Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

виртуално

Вчера ми дадоха тази игра и съм много доволна. Вярно, че е на английски, но пък пъзелите и цифрите са си универсални. Бях много учудена, че на дъщеря ми и трябваха точно 5 минути за да схване как се работи с мишката.
Ако някой има нещо подобно на български - нека даде адреса.
http://www.paxtoncat.com.au/
Цитирай

София

аз имам много подобни вкъщи, но всичко е на английски:(
Цитирай

София

и аз нямам игри на български. Иначе щерката много добре се оправя с мишката. Имаше някаква игра с някакво мече ... разхойдаш го по екрана и то яде разни плодове. И сега се за нея си мрънка Wink
Цитирай

Бургас - Несебър - Влас и аз вече незнам точно къде

Моят син играе на Буквенка и вече научи  всички букви и почти се научи да прави срички Very Happy  Very Happy  сега на тая игра гледаше тъпо и не можеше да разбере защо А е буквата на Ябълката и т. н. Very Happy  Very Happy
Цитирай
Цитат на: aq_kiara
Моят син играе на Буквенка и вече научи  всички букви и почти се научи да прави срички Very Happy  Very Happy  сега на тая игра гледаше тъпо и не можеше да разбере защо А е буквата на Ябълката и т. н. Very Happy  Very Happy

на колко годинки е сина ти? Моят навърши и пет и се чудя още за тази буквенка?
Цитирай

Цитат на: Руми
Цитат на: aq_kiara

на колко годинки е сина ти? Моят навърши и пет и се чудя още за тази буквенка?

На четири Very Happy Имаме я от няколко месеца и съм много доволна Very Happy С нейна помощ е на път да се научи да чете сам Very Happy
Цитирай

София

я кажи коя точно е тази игра, че и ние да я пробваме. Дияна за сега само на една играе.
Цитирай

Ето виж тук http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=73&products_id=1098
Цитирай

София

прочетох Wink ако ня я намеря в магазина, ще ми направите ли едно ISO? Wink
Цитирай

Варна

и аз съм много доволна от Буквенката - имаме я откакто я пуснаха. Продава се във почти всички книжарници и си заслужава.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.