Седмична 13-19 Март

  • 963
  • 21
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 562
Здравейте, мили мами!
Хайде да превърнем в традиция седмичните теми - на мен ми хареса!

От мен спорна седмица и много пролетни усмивки напук на зимния пейзаж.

Стискайте ми палци - от днес имаме нова детегледачка - дано да се харесат с дъщеря ми... Praynig

# 1
  • В офиса
  • Мнения: 3 995
стискам...Разкажи като се видиш с дъщеря ти, в какво настроение е. Веднага се познава дали човекът им е допаднал.
А аз от днес съм "ергенка". За пръв път от 3 1/2 години сме разделени с моята щерка, заведохме я при баба-свекърва за седмица. Страх ме е да се обадя, за да не чуя колко й липсвам. Тя на мен също, ужасно странно ми е. Но пък такава вечерна културно-масова програма съм си спретнала за цялата свободна седмица. Шансовете трябва да се използват на мах. Иначе ако се замисля, със сигурност ще се запритеснявам за един куп неща, за това - тази седмица отказвам да мисля. Naughty

# 2
  • ново
  • Мнения: 5 884
Здравейте и от мен  bouquet. Аз започвам седмицата с леко неразположение, но се надявам да я завърша в добро здраве Peace.
Мира, желая ти бавачката и Елора да си паснат и да се разбират Wink
Лекси, къде се изгуби newsm78
Хайде - лека и спорна седмица Heart Eyes

# 3
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Спорна и от мен.
Стискам палци за бавачката, дано да сте оцелили че знам колко е трудно да попаднеш на Човек. Тинкър - честито ергенство, правилна стратегия си избрала!:-)
Моята седмица вече тръгна наопаки, Сиси се поразболя. Не, че е някаква трагедия ама по закона на Мърфи, утре сутрин имах интервю а днес я вземам от градина 'твърде болна' по нейните думи...болеше я корема, като се прибрахме започна да повръща и вдигна Т. Няма кой да я гледа утре преди обяд и се надявам да не е фатално ако им се появя следобеда... бе каръшка история. Simple Smile
Хайде, усмивки от мен и айде тая пролет да идва вече!!!  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 756
стискаме палци,4е не е лесно да се сработят Peace

# 5
  • Мнения: 510
 Wink Нашата седмичка тръгна добре Wink

Ходихме на изложба с фотографии на приятелка,една друга наша приятелка ни изненада и се завърна за няколко седмици в България,така че денят ни беше изпълнен с приятни емоции. От сряда 6-годишната ми щерка пак е на ски на Витоша,а там вали ли,вали  Party

Аз пък искам от зимата да преминем направо към лятото Wink

# 6
  • Мнения: 2 839
Късмет на Мира с бавачката и на Флаш с интервюто! И да се отчетете после с резултати  Grinning
Ние се точим с татито да ходим на Винарията в Пловдив, пък да видим ще стигнем ли до там, че с такива двама броя малки всеки план ми е твърде далечен  Mr. Green
Ходихме днес до Зоопарка да видим уж малките мечета които разбрах от моя приятелка, че се родили. Кьорфишек! Какво ми е казала, аз какво съм разбрала ... от 10 години мечките не са имали малки  Mr. Green Тя твърди, че казала че мечките излезли от зименния си сън, пък аз как съм чула за бебета мечки, не знам  ooooh!
Еми това засега.
Лека и доходна на детски усмивки!  Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 39 718
Моята седмица не потръгна добре. Цялата минала нощ кашлях и не можах да спя.
Дияна обаче сутринта рано, рано пое за градината и чака другата седмица - ски на Витоша Simple Smile
Спорна седмица Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 1 352
Спорна седмица и от мен!
Стискам палци на Мира за новата детегледачка. Знам от личен опит каква одисея е това с детегледачките.
На всички болнички - бързо оздравяване.
Христина от вчера вече е на градина. На тръни съм, защото тази зима не спря да боледува - една седмица ходи и две седмици седи в къщи. Казаха че било трета сливица и аз сега съм в очакване пак да се разсополиви.  Sick
Много усмивки и целувки от нас.  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: X
При нас седмицата тръгна направо, като в комедия Crazy
Впонеделник на най-големи сняг дебнах дребната да свърши голямата работа, та да занесем за изследвания за яслата. Е тя го направи, от там аз търча, приготвям проби , бегом 4 етажа пеш и в колата, вързах я на стола, аз чистя колата, а минаващите коли ме къпят с киша, едва седнах на седалката Twisted Evil После бам в поликлиниката - класирахме се. Сега чакам да излязат изследванията и всичко да е ок, да ги нося в яслата и да поемаме и ние в яслените редици. Praynig

Обаче аз нещо съм болна от вчера - главата ми е, като кошер, гърлото ми скърца, кръста ми е, като отвинтен. Дано не разболея детето, че ooooh!

Ами това е от нас, спорна седмица на всички Hug

# 10
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 148
Не знам и аз вече каква да я броя тази седмица ooooh!
Хубавото е, че от вчера баткото е на градина след прекараната варицела и грип след това. Но от петък вечерта, та до неделя следобяд малкият беше с Т - от 37.8 до 39.2. Накрая му избиха пъпките и от вчера и той е с варицела. Засега я понася добре и няма вече Т, ама да видим. Дано големият не се разболее пак или да донесе още нещо от градината. Честно казано нямах търпение да го пусна, независимо от болестите там - в къщи не се издържа ooooh! Rolling Eyes

Лека седмица на всички Hug

# 11
  • Мнения: 1 983
и нашата седмица тръгна нормално, Вики е пак на ясла, реве, тръшка се, играем си на нерви май Confused, след малко отивам да я взема и отиваме на гости на баба и дядо й, да видим там какво чудо ще е
спорна седмица ви пожелавам  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 7 242
Хубава седмичка и от мен момичета Laughing.
Мен тази седмица нещо ми е криво, та затова много, много не се обаждам. Цвети е болна. От събота е с висока температура. Явно някакво вирусче е плъзнало - гледам много от вас също не са здрави. Да се оправяте бързо, ей! Днес ще я водя на лекар и евентуално ще си взема болнични.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Отидох аз на интервюто и взехме, че се харесахме. И мога утре да почна работа...желателно е, само дето Сиси е със скарлатина по закона на Мърфи и 10дена е под карантина. Rolling Eyes  Мъжът ми пак поде старата песен на нов глас ' намери жена която да гледа Сиси когато си заета и т.н.' . Два пъти съм наемала гледачка, знаете какъв зор е Confused, а пък такава дето да не е с постоянна заетост откъде да я изкопая не знам. Сигурна съм, че ако 'споделя' с лелята на вестникарската будка или в магазинчетата до нас, бързо ще намеря някоя пенсионерка от махалата ама като ги знам какви клюкарки са... хич не ми се ще. Уф, ще умувам. newsm78 От евентуалната ми нова работа всъщност казаха, че няма проблеми с болнични и т.н. ама знам ли... .
Е, отчетох се, похвалих се, оплаках се ама не ми олекна. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 792
 Здрасти и от мен, миналата седмица пропуснах да се включа Laughing. Започнах нова работа, която ми е още неориентирана, т.е. аз съм неориентирана Crazy, трябва да си сменяме целия ритъм на живот, сега влизаме в новите релси, надявам се без особени аварии Mr. Green.

 Всички са здрави, да чукна на дърво и на всичко дървено около мен. В събота ще водя Димана на рисуване, в детско-юношеския отдел на библиотеката на "Славейков"  има часове по-рисуване. Всяка събота от 10 до 12.30, стори ми се много забавно. Димана вече си кани съученици в къщи, нищо че непознавам родителите им Mr. Green, в събота имахме едно такова гостуване, леко странно е да ти идват на гости хора, които не познаваш, но криво-ляво се справихме.

   Момчил изненадващо реши да пораства, вчера по своя инициатива подготви четките и чашите за зъби, за вас може да е тривиално, но на мен не ми се вярваше, това като говорим за него граничи с чудо Laughing.

  Това се сещам за сега Laughing

Общи условия

Активация на акаунт