Млад татко - що е то и има ли почва у нас?

  • 32 597
  • 100
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 286
С ММ запивахме като ученици, не бяхме двойка, пиянски изцепки и по 3 дни с главоболие. До 18. От както стана на 18, мм се е напивал 3 пъти - на бала, като се роди синът ни и една вечер, по приятелски. Последните две са за близо 7-те ни години съвместен живот. Не изпитва нужда, по принцип не пие, дори когато има рожден ден.

Защо смятате, че щом вие сте заобиколени от недорасляци, емоционално незрели или пропаднали мъже, които на 30 са неспособни да се грижат са себе си, камо ли за друго човешко същество, всички, "масата" мъже са така??? Изобщо не е така, просто средата ви е кофти.

Няма лошо да си неспособен, но не казвайте, че другите са така. Не са, само вие сте така.
Другите си се справят прекрасно, макар и да не ви се побира в представите.

# 91
  • Мнения: 46 488
Защо смятате, че щом вие сте заобиколени от недорасляци, емоционално незрели или пропаднали мъже, които на 30 са неспособни да се грижат са себе си, камо ли за друго човешко същество, всички, "масата" мъже са така??? Изобщо не е така, просто средата ви е кофти.

+1
Хората са различни, не разбирам как може да се обобщава.

# 92
  • Мнения: 364
  Несериозно ми звучи , мъж преди 30 да става баща . Нито емоционално , нито морално а още повече материално може да бъде подготвен за такова важно събитие , което ще промени живота му , ще спре съботните запои ,дори излизането след работа за по час , два ще е мираж .И преди да се нахвърлите със светли примери , как някое хлапе на 23 , 24 е бил баща на годината , само да кажа , изключения винаги има , аз говоря за общия случай  Naughty

не мисля, че си права ... всичко е въпрос на обкръжение  Sunglasses

# 93
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
  Несериозно ми звучи , мъж преди 30 да става баща . Нито емоционално , нито морално а още повече материално може да бъде подготвен за такова важно събитие , което ще промени живота му , ще спре съботните запои ,дори излизането след работа за по час , два ще е мираж .И преди да се нахвърлите със светли примери , как някое хлапе на 23 , 24 е бил баща на годината , само да кажа , изключения винаги има , аз говоря за общия случай  Naughty


Eто , моя е изключение  Mr. Green
да видим колко изключения ще се появят още  Wink

# 94
  • Мнения: 356
По-добре от hailie ,не мога да го кажа.
Не може да се обобщава по този начин и на всеки,който е извън тази рамка да се лепва етикет "изключение".Всичко е от средата  Peace

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 193
На 30 ( беше ги навършил току-що).
Напълно осъзнат, с професия, улегнал,  грижовен, стъпил здраво на земята, реализиран ..На 37 беше като се роди и второто ни дете..

# 96
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 062
  Несериозно ми звучи , мъж преди 30 да става баща . Нито емоционално , нито морално а още повече материално може да бъде подготвен за такова важно събитие , което ще промени живота му , ще спре съботните запои ,дори излизането след работа за по час , два ще е мираж .И преди да се нахвърлите със светли примери , как някое хлапе на 23 , 24 е бил баща на годината , само да кажа , изключения винаги има , аз говоря за общия случай  Naughty


Eто , моя е изключение  Mr. Green
да видим колко изключения ще се появят още  Wink

И моя явно е изключение, стана баща преди да навърши 23г Wink Факт, мъжа ми е доста по-малък от мен. Обаче за изненада на всички ви той е по-отговорния в семейството, по-строгия родител изобщо държи всичко под контрол.

# 97
  • Paris, France
  • Мнения: 285
Аз не съм изненадана изобщо, защото и при нас е така - може да е с една година по-малък, обаче е като с 5 по-голям... Никой не му дава годините за начина на мислене. Сега тъкмо навърши 28, а ще става татко за втори път Simple Smile

# 98
  • Мнения: 6 122
 Несериозно ми звучи , мъж преди 30 да става баща . Нито емоционално , нито морално а още повече материално може да бъде подготвен за такова важно събитие , което ще промени живота му , ще спре съботните запои ,дори излизането след работа за по час , два ще е мираж .И преди да се нахвърлите със светли примери , как някое хлапе на 23 , 24 е бил баща на годината , само да кажа , изключения винаги има , аз говоря за общия случай  Naughty


Eто , моя е изключение  Mr. Green
да видим колко изключения ще се появят още  Wink

И моя явно е изключение, стана баща преди да навърши 23г Wink Факт, мъжа ми е доста по-малък от мен. Обаче за изненада на всички ви той е по-отговорния в семейството, по-строгия родител изобщо държи всичко под контрол.

И моя на 23 стана баща за първи път, вторият на почти 30.

# 99
  • Мнения: 2 286
А откога 23-годишните станаха хлапаци??

# 100
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 847
А откога 23-годишните станаха хлапаци??

Май откакто 18-21 годишните станаха деца  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт