иска да спи по корем...

  • 942
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Моя син  (големия Simple Smile) спеше също предимно по корем та и досега - няма страшно Peace
същото

# 16
  • Мнения: 252
И ние спим по корем откакто започна да се завърта сама. Щом така и е удобно оставям я няма за какво да се притесняваш те си имат инстинкти, не са чак толкова безпомощни колкото изглеждат thumbsup

# 17
  • Мнения: 30
За моето бебче това е най-лесният начин да заспи през деня (освен навън в количката) - когато видя че му се спи, но не заспива, само го обръщам по корем и до минута-две е заспал. Така спи и далеч по-дълго отколкото като е по гръб. За мен това означава, че му е удобно. А за задушаването ми се струва че няма как да стане - детето си има инстинкти, ще си двигне главата, ще се размърда или дори разплаче. Ако го чуваш, няма проблем.

# 18
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Благодаря Ви!   Hug

Ще взема една възглавничка за още по-голямо спокойствие!

защо му е тази възглавничка?
Моят син спи без възглавница Wink

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Не се притеснявай!И двете ми деца спят по корем.Единият от десетият ден /Коко/ а другият от двадесетият ден Вальо/И двамата нарочно ги слагах такаПърво заради коликите .Така ги понасяха много по-лесно.И второ наистина мисля че вероятността да се задави така е по-малка отколкото лежейки по-гръб.Моите деца спят без възглавничка.

# 20
  • Мнения: 86
Моето дете е на 1.5 и първото нещо, което прави като го сложа заспал в креватчето е да се обърне по-корем. Така му харесва им аз спя само по корем, така че няма страшно

# 21
  • Мнения: 10 758
И моя от време на време го виждам надупен.Няма от какво да се притесняваш, явно така му е удобно на бебока.

# 22
  • Мнения: 3 760
Невиждам проблем ! Повечето педиатри все казват че бебетата мнооого обичат да спят по корем и даже се препоръчва. В Европа така си гледат децата-по корем Peace
Peace

# 23
  • Мнения: 1 382
Нека си спи така,много по-хубаво,отколкото по гръб  Peace

# 24
  • Мнения: 7 430
Преди около месец - даже и по-малко, Викторио спеше само по корем и надупен...имам толкова много снимки в този му период - много сладък ми беше Hug После изведнъж спря да спи така и си спинка само по гръб Wink

Не се притеснявай, ще видиш как бързо ще отмине този период Peace

Общи условия

Активация на акаунт