„Като две капки вода” - 3 сезон, 4 тема

  • 37 301
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 864
Азис много пъти е казвал че Бионсе му е любима

И аз така помня. Ся дан съ прай, че  ние сме с дълга памет Wink

# 16
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
Ееее, тъкмо Ненчо и Криско решиха да пеят дует и те го прекъснаха  Crossing Arms

И аз така  #Cussing out  Дано да го качат в сайта после  Praynig

# 17
  • Мнения: 1 227
Маме,   bouquet за темата

Какъв бутон  Joy ще се гледа


# 18
  • Мнения: 387
Благодаря за темата   bouquet
Азис до колкото знам винаги се е възхищавал на Бионсе, даже визуално искал на нея да прилича, когато се правеше на жена  Mr. Green Сега не разбирам защо беше тази реакция от него  Whistling Mr. Green

# 19
  • Мнения: 11 607
Ееее, тъкмо Ненчо и Криско решиха да пеят дует и те го прекъснаха  Crossing Arms



А аз седнах специално да ги гледам, но уви....


Топ 3 на кристалната топка на темата - Ненчо, Криско, Филип.....

Познахме първите 2 места!!!!!


Бутона:

Нона като Елвис
Джуджи като Майкъл Джексън
Маца като Бруно Марс
Азис като Бионсе
Фицата като АC DC
Жана като Милена Славова
Криско като Адел
Ненчо като Мегън Трейнър

# 20
  • гр. София
  • Мнения: 395
Благодаря за темата bouquet
Изпуснах бутона, но видях, че Ненчо е спечелил. Заслужи си и тази вечер победата Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 3 019
Много странен бутон, т.е. доста трудни изпълнения за някои.

# 22
  • Мнения: 3 819
Исках Криско да спечели, но  Wink

# 23
  • Мнения: 3 942
Предполагам, че следващата седмица ще е вечерта на Азис. Не чух обаче коя песен на Бионсе ще пее.

# 24
  • Мнения: 3 494
Доволна съм, че Ненчо спечели, нямам нищо против до края да е все така. Simple Smile
Другата седмица пак се очертава да е силна. С най-голямо нетърпение чакам Криско като Адел. И Ненчо, разбира се. Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 7 869
Ако не бяха се лигавили половин час с Халваджян в началото, времето преспокойно щеше да им стигне. Ама явно имаха някакъв проблем и трябваше да запълват времето.

Не разрбах сега това момче от балета (Марио) на живо ли пя или беше на плейбек. Ако е пял на живо, значи той има много голям талант.

# 26
  • Мнения: 3 154
Ееее, тъкмо Ненчо и Криско решиха да пеят дует и те го прекъснаха  Crossing Arms

Да, и аз това чаках ...  Confused
Калпава организация -  адски много си пилеят времето в началото - писва ми от глупостите на Рачков и Зуека и от диалозите с НВ Дедото - Продуцента ... и накрая все претупват финала.  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 8
Много ме е яд че ги прекъснаха Криско и Ненчо накрая!!!

# 28
  • Мнения: 3 675
Ненчо какво ще пее,че не можах да видя.Иначе Криско го хвана яд,че ще пее Адел.Този,който ще пее Нончо изобщо не съм го чувала.

# 29
  • Мнения: 3 494
Много ме е яд че ги прекъснаха Криско и Ненчо накрая!!!
Ще го качат във ФБ.

Общи условия

Активация на акаунт