a za d-r Kalin kalev ot || gradska njakoi ima li mnenie

  • 880
  • 3
  •   1
Отговори
ima njakoi li mnenie za d-r Kalin kalev ot || gradska

# 1
  • Мнения: 2 274
Има една мама ale_x_andra питай нея, доколкото разбрах я беше зарязал на раждането или нещо такова....На мен лекар от същата болница ми обясни как трябва да се разбера с него и за препоръчване и с анестезиолога (сещай се кво значи "да се разбера") и как независимо, че се чувствам добре трябва едва ли не всяка седмица да ходя в частния му кабинет...Аз тая болница я отписах, макар че родих там сина си преди 6 години, но нещата явно са се променили..Писна ми от тоя комерсиализъм Close

# 2
  • Мнения: 1 512
Малка корекция - д-р Калев ми следеше бременността, имах намерение да раждам при него, т. е. с уговорка и плащане (600 лв.). Разполагахме с тези пари, но със съпруга ми решихме да ги спестим за бебето, след като се роди. Така че Калев не е присъствал изобщо на моето раждане  Arrow не ме е зарязал. Родих при екипа, който беше на смяна. Тях няма да ги коментирам.
makrust, регистрирай се и ще ти пиша на лични, ако те интересува все още д-р Калев.

# 3
Мен ме интересува мнението ти за д-р Калев, по-подробно, ако може.Пиши ми на лични

Общи условия

Активация на акаунт