Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 2 130
ето нещо интересно за нас лошите майки Simple Smile - http://roditel.bg/az-sum-lisha-maika-i-ne-hrania-deteto-si/


Обадих се на вносителите на Пуки и по късно ще идем до склада им. Нямало ги по магазините, защото така много се оскъпяват , но винаги може да се иде при тях и да се пробва на място.

Аз и Lexus Trike никъде не намерих за да тествам, но и аз не искам от тези триколки дето за с много екстри. Малко се поблазних на този скъпия вариант, но сестра ми бързо ме разубеди. Този тип колела много бързо ги надраствали, а и моя нали си е малко лудко, та като нищо към 3г да ми иска по голямо колело. Та ме посъветва да е от тези по евтини варианти. А и аз искам колело да му взема, колички си имаме 2 тамън Simple Smile


оправих го Simple Smile , не знам защо така е станало

Последна редакция: пн, 04 май 2015, 22:31 от guerry

# 376
  • Мнения: 3 846
Гери, Lexus Trike имат в Комсед - а техните магазини са в The Mall и Paradise Center. Поне там съм ги виждала.

# 377
  • Мнения: 1 415
Гери на линка ти ми се отваря да публикувам отговор  Rolling Eyes
А подсичането е от зъбите, предполагам знаеш.
Аз само да ви кажа, че ни никнат 3 кътника и днес беше голяма драма, рев и чудо. Не яде, не пи мляко, дадох и панадол и сега спи, дано няма екшън през нощта  Praynig

# 378
  • София
  • Мнения: 2 130
Бизи ходих и в Комсед, но нямаше в този дето ходих. Няма да ги обикалям всичките я.
Ужасно е това в България, като ти трябва нещо и се скъсваш да обикаляш като луд докато намериш.

Така ние купихем колело и вече го тествахме Simple Smile. Доволна съм, удобно и лесно за управление е. Балансиращите им колела също са много хубави. Имаше и един карт, леле той пък колко беше як Simple Smile


Скрит текст:

лека и спокойна нощ  Hug

Последна редакция: ср, 06 май 2015, 23:50 от guerry

# 379
  • Мнения: 3 846
Много сте готини, Гери Hug newsm39 не намерих друг емот Laughing дано Влади го харесва и си го кара с кеф Peace

Много се хилих на туй мъниче, завалийчето къде го е хванал глада Joy Joy Joy или пък що не пробва, мож да пусне hahaha

# 380
  • Мнения: 932
Честити ходещи крачета на Вили! Нека все напред и нагоре!
Къти, честито за апартамента! Той вече е обзаведен с много любов! Другото са подробности... Wink
Гери, страхотни са пукитата. Отдавна са ми слабост. Със здраве да го ползва Влади! Няма такава усмивка просто...

Имаше и друго, ама тези дни съм все недоспала. Не мога да се концентрирам изобщо... В тази връзка, избирам си еспресо машина за вкъщи - мисля си, че като я имам, ще мога поне да съм в час, то е ясно, че сънят ще е мираж още мнайсе години. Та нещо да препоръчате? Май се насочвам към капсули, че е по-лесно... Преди пиех доста шварц, но сега предпочитам да е късо и да ме удари в петите веднага, че няма кой да ме чака да отворя очи...

# 381
  • София
  • Мнения: 2 130
fraust  аз съм маниячка на тема хубаво кафе и от години съм с Delonghi. Правят страхотно кафе с каймак. Силно ти ги препоръчвам.
Скрит текст:
Сега съм с този модел http://www.delonghi.com/bg-bg/products/kafe-mashini/-/-kafe-mash … -310bk-0132106034.  Старата ми беше като тази http://www.delonghi.com/bg-bg/products/kafe-mashini/-/-kafe-mash … -220cd-0132151066, сега  е в офиса.
От както съм с тази кафеварка не мога да пия шварца на майка, все едно пия нещо подобно на кафе.

# 382
  • Мнения: 932
Бизи, да кажа за храненето... От доста време единственият оператор на лъжицата е малката. Оставям купата с храната пред нея и тя си действа. Заедно се храним - всеки с неговата си порция. Омазва се доста, но подобрява техниката всеки ден. Топи си сухарите в супата и ги яде... Понякога аз го правя и ги оставям на масата й. Категорично отказва домати и картофи, както и всички манджи, които ги съдържат. Има дни, в които яде като звяр и други, в които иска само АМ и почти нищо друго... Пускам пердето и гледам да не се впечатлявам от количествата. Аз самата също не ям еднакво всеки ден или на хранене. Та детето си определя. Гледам да предлагам здравословно, пък тя - колкото иска. Плодовете, зеленчуците - не пасирам. Давам, както са и дъвче с 8те зъба и венците. По гърнето съдя, че се справя добре с тази работа.
Съгласна съм с Къти, че има много поза в био-мио-здравословното... Виждала съм го у много близки хора - налагат принципи на децата си, в които те самите не вярват и нямат волята да следват дори седмица. Лицемерно е доста... При мен правилото е да не давам нещо, което аз не ям. Личният пример е по-силен от всички думи. А и в крайна сметка, каквото и да (не) правим, децата все ще приличат на нас и със сигурност ще им трябва психоаналитик! WinkWink
Лека от мен...

# 383
  • Мнения: 932
Тъкмо едно делонги смотах... Беше комбинация - шварц и еспресо. Второто го пускаше като вода. Налягане ли не можеше да направи, дефектна ли беше... Не знам... Ама във фирмата имахме модел като този, който показваш. Правеше чудесно кафе, с хубав каймак...
Сега си вземам лаваца от павилиончетата, докато сме на разходка. Но в последно време все им се развялят машините или пък нямат капсули... И откачам... Цяла сутрин го мечтая това кафе и обикалям из целия град, докато намеря...

# 384
  • NE
  • Мнения: 10 999
Здравейте!


Гери Честито колело на Влади. Със здраве и усмивки да си го кара.
Къти Да, дървена ни е кошарата. Стабилна е със сигурност. Peace
Нещо пододбо.
Скрит текст:

Аз се отказах от идеята за триколка само защото нашите тротоари са високи и качването ще е зор с 10 кг чудо. Ми тя количката ми е 7 кг и детето стои мирно в нея.
Тъкмо сутринта си мислех как две нощи подред спим спокойно, а на сутринта се почна зъбната драма наново. Абсолютно съм сигурна в пустият кътник и един резец. Tired Храненето е мираж, а сукането ако има лесно ще е нон стоп. Като почне да се лигави и го дърпам и се тръска и изтерясва. Confused
П.П. Има вече майчинство. Grinning

# 385
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Здравейте, здравейте, мацки  Hug

Гери - честито ново возило Simple Smile

ФейчкаHug Hug Hug

Аз пък все си мислех като пишехте, че излизат по 4-5 зъба наведнъж ..., че преувеличавате  Embarassed Ама вчера като ревна малката и като погледнах в устата - 4 отдолу и за един знам отгоре ..., ама не можах да видя има ли други ... почти са се показали - разцепили са венеца ... А няма драми ... Чудно ...

И да ви споделя една тема с разкошна торта, която става и за мъниците, а за мамите е ... разкош ... Правих я ... Има много вариации - може с вариант да си я направите и солена - има доста предложения в темата Simple Smile


Темата: цък

Лек ден!

# 386
  • Мнения: 1 465
Гери-честита триколка-много е сладичък Влади и очевидно много се забавлява с нея!  Heart Eyes
Фрау-аз също съм с De'Longhi EC 220 и съм много доволна!Ако трябва да съм честна обаче въобще не използвам капсули,защото с обикновено кафе става по-хубав каймак!  Peace Свекърва ми е с малко по-стар модел,но разлика в кафето аз не виждам-само дето тази е 300 лв. ,а на свеки 200 лв!  Crazy Напоследък пия само кафе Kimbo,но го намирам в едно малко магазинче на Христо Ботев за перилни препарати от Италия (от там купувам и италианска Нутела за ММ  Crazy) и много ми харесва.Пила съм го в Италия и там много от хората го предпочитат пред Лаваца-та!  Peace http://kimbo.bg/index.php?option=com_content&view=article&am … id=17&lang=bg Но всичко си е въпрос на вкус ,все пак...

Момичета,днес като бяхме в градинката с малката ми направи впечатление нещо...Оставих я в  пясъчника с една кофичка и лопатка и тя си седна в пясъка,взе да пълни кофичката с ръце и очевидно много се забавляваше,но другите 2 майки,които също бяха с децата си постоянно им се караха да не сядат,да не пипат пясъка с ръце,а само с лопатки,да си тупат ръцете през 2 секунди и аз се почуствах като някаква майка-мърла,която е оставила дъщеря си на самотек!  ooooh! Според вас трябва ли така да ограничавам малката?  Thinking

Последна редакция: вт, 05 май 2015, 14:34 от sunny:*kiss

# 387
  • Мнения: 3 846
Фрауст, както и друг път съм казвала, т.е писала, си абсолютно права. Съгласна съм с теб. Детето ми не е злоядо, хич даже, яде си нормално, и както казваш, яде когато и каквото иска, както и ние с ММ. Ето днес като го повиках за обяд - казвам му айде ам-ам, и той дотича до масата и се лепна за столчето си. Изяде си половината, но с кеф. Не се втелясвам от това, че понякога не иска да яде или хапва по-малко.
Ама за храненето сам...вие се захранихте по метода водено от бебето, нали? Мисля си, че затова имате напредък в самостоятелното хранене. Малкият се опитва да се храни сам, маже се дооооста, но и в устата влиза. Обаче понякога се заиграва лошо и си излива върху себе си паничката - вече го къпах така след кисело мляко с каша #Crazy

# 388
  • Мнения: 82
Здравейте момичета,
като ви чета и се успокоявам, че не сме само ние кисели до безобразие от тея зъби. Вече ми писна да казвам на всеки, че е кисела заради зъби...защо се сърди, защо е кисела, защо плаче-и отговора винаги е зъбите, зъбите, зъбите....Нооо и това ще мине...няма да се отчайваме, я  Simple Smile
Иначе вчера си купихме столче Още не сме го пробвали и не мога да дам отзиви, надявам се ,че ще й е удобно на малката. С хубава дамаска е-памучна, но взехме и  летен калъф да не и запарява, пък ще видим как ще е...Предлагаха ни и 2 модела на бебеконфорт, единият с функция да се разширява на ширина и да се прибира, а другият се върти на страни, уж по-лесно да се слага детето в столчето, но и двата нещо не ми се сториха много сигурни с тея им екстри и си взехме класическия вариант. Като го пробваме, ще ви кажа как е  Peace
Фраустче ние сме с филипс и съм супер доволна. Прави страхотно кафе, защото си го меля сама и е страшно ароматно и с дебел каймак. Напълно автоматизирана е и не правиш нищо, само сипваш кафе и вода и изпразваш от време на време контейнерчето за утайките. За капсулите мога да ти кажа, че един приятел като пи кафе в нас и каза, че направо ще си хвърли машината на капсули в боклука., че все едно не е пиел кафе до сега.  Peace

# 389
  • София
  • Мнения: 2 130
Съни кажи на кой пясъчник си да дойдем и ние с моето прасенце и да се мажат децата на воля  Joy. Аз го пльосвам Влади на пясъка направо седнал и почваме едно мазане и двамата Simple Smile. ММ като ни види и само ходи и го тупа, та за туй си ходим сами там. За какво е отишъл там ако не да се омаже едно хубаво и да се наиграе на воля. После го пера целия и вадя пясък и от памперса , ама все тая. Вчера точно четох една статия как да са ни по здрави децата и едното беше точно за пясъчника да ги оставяме да си се цапат и играят колкото искат.

За утре да питам желаещи за разходка в парка , пред народния или зоологическата Simple Smile

евимами честито ви столче. Дано и малката го хареса Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт