Слуз в акото?

  • 2 570
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 282
Здравейте, мами!
Преди малко, като сменях памперса, видях, че в акото има малко слуз и някакви влакна, бели на цвят( като конци и се точат). Ако се повтори, ще зжънна на педито, но вие имате ли някаква представа какво е това и от какво се получава? Малката е само на кърма. Благодаря предварително!

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Не се притеснявай, вероятно е нещо моментно - просто несъвършено усвоена храна. Наблюдавай бебето и ако е жизнено и се чувства добре, значи проблем няма.

# 2
  • Русе
  • Мнения: 611
Tъкмо щях да пускам подобна тема ние също имаме слуз в акото.Знам  , че бебетата  правят задни ринити  може  ли    тази слуз да е от това инъче нослето ни не е запушено , но ни предстои ваксина и се притеснявам .Знам ,че детето не трябва да е болно.За информация на 2.5 месеца сме само на кърма.Ще помоля мамите които имат повече инфо по въпроса да пишат.Благодаря предварително.

# 3
И ние имахме, но беше само за един ден> Ако продължи повече - идете на преглед с памперса.

# 4
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Луси, ако детето е болно, няма да му направят ваксина - така че няма от какво да се притесняваш. Ако има задна хрема, бързо ще разбереш, тъй като бебетата се давят и кашлят, когато са в легнало положение, когато има секрет, който се стича в гърлото.

# 5
  • Мнения: 3 760
При моята бебка слуз се появява в два случая - хрема и глад /когато е показвала, че иска да яде, а и е отказвано по някаква причина/. Е, няколко пъти не бях сигурна от какво е... Не се притесних, тъй като бебка  беше добре.

# 6
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
И ние имаме същия проблем-слуз(като 4е ли са секрети от нослето) и в акото понякога има нещо като пресечен белтък или бели конци както ги описва jillyL.Бебка има секрети в носа,които често чистя с аспиратор.Като чета маи е възможно да имаме задна хрема.Как се лекува?Да отбележа ,че и ние сме изцяло на кърма.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 439
при нас слузта в акото из4езна 4ак на 5 месеца дотогава по4ти постоянно я има6е. педи каза 4е не е нещо което трябва да се изследва и ще из4езне при захранването, ве4е нямаме. Показател е на раздразнено стомах4е,  в резултат на нещо, което ти си консумирала.

Общи условия

Активация на акаунт