С какво дразните мъжа до вас?

  • 8 720
  • 78
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 46 508
simona035, с най-добри чувства, ама тези неща ме подразниха само докато ги изчетох  hahaha

Ох, ако можех...! Ама имам дете на годинка за гледане Simple Smile 

Можеш, разбира се. Стани и излез. Прибери се вечерта, почини си поне 1 ден в седмицата.
През другото време си гледай детето и теб. Остави го сам да си се грижи за храна, дрехи. Ще се усети.

# 76
  • Мнения: 3 371
С нищо. А ако го дразня, да вдига гащи и да заминава.

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 193
Дразни го това ,че обръщам особено голямо внимание на животните и искам да помогна на всяко куче или коте или жабче, врабче , гълъб и тнт Изпадам в истерия ,когато видя куче на пътя ,а той шофира. Много сме се карали за това.
Като не му обръщам внимание много се дразни.
Постоянно върша неща на своя глава .
Дразнят го цветята ми и постоянно ми ги подритва.
Дразни го един мой леопардов анцуг.   Grinning
Дразни се , че съм свръх енергична и организирана . Ставам сутрин и почвам да организирам деня , всичко трябва да върви по план и под час. Ако се провали нещо почвам да се тръшкам . Това много го изнервя.
Като се замисля сме големи противоположности.


Аууу, и моят го дразнят цветята ми, все ми ги подбутва.. Даже преди няколко дни ме спря да си купя една орхидея, нямало място вече..Аз обаче в неделя най-демонстративно си я купих-това е от малкото неща,които ми доставят радост..и реших-след като си я плащам аз-мога да си доставя това удоволствие! Не посмя нищо да ми каже,защото по празниците харчихме от моите пари..
За протокола-аз съм Скорпион, мъжът ми Телец ( всичко,което сте писали за мъжете Телци е вярно ). Вкъщи и майка ми, и щерката са Телци ooooh!


# 78
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Дразня го с това, че обичам да повтарям едно и също нещо, а в повечето случаи не помня да съм го казвала преди  Mr. Green. Много ми се дразни, че съм ужасно романтична и си мечтая за любов като в любовните романи, а такова нещо в реала нямало (аз ли не знам, ма кво пречи да си мечтая  Mr. Green). Дразни го и това, че съм злопаметна и чат пат за профилактика му натяквам минали грешки  Mr. Green. Дразни се, че го карам да ми помага в домакинската работа, а не го оставям да си мързелува на воля и да си седи на компа ( в интерес на истината ми помага, но сам почти икога не се е сетил да свърши нещо, все трябва да го подканям). Понякога много го дразни това, че предпочитам да си седя в къщи и да не мърдам никъде, а ако може и той да е с мен. Не обичам да излизам сама и все го карам да е с мен. Леле къв дразнител съм  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт