13.03-19.03 - Баба Марта носи чудеса-бебета за цялата тайфа!

  • 8 815
  • 268
  •   2
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 044
Между другото кой си 4ака лелката края на месеца като мене? Tired
Да zнам с кой да се подкрепяме.. Mr. Green
Веси, аз по принцип НЕ я чакам на 25-26 март  Peace
И аз тогава НЕ Я ЧАКАМ Praynig Praynig Praynig                                                                                           Теди с тези пролетни картинки,почти ми създаде пролетно настроение Hugако изключиме,че преди малко карах в центъра,и беше толкова гадно с този сняг и задръстване smile3511 smile3514

# 16
  • Мнения: 517
Здравейте, мили момичета. Желая на всички успешна и спорна седмица..за някои дано е и спортна:)) разбирате защо спортна.. Simple Smile) Да споделя моите проблеми за сега се пооправиха. Поразбрахме се с таткото. Реших да му дам още един шанс и се събрахме отново. Дано не съжалявам, но мисля, че няма за какво да съжалявам..последен шанс не е излишен, а и може нещатата да са влезли в норма..ако не опитам няма как да разбера дали има поправия. Сега съм доста по-спокойна.   love001

# 17
  • Мнения: 14 483
здрасти мацки и от мен
и аз НЕ чакам лелята около 27-29 тоя месец
както ми беше РД-то вчера /благодаря ви за милите пожелания/ и ако сме направили бебок баш на Рд-то smile3521
тъй че мацки пак ще тръпнем заедно края на месеца
много се радвам че ви има
добре дошла на Биляна и от мен newsm10

# 18
  • Мнения: 101
Здравейте момичета,
Много отдавна съм регистрира, но почти не пиша. Искам сега да си споделя с вас, трябва да ми дойде утре, но вчера след обед почуствах че трябва да си направя тест и ДВЕ ЧЕРТИЧКИ втората беше много бледа, но я имаше Hug . Днес купих втори тест и утре сутринта ще го направя. Стискайте ми палци

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 880
Между другото кой си 4ака лелката края на месеца като мене? Tired
Да zнам с кой да се подкрепяме.. Mr. Green
Веси, аз по принцип НЕ я чакам на 25-26 март  Peace

Колежке,успех Heart EyesИ аЗ то4но тогава 4акам да НЕ ми дойде Whistling
Кога ти бе6е овуто на тебе?
Вчера следобед  Flutter

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Здравейте дами.
Страхотно име на темата. успех на всички. Дано това да е последната лоша седмица на март.

# 21
  • Мнения: 517
Да ви кажа това с ову-то никога не съм го следила. Просто правихме редовен секс с таткото и бебчо стана. Правете любов, а не мислите ви да бъдат насочени към бебе... то бебенцето ще стане когато е писано. Правете редовен секс.. правете любов, а не война Simple Smile))  Аз днес влязах в 9 г.с. Simple Smile)))

# 22
  • Мнения: 1 950
Хубава седмица ви пожелавам и аз мили момичета  bouquet

А дано това бъде последния сняг за тази година и вече само слънце и цветя да има   bouquetLaughing, бреййй то пък и с рима се получи даже Joy Joy Joy

Аз от сутринта съм изправена на докти с данъчни, клиенти и каквото още си помислите. Дано преживея тази седмица Wink

# 23
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
здравейте моми4ета.приатна седми4ка и от мен изпълнена с много лубов и EFP.най сетне лелката си отиде и запо4ваме с опитите от днес.а дано този месец да има резултат newsm17.искам да ви питам нещо.тази седмица по4вам работа в един хотел като камериерка Embarassedтова ще повлиае ли на бебеправенето.желая ви лек ден smile3525

# 24
  • Мнения: 2 123
Хайде и аз ви пожелавам весела и успешна седмица и повече усмивки, за което ще допринесе и това:
-Защо март месец е толкова лошо времето?
-Защото Марта се сърди, че февруари е къс, а април е мек. Laughing

Еемили честито, миличка!  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 768
Да питам не6о.Имало ли е слу4еи при които да правите ову тестовете и да не са покаЗвали в цикъл двете тлъсти тъмни 4ерти4ки? newsm78

# 26
  • Мнения: 307
Здравейте и от мен!
Желая ви хубава и успешна седмица!   bouquet
При мен нищо интересно, бебеправим от петък, че тогава си отиде лелята, пък дано този месец да стане. Иначе идея си нямам кога ми е овуто  newsm78 Като закъснее цикъла предния месец овуто изменя ли се? Embarassed
Много прегръдки от мен!  bouquet

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Да питам не6о.Имало ли е слу4еи при които да правите ову тестовете и да не са покаЗвали в цикъл двете тлъсти тъмни 4ерти4ки? newsm78
Не е нужно чертите да са тлъсти...важното е да са еднакви по наситеност за да има ову. Ако няма наличие на две еднакви черти значи няма ову според тестовете.

# 28
  • Мнения: 708
здравейте сладурки,
и от мен имате пожеланието за успешна и бебеносна седмичка.
А иначе видях че имаме и нови попълнения,включетлно и една бременлийка.Айде успех на всички.
Да се отчета,нямам си никаква идея кoга ще ми дойде понеже миналият месец пих противозачатъцхни,ама мисля на 20-22 niakyde.
Цунки от мен  bouquet Hug

# 29
  • Мнения: 1 768
Да питам не6о.Имало ли е слу4еи при които да правите ову тестовете и да не са покаЗвали в цикъл двете тлъсти тъмни 4ерти4ки? newsm78
Не е нужно чертите да са тлъсти...важното е да са еднакви по наситеност за да има ову. Ако няма наличие на две еднакви черти значи няма ову според тестовете.

Как може да няма ову? newsm78та мене ме скъсват от 2 дена придърпвания у слуЗта е в иЗобилие...Тестовата 4ерта е определено по тъмна от в4ера и предните дни,но определено не е толкова тъмна колкото контролната...Остава ми и утре последния тест.ако и той не покаже.. Close

Общи условия

Активация на акаунт