Светлината на моя живот - Тема 2

  • 80 557
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 11 766
Приятели, заповядайте в новата тема! Направих я с много обич - надявам се да ви хареса ...  smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves



http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=842550.0;topicrefid=19

# 736
  • София
  • Мнения: 1 822
Току-що изгледах епизодите по БТВ! Както винаги бяха много интересни - стигнаха до там, където Сурадж и Сандия решиха да кажат истината на Сантош ...  newsm10 До колкото видях днес по Войо са качили само 2 епизода - явно, за да се изравнят с другите, понеже има един който си върви от преди и като го добавят ще са баш 3 по БТВ ...  Hug Малко странно се изказах, но дано ме разберете .... Joy Joy Joy


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy newsm51 Two Hearts

# 737
  • Мнения: 13 725
Миха  Hug, благодаря ти за превода на интервюто на Анас, за клиповете и снимките  Simple Smile
Роси Hug, Росинце  Hug, Амира  Hug, благодаря ви за репортажите, клиповете и снимките.
Ще бъде интересно да видим един амбициран Сурадж  Simple Smile Да видим дали Сандия ще успее да го мотивира достатъчно, така, както направи той. Иначе съм сигурна, че ще му даде цялата си подкрепа. Този път трябва да им е по-лесно - мама Сантош няма да пречи  Joy  Joy  Joy

# 738
# 739
  • Мнения: 11 766
Миха  Hug, благодаря ти за превода на интервюто на Анас, за клиповете и снимките  Simple Smile
Роси Hug, Росинце  Hug, Амира  Hug, благодаря ви за репортажите, клиповете и снимките.
Ще бъде интересно да видим един амбициран Сурадж  Simple Smile Да видим дали Сандия ще успее да го мотивира достатъчно, така, както направи той. Иначе съм сигурна, че ще му даде цялата си подкрепа. Този път трябва да им е по-лесно - мама Сантош няма да пречи  Joy  Joy  Joy

Здравей Диди!  Hug Hug Hug Със сигурност сега ще е по-лесно, защото и Сантош ще ги подкрепи ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Иначе съм убедена, че Сандия ще бъде до Сурадж и благодарение на любовта и подкрепата й той ще успее в новото начинание и ще се издигне ...  txtloves txtloves txtloves  Kissing Heart Two Hearts  love001 smile3521

Общи условия

Активация на акаунт