Професионални серии за коса - тема 78

  • 60 788
  • 734
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 670
http://arlen.bg/product/2018/hidratirashta-noshtna-terapia-za-su … epair-150-ml.html
Момичета, някой ползвал ли е тази нощна терапия? Струва ли си? Ползвала съм на Алтепна и ми хареса- нямах нужда да изплаквам сутрин. И въобще хидратиращата серия Со Пюр?
Искам да ги пробвам, но не мога да реша от кое да поръчам  newsm78

Последна редакция: вт, 28 апр 2015, 09:32 от JLo

# 631
  • Мнения: 318
Magnolia, AniK  Hug благодаря много   bouquet

# 632
  • София
  • Мнения: 4 296

В банята го усещам като натурален шампоан (ако си мила с такъв, или натурална амла на прах, хума и т.н.) - т.е. много хубаво усещам, че почиства скалпа и косата, свеж е, и като за типично натурално измиване косата се оплита (странно нали, пък хидратиращ Crazy), но след като косата вече изсъхне става точно като след хидратация - мека, стели се като водопад, лъскава е, и обема не е кой знае колко изчезнал. Peace

Линда, много ти благодаря! Имам опит с натурални шампоани и точно заплитането и премиването не ми харесва (поне при тези, които съм пробвала), но щом като като финален резултат това го няма, е ок. Все пак може би това няма да е моят шампоан  Wink

# 633
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
http://arlen.bg/product/2018/hidratirashta-noshtna-terapia-za-su … epair-150-ml.html
Момичета, някой ползвал ли е тази нощна терапия? Струва ли си? Ползвала съм на Алтепна и ми хареса- нямах нужда да изплаквам сутрин. И въобще хидратиращата серия Со Пюр?
Искам да ги пробвам, но не мога да реша от кое да поръчам  newsm78

Ползвала съм само на Алтерна. Която поне за моята коса е невоеоятна.

# 634
  • Мнения: 259
Магнолия ,моля те кажи повече за този крем за изправяне на Джойко  Praynig Praynig Praynig Какъв е ефекта ,който усещаш от него

# 635
  • Мнения: X
Мгнолиа, благодаря, но няма нужда. Твоята коса е далеч от това, за което търся серията. Все пак ще взема Редкен, защото много държа на Анти снап-а, много добри отзиви съм чела против накъсването не само в темата.

Лунна, само да се поправя по повод метода на измиване с масла, който отписах преждевременно. Една мила съфорумка ми го обясни и явно не съм го разбрала от първия път  Hug

# 636
  • София
  • Мнения: 3 271
Магнолия ,моля те кажи повече за този крем за изправяне на Джойко  Praynig Praynig Praynig Какъв е ефекта ,който усещаш от него

Ами той е предвиден да държи права косата след сешоар, но моята не е къдрава и като сложа от него и без да изправям с четка - просто разресвам хубаво - ми държи права косата. Е, не като изпечена с преса или сешоар, но пък на мен ми харесва и по-естествен вид.

Мгнолиа, благодаря, но няма нужда. Твоята коса е далеч от това, за което търся серията. Все пак ще взема Редкен, защото много държа на Анти снап-а, много добри отзиви съм чела против накъсването не само в темата.


Сега, обаче след като се присетих за Джойкото и като констатирах, че маската се води хидратираща смятам да ги изпробвам отново довечера   Joy
Ще дам отзив.
Честно казано за мен Джойко е много хубава марка. Не трябва да се подценява. Вярно, че е по-скъпа в златна рибка, но пък в enzo.bg е на доста добра цена. Както Алтерна, така и Джойко имат в състава на продуктите си патентован комплекс от 19-те аминокиселини, от които е изграден и човешкия косъм.

# 637
  • Мнения: X
Подкрепям за Джойко  Peace - и Мойсчър серията,и тези неща от К-пак серията,които съм ползвала, са чудесни за моята коса...леко съм разочарована от Super Smooth,не смея да я ползвам втори път / шампоана  и балсама / ,а и спрея е на път да дойде  hahaha  Laughing

# 638
  • София
  • Мнения: 3 271
Подкрепям за Джойко  Peace - и Мойсчър серията,и тези неща от К-пак серията,които съм ползвала, са чудесни за моята коса...леко съм разочарована от Super Smooth,не смея да я ползвам втори път / шампоана  и балсама / ,а и спрея е на път да дойде  hahaha  Laughing

Защо си разочарована?
Тази серия ли имаш предвид
http://www.zlatnaribka.com/joico/smooth-cure

Аз имам балсама и шампоана и ми харесваха. Не съм ги ползвала отдавна и тях, но по спомен бяха хубави.

# 639
  • Мнения: X
Тази серия,да  Peace
Много ми се разхвърчаха горните пластове след измиване,стилизирах както обикновено и оставих косата да изсъхне сама  Thinking,нямам обяснение защо така се получи  Thinking
Бях се намазала преди това с кокосово масло,дали пък оттам нещо...но не ми се вярва да е от маслото,просто серията уж е изглаждаща и укротяваща,а при мен е разхвърчаваща  Mr. Green Laughing , поне при първо ползване,направо ме е страх да я ползвам втори път  Laughing

# 640
  • София
  • Мнения: 10 858
И аз се възпламених за изправящия крем на Джойко, много ми се иска да го пробвам.
Възпира ме това, че когато си суша косата уж да я изправя, не ми става като изпечена, а си стои почти същата, както ако не й направя нищо, само малко по-изправена. Същия бухнал ефект си остава и след като изправя. Подозирам, че проблема е в техниката ми, която ей богу, убивам се и не мога да усъвършенствам  ooooh! Не знам защо така се получава. И това ме спира за кремчето, защото след като същата ръка, със същата техника ще изправя, то тогава ефекта едва ли ще се види  hahaha

# 641
  • Мнения: 259
Хвърлих му се на кремчето,поръчах от Ензо. Ако ти се чака ,Вивиан след няколко дни ще споделя.Имам го и аз твоя проблем-уж косата ми си е що годе права ,а е една такава бухнала и не добре стояща без преса. Минали я с преса-задължително вафли ,че пак обема е мираж  . Поръчах и спрея на Тиги ,за обем - Qeen for a day

# 642
  • София
  • Мнения: 10 858
О, Цветичка, супер, ще се радвам да споделиш  Hug

# 643
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 330
Момичета, какво количество си слагате от протеиновия крем на Алтерна?

# 644
  • София
  • Мнения: 2 431
Момичета, на второто миене на косата, след боя, каква маска/балсам е подходящо - протеинова или хидратираща.   Rolling Eyes Ще я нанасям след шампоан за боядисана коса на Лореал.

Общи условия

Активация на акаунт