Намаления лято 2015

  • 146 376
  • 758
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 95
има ли я някъде намалена автоматичната пила на шол?
Попадна ми в нета реклама, но не запомних в кой сайт. Около 35лв беше пилата + 2 резервни глави
Внимавайте с измамниците в OLX - твърдят че продават новите диамантени пили за 29.90, но всъщност това е стар модел. Твърдят, че пращат гаранция, но няма такава. А тези некомпетентни хора от OLX отказаха да свалят обявата - трябвало да се обърна към прокуратурата.

В Lilly диамантените бяха на промоция по 39 лв, но само с една глава.

# 661
  • Мнения: 527
има ли я някъде намалена автоматичната пила на шол?
Попадна ми в нета реклама, но не запомних в кой сайт. Около 35лв беше пилата + 2 резервни глави
Внимавайте с измамниците в OLX - твърдят че продават новите диамантени пили за 29.90, но всъщност това е стар модел. Твърдят, че пращат гаранция, но няма такава. А тези некомпетентни хора от OLX отказаха да свалят обявата - трябвало да се обърна към прокуратурата.

В Lilly диамантените бяха на промоция по 39 лв, но само с една глава.

Въобще в ОЛХ е пълно с мошеници, воглаве с модераторите и управата. И най— интересно, че измамите се толерират. Пренасяйте се в Магазинера. Там сайтът е като стария продавалник.

# 662
  • Мнения: 2 153
+1 за ОLX. Аз си изтрих профила оттам. Иначе дикато беше "продавалник" не съм имала проблеми!

# 663
  • Мнения: 13 539
+1 за ОLX. Аз си изтрих профила оттам. Иначе дикато беше "продавалник" не съм имала проблеми!
И като ОЛХ беше добре, докато не премахнаха форума и рейтинга на потребителите.
Сега там е рай за ментетата и мошениците.

Последна редакция: ср, 05 авг 2015, 16:44 от MAMA NA....?

# 664
  • Мнения: 2 153
+1 за ОLX. Аз си изтрих профила оттам. Иначе дикато беше "продавалник" не съм имала проблеми!
И като ОЛХ беше добре, дкато непремахнаха форума и рейтинга на потребителите.
Сега там е рай за мемтетата и мошениците.

Именно! Peace

# 665
  • Мнения: 3 181
има ли я някъде намалена автоматичната пила на шол?
В ДМ на 45лв. Доволни ли сте от пилата? Чудя и се да я купувам ли, да не я ли купувам?

Последна редакция: ср, 05 авг 2015, 17:46 от aniram*

# 666
  • Мнения: 1 401
има ли я някъде намалена автоматичната пила на шол?
В ДМ на 45лв. Доволни ли сте от пилата? Чудя и се да я купувам ли, да не я ли купувам?
Има я в алиекспрес за 10 долара. Определено не струва такива пари. Това е една автоматична пила. Нищо специално няма в нея. Но върши работа. Дълго време ги гледах и накрая прежалих парите.

# 667
  • Мнения: 336
Във връзка с пилата на Scholl, която си взех и мисля, че не съжалявам за покупката, да споделя и друго по темата с намаленията.
Преди два месеца моя приятелка ми похвали ново мобилно приложение, което си изтеглих и от тогава стартирам поне веднъж на ден. Препоръчвам ви го горещо - казва се Beemr (beemr.bg)! Постоянно попадам на супер оферти за всичко, което ми трябва - от козметика, дрехи и обувки за децата, за съпруга ми, който най-мрази да ходи по магазини и винаго го превръща в ад, за мен самата (с вечния недостиг на време), за фризьорски салони, книжарници, любимия ми Немски център и т.н. Последно взех за подарък много готинa тениска Monster Fabric за приятелско хлапе, а сега май ще ходя до Дундьо (за първи път), защото като гледам имат добри промоции. Аз съм с Android и ползвам версията от Google Play:
https://play.google.com/store/apps/details?id=net.expertvision.Beemr
Гледам, че вече имат страшно много сваляния, което не ме изненадва, защото приложението е супер - постоянно го актуализират, не ми досажда със съобщения, не ми товари телефона. Без грешка е! А, да, най-важното - показва ми навсякъде, където се намирам, кои магазини се намират най-близо до мен и какви оферти имат!

# 668
  • Мнения: 3 181
има ли я някъде намалена автоматичната пила на шол?
В ДМ на 45лв. Доволни ли сте от пилата? Чудя и се да я купувам ли, да не я ли купувам?
Има я в  алиекспрес за 10 долара. Определено не струва такива пари. Това е една автоматична пила. Нищо специално няма в нея. Но върши работа. Дълго време ги гледах и накрая прежалих парите.
може ли линк в алито? Благодаря

# 669
  • София
  • Мнения: 938
има ли я някъде намалена автоматичната пила на шол?
В ДМ на 45лв. Доволни ли сте от пилата? Чудя и се да я купувам ли, да не я ли купувам?
Има я в  алиекспрес за 10 долара. Определено не струва такива пари. Това е една автоматична пила. Нищо специално няма в нея. Но върши работа. Дълго време ги гледах и накрая прежалих парите.
може ли линк в алито? Благодаря



http://www.aliexpress.com/store/product/118-Velvet-Smooth-Expres … _32338811779.html

# 670
  • Мнения: 469
Аз преди две седмици си купих от Sport vision в Парадайз, а мъжът ми няколко дни по-късно от едни магазин в Мола на Стамболийски-на втория етаж, от ляво на ескалатора, който тръгва от парфюмерията. В Мола на Стамболийски, като напазаруваш за 100 лева+ и ти се полага безплатно такси, в рамките на 15 лева сметка.
За New balance ли става дума? Asics също издирвам.
За New balance говоря.

# 671
  • София
  • Мнения: 95


Това е старата пила - новата е подобрена.

# 672
  • Мнения: 47 970
Вече има и други марки,  тази наскоро беше на промоция с подарък ролки http://www.technopolis.bg/bg/Personal-care/%D0%9F%D0%98%D0%9B%D0 … PHE-5642/p/837036
Вероятно полека лека ще залеят пазара с такива уредчета и цената ще падне

# 673
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 330
http://www.aliexpress.com/item/2015-new-Scholl-Velvet-Smooth-Sof … /32370736811.html

Не знаех, че са 5 вида.

В Ремедиум също е намалена, но не запомних цената.

# 674
  • Варна
  • Мнения: 633
и на мен ми попадна във фейса реклама, затова питам, защото не ми се рискува от там. а ММ сега се сети, че я иска. в началото на лятото беше навсякъде намалена.

Общи условия

Активация на акаунт