на истината аз живея именно до ромска махала и тука поне тези, които познавам сключват. Вярно има и такива, които се женят по малки, но напоследък като че ли са по рядко, поне в нашия край.

Направи ми интересно впечатление в булката обаче, че в големия град хората са толкова изненадани, че дори се оказва, че някой въобще не са чували, че съществуват детски бракове по селата. Интересно как в една държава има толкова различни хора. Все пак дали сега по селата пак има детски бракове? Няма вече кой да разказва за Индия, а има още много интересни неща.

# 178
  • Мнения: 131
Аз също не мога да разбера какво се случва със всичките тези бракове ,но знам ,че Ананди и Джагдиш подписват документи за развод .Значи все пак имат и законен брак , не само ритуали .С Гаури май не подписват документи за развод ,защото така или иначе техния брак трябва да е невалиден .. знам ли . Mr. Green
Дано това се изясни в хода на сериала .
Относно чичото на Гаури , някой беше казал ,че той е нейн учител .Там също ще е интересно защото той разкрива гадните й планове спрямо Джагдиш.
Еххх , остават ни само около 200 серии до появата на Шив .  Crazy

Последна редакция: пн, 20 апр 2015, 01:21 от Чай-чай

# 179
  • Мнения: 6 087
Не мога да се стърпя след като изгледах петъчната серия.

Ми той Джаго си е направо невинен в сравнение с наглостта, лицемерието и егоизма на Гудия/Гаури.

Не мога да проумея как някой може да я съжалява и да приеме, че е добра и невинна. По отношение на решението на Джаго да изостави Ананди заради нея до този момент на историята действително е невинна.
От момента в който разбра кой кой е и се обяви за единствена жертва /е не пропусна и родителите си да обърне на жертви/ на детски брак, обвини Джаго - 13 годишно дете тогава и родителите му, /които си нямаха идея, че някой се разпорежда с непълнолетния им син/ в лъжа и че са й съсипали живота /като всъщност не само й го върнаха, но и значително го подобриха с финансиране на образованието й/ и ги обяви за отмъстителни, забравяйки шумно афишираното си отношение към детските бракове, изразеното в детството й нежелание да се омъжва и желание да учи, забравяйки, че родителите й всъщност я ПРОДАВАТ за пари като втора жена на едно дете, а после я зарязват пред вратата на чужд дом, знаейки че е нежелана там, в буря съвсем сама при това малко дете - момиче, без да се интересуват какво ще стане с нея се разбра, че тя е по-голяма лъжкиня и от Джагдиш.
Няма такава наглост и безочие като нейните. Това момиче е олицетворение на пълния смисъла на думата ЕГОИСТ. Джаго направо си бледнее пред нея. Той просто е неориентиран глупак който се е вкопчил в нея, защото семейството и всичките му приятели - стари и нови се отрекоха от него. Тази жена е завършен егоист по рождение. То се виждаше и досега, но от този момент показа и истинската си същност. Нито за секунда тя не забрави да повтаря Аз, Аз, Аз, ... и нито за секунда не се сети че към този момент изоставената, излъганата, публично унизената и предадена е законната съпруга.
А родителите й за втори път доказват, че са като нея когато позволяват дъщеря им за втори път да се омъжи за женен мъж, който не е разведен. Затова съдбата й се повтаря и за втори път тя е изоставена в момента на истинската й сватба с Джаго. Толкова хитро са го направили сценаристите. Това се случи когато бяха деца и възрастните решаваха вместо тях. Случва се и когато са възрастни и Джаго сам решава и за втори път я отхвърля когато бракът се сключва според техните традиции и има истинската тежест на официален брак.
Илюзията че поправят грешката от миналото само доказва че именно в миналото грешката е поправена, но те доброволно я правят отново. Най-хубавото е, че Гаури сама си причинява за втори път това което най-много мрази в живота си до сега.

Общи условия

Активация на акаунт