След края на Çalıkuşu и премиерата на Ask Sana Benzer с Бурак и Фахрие ~ТЕМА 47~

  • 39 711
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 14 491
  Да ви кажа аз май afwitch afwitch afwitch


  Абе докато Бу гледа така Фе /не е гримирана/ няма страшно нито от Ч/не мога да изпиша дори името и без да здрусам адреналина си нито от О./




А колкото до това

 дали е самоуверена или не  Фахрие  се замислям пък за друго newsm78Тези същите не пишат ли ,че е много капризна Mr. Green

Може ли капризна жена да е без самочувствие newsm78
Много са прости тези писачи !
Трябва да решат капризна, красива жена и със самочувствие ле е   Фе  или объркана ,обикновена и хленчеща да я забележат жена ли е  newsm78Пфуууууууууууууууу
То бива скопено мислене и писане , ама толкова  чак не бива ! Просто не печели винаги-  

Я  накарайте някоя смотанячка да позира така!





Верче Heart Eyes кога ще го обръснем този Бу ?
Изнервям се и губя търпение като го гледам с тоз рунтав мусак.


Дано на сватбата се преведе в по- приемлив вид Wink Wink Wink Joy Joy Joy

# 736
  • Мнения: 5 096
Аз  така както е сега Бу с брада страшно много го харесвам   Crazy Crazy Crazy Crazy Направо е огън  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

А относно ВВ и ББ hahaha Там между друго хич не ми беше любимец  hahaha Даже полвината сцени не ги гледах  hahaha hahaha Там си харесвах Мустафа....
Сега обаче осъзнавам защо е било така  hahaha Много съм ревнувала макар и подсъзнателно  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

А относно медиите им  hahaha Нямам думи да ги опиша hahaha Днес е ЧОК СЕКСИ , УТРЕ ЧОК   КАПРИЗНА  hahaha  ПЪЛЕН СМЯХ  Hug

Себи  Hug
Чакаме сватбата на 29.05 тогава. Да видим ще отидат ли БУФ . Ще отиде ли Ози .  
Въобще ще стана интересно- Кан, Бурчин ще роди , чакаме си и нашата ДАТА  Mr. Green


Хайде от мен хубав ден  Hug Heart Eyes До по-късно в новата тема  Hug

# 737
  • Мнения: 14 491


  Понеже се изнервям само от споменаването на някой имена със скок и надежда  се отправям към  новата тема  animal037  animal037  animal037

# 738
  • Мнения: 4 157
 Hug Обещавам  Peace - ще вляза в новата тема - само по повод конкретна новина Peace
Така или иначе - целта ми - 50 стр. - е постигната Peace
Чакам Алекс Heart Eyes да сподели - какви ги свърши - по онези земи - далечни....
 Heart Eyes

# 739
  • Мнения: 5 096
Hug Обещавам  Peace - ще вляза в новата тема - само по повод конкретна новина Peace
Така или иначе - целта ми - 50 стр. - е постигната Peace
Чакам Алекс Heart Eyes да сподели - какви ги свърши - по онези земи - далечни....
 Heart Eyes
ААА,недей  Hug Praynig Звездите ми казват, че чак утре ще има ''новини''  Laughing Поздрави за  Денят на Майката  Flutter Кой знае обаче... Може да поздравят и новите си майки

# 740
  • Мнения: 1 779
Здравейте,момичета!  bouquet
Да разбирам ли,че филмът вече е факт?
Ще бъда безкрайно благодарна,ако това  е така и някоя добра душа пусне линк!
 smile3525 smile3525 smile3525

Общи условия

Активация на акаунт