Отговори
# 585
  • Мнения: 18 548
Здравейте Hug Hug
Славенка, Снежка, Валя Hug wavey

Миси Heart Eyes Hug, и аз това се чудя,  но много упорито се тиражира, че е имало скандал Confused
дори чета, че Башак е изневерила с Берг tooth
а наедряването хич не ми се иска да е за роля Confused Confused, ама каквото такова Peace

намерих интересно клипче за Берен в началото на кариерата й, има и кадри с Ефе Peace
Краличката Heart Eyes сигурно ще му се зарадва Grinning

http://vk.com/feed?z=video-67485558_168884251%2F145cfd5fe705551a09

Кивовата суша малко ще се напои Grinning Heart Eyes


# 586
  • Мнения: 1 072
Айра Heart Eyes Hug, да ти кажа и аз си помислих същото като ги видях двамата с Берк Joy Joy Joy Сигурно от контакта и аз съм прихванала Joy Joy Joy Но по-рано нали имаше новина, че засекли Берк и Седеф Авджъ в някакъв търговски център, където отишли да обядват и още тогава си помислих, че може да излезе такава новина. Ами, така е Берк е готин и трябва да си пазят жените от него Joy Joy Joy Е, не колкото Киво, но Седефката бих я разбрала Wink Simple Smile Благодаря за клипчето с Берен  love001

Аз се подготвям за роля, тип Секиз Wink Simple Smile


От инстаграма на Берк newsm78 Върнаха ли се или отидоха на море последно newsm78

# 587
  • Мнения: 11 965


Най-скъпоплатеният турски актьор се завръща в българския ефир с най-новия си сериал “С Русия в сърцето”. Той тръгва в сряда, 3 юни, в най-гледаното време на Би Ти Ви - от 20 ч. Това е и сериалът, от който Къванч Татлъту взема най-високия си хонорар - 260 000 лири на епизод, което е около 177 734 лева. Действието се развива в далечната 1915 г., а Татлъту е в ролята на един от най-добрите офицери в армията на цар Николай II. Той е принуден да се премести в Турция и ще се бори за голямата любов. Другият турски сериал, който досега вървеше в праймтайма с голям успех - “Завръщане”, временно спира. Ще се върне на екран през есента.

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4780428

# 588
  • Мнения: 18 548
Миси Heart Eyes, аз пък въобще не съм си го помисляла Rolling Eyes Laughing сигурно, защото не харесвам Берк Peace
но Киво и той се върнал в Истанбул newsm78
дори е ходил на шопинг Peace щом има настроение за покупки, едва ли има кой знае какви проблеми в личния си живот Simple Smile

леле само не и роля като Секиз Tired, пепел ти на клавиатурата Laughing

Вчера Кыванч приехал в торговый комплекс Акмеркез в Стамбуле на своем мотоцикле.После посещения магазина спортивной обуви,Кыванч задержался у витрин с собаками в зоомагазине на первом этаже.
Вот вся фишка заложена.Почему один и когда он вернулся из Бодрума? Почему никто его не видел? Раньше Башак он вернулся или позже? Почему возвращались порознь?Может и правы журналисты,что-то тут не так,однозначно.


# 589
# 590
  • Мнения: 1 072
Хелоу Heart Eyes Hug

Пише, че е нова от Бодрум newsm78 Намерих източникът й. От снощи е, от ресторант в Гюмюшлък, село в Бодрум. https://instagram.com/p/2__hsnPHfB/Прогресивно наедрява Simple Smile Айра Heart Eyes Hug, сори, но ще трябва да се примирим със Секиз Peace Wink Simple Smile И какво не му харесваш на Берк Peace Simple Smile В списанието има много текст, мисля, че беше преведено частично, знаеш ли някъде да има целия превод newsm78



Хубав ден Heart Eyes Hug

Последна редакция: сб, 23 май 2015, 13:59 от Miss60

# 591
  • Мнения: 18 548
Хелоу Heart Eyes Hug

Пише, че е нова от Бодрум newsm78 Прогресивно наедрява Simple Smile Айра Heart Eyes Hug, сори, но ще трябва да се примирим със Секиз Peace Wink Simple Smile И какво не му харесваш на Берк Peace Simple Smile В списанието има много текст, мисля, че беше преведено частично, знаеш ли някъде да има целия превод newsm78


Хубав ден Heart Eyes Hug

ужас Tired Face smile3544
дано да е за игрален филм, не за сериала Wink
да, в списанието има още текст, но не съм го намирала преведен Peace
а Берк-ами само ми е симпатичен, нищо повече и малко ми е дъртичък Wink



хубав ден Heart Eyes Hug

# 592
  • Мнения: 1 072
След като Киво е в Бодрум, днес сигурно ще е така Wink Simple Smile

Папараците как не са го надушили още, не знам newsm78 Сигурно Башак е забравила да им плати hahaha hahaha hahaha

Айра Heart Eyes Hug и аз искам Бех, но няма Sad Heart Eyes


Сега го погледнах Берк като каза, че ти е дъртичък и излезе, че с Киво са набори newsm78 Мен ми е таман, малко ми е тъмничък, но е готин Heart Eyes Освен това откривам, че по времето на КСШ са го свързвали за гадже на Фара newsm78 Ама сигурно са само слухове, защото ако имаше нещо по сериозно щях да си спомням да сме го обсъждали newsm78 Сигурно, заради тази снимка.


Айра Heart Eyes Hug, още малко Бех да преглътнеш по-лесно Секиз Heart Eyes




И още няколко снимки от последните месеци, които съм пропуснала покрай другото ми увлечение Heart Eyes





# 593
  • Мнения: 18 548
Миси Heart Eyes Hug, е нали последно се е върнал в Ист, снимали са го в някакъв МОЛ newsm78
абе шашава работа, не мога да ги мисля Joy Joy Joy
а като е решил да дебелее, няма да си вържа черна кърпа Wink Laughing
а на мен пък Берк ми прилича на 40 годишен Rolling Eyes

снимки от Бодрум с кака му Мелтем Mr. Green



 Heart Eyes Heart Eyes

# 594
  • Мнения: 18 489
Хай, дружки!  Hug Hug Hug
Миси  Heart Eyes Hug Айрич  Heart Eyes Hug wavey
Гледам, че се косите за килограмите на Киво  Joy Joy Joy Joy много си е хубав, ще му ядете ушите!  Laughing А и като знам, че може винаги да отслабне, не ме е грижа. Явно е за роля, той няма току - така да развали фигурата си ... а може и да е решил да си похапне добре, преди да започне сериозно да работи, защо пък не ? Знаем колко бързо влиза във форма, та не се притеснявам изобщо. Пък и на мен ми се вижда напълнял само в лицето, няма корем, няма нищо.
Берк е готин, но наистина изглежда по-голям от Киво и то с десетина годинки  Laughing
Виждали ли сте тази снимка от ЗП ? Аз я виждам за първи път.


Хайдеее, да идва юни  Laughing

Последна редакция: сб, 23 май 2015, 17:38 от queen_fenka

# 595
  • Мнения: 18 548
Да бе, много хубав Rolling Eyes  Whistling
ама може и да си хапва повече и ти си права Laughing
важното е, да е хепи Peace Wink
преди 5 години е изглеждал по подобен начин Grinning

http://vk.com/feed?w=wall-62215399_90163&z=video226662172_17 … 62db14ca3d2a62621

 Grinning Heart Eyes

# 596
  • Мнения: 18 489
Айрич  Heart Eyes ми аз какво ти говоря - преди 5 години беше закръглен, а после направи за 6 месеца тяло, за което други може само да мечтаят  Laughing Не е решил, не го е направил. Може и 100 кила да стане, пак си е красив за мен  smile3534 Е, предпочитам го по-слабичък, ама ... ма ти си била голяма претенция, значи  Laughing  Остави го човека да си хапва, сега му се е паднало, нали е в почивка  Joy Joy Joy
те ти един утешителен клип  Joy Joy Joy

">#t=36[/video]

# 597
  • Мнения: 18 548
аааа въобще не съм претенция Naughty Laughing
важното е тялото и душата му да са в хармония !! Crazy Flutter



# 598
  • Мнения: 18 489
Точно!  Peace

# 599
  • Мнения: 8 316
Добро утро! Hug Hug Hug


Скрит текст:


Честит празник на българската култура и славянската писменост.  Hug   bouquet  Специални поздрави за Госпожата и Фенчето!  Hug Hug  bouquet  bouquet

Скрит текст:


Хубав ден!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт