Дългото чакане след трансфер-36

  • 76 854
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 929
Честито на Таня и късмет на всички в борбата за дете   bouquet

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 97
Честито Танче,нека всичко се развива както трябва за да те прави много щастлива и безпроблемни 9 месеца,и здрав и пухкав ревлив финал. И аз ще си субера от прашеца,че о аз дригия юесец съм на консултаци В Кирм Плевен и ще ми е нужен!

# 17
  • Мнения: 485
Хайде на късмет да е за всички чакащи!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 251
Таня май ще си бременеем заедно   bouquet Тихо честито и от мен

# 19
  • Мнения: 1 659
Честито на Таня! Нека темата да е пълна с хубави новини за бебчета добри !   bouquet

# 20
  • Мнения: 933
Току що се чух с док.Категоричен е резултата,не е от овитрела.Дишам спокойно....благодаря ти Боже.. Hug

# 21
  • Мнения: 112
Честито, Таня! Стискам палци!
Аз съм 9ти ден след трансфер и от днес съм с розово зацапване. От клиниката казват, че сигурно от е от утрогестана. Тестът ми ще е на 11 ден, но съм много притеснена. Има ли някой с такова зацапване и положителен резултат и безпроблемно нататък?

# 22
  • Мнения: 2 501
И аз бях със зацапване на 9-ти ден.  В момента съм в 25-та седмица. След положителния тест 90% от забременелите момичета кървяха или зацапваха, но това ще го прочетете в темата "Забременели след ин витро". Не се паникьосвайте, всичко ще е наред!

# 23
  • Мнения: 3 406
Записвам се в темата с надеждата скоро да съм във вашите редици.
Честито на Таня и на всички момичета с положителни тестове   bouquet  А на останалите момичета много късмет пожелавам!

# 24
  • Мнения: 45
Танче, честито и от мен, мила! Страхотно ЧХГ! Желая ти спокойни 9 месеца и щастлив финал Hug
Благодаря и за новата темичка!   bouquet
toito, лекарствата, които взимам са прогестерон, преднизолон, слагам всяка вечер и тинзапарин, не са ми определени от лекар в колко часа, но ги приемам по едно и също време. Та днес се шашнах с тази промяна  Crazy
Eliza_Nat, стискам палци всичко да продължи безпроблемно fingerscrossed

Успех на всички!  bouquet

# 25
  • Мнения: 112
Благодаря за успокоителните думи. Успех на всички!

# 26
  • Мнения: 289
Здравейте!
Записвам се и аз в новата тема.Моя трансфер беше на 25,03 ЗЕТ на 3бр.- три дневни ембриона.Това ми е 9-ти трансфер и много се надявам последен с един красив и заслужен финал.
Честито на всички с положителните тестове и кураж и късмет на всички чакащи като мен.

# 27
  • Мнения: 646
 newsm79 newsm79 newsm79

ех, колко хубаво ми стана Simple Smile)) Браво, Таня! Безпроблемно да ти е до финала! Айде и аз дано април! Нека Великденските празници да ми донесат това, което искам, че тогава ще ми е точно пункцията хихих

# 28
  • При вещиците
  • Мнения: 1 453
Запис,  защото много си обичам тази тема.
Таня, честито и успех до финала. Сега започват тревогите.
Тачи па, стискам палци за + този път. Засичала съм те с годините тук.
Успех и късмет на всички чакащи

Последна редакция: нд, 29 мар 2015, 21:03 от Lili_mili

# 29
  • София
  • Мнения: 9 108
Честито Танче  Hug.

Общи условия

Активация на акаунт