След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти на екипа 127.54

  • 20 338
  • 737
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: X
Сега като чета превода на разговора с Кюбра, интонацията, погледа, и после прочета превода на сцената със Сибел, и тамошният поглед и интонация, определено се убеждавам, че едното е чувство на обич, другото е нещо като смес от обич и угризения ....Но първото видео с Кюбра е по-въздействащо и истинско, видеото със Сибел ме обърква...За капак като прочета и превода на сцената когато й казва, че е щял да се ожени за Кюбра....направо се замаих....

Оф, монолога ми си върви на пълна пара

# 256
  • Мнения: X


11 души са в темата, а сама си говоря

# 257
  • Мнения: 21 912
Лени  Hug Heart Eyes Благодаря за преводите, разясненията и впечатленията, които си споделила   bouquet

# 258
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 489
Лени  Heart Eyes Hug ми аз на плажа се любувам на маратонката  hahaha hahaha hahaha
И да вметна, че аз съм 50% рускиня, така че мога го превъзпитам  Mr. Green

# 259
  • Мнения: 13 725
Лени, благодаря за превода   bouquet

# 260
# 261
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Аууууу, каква тишина  newsm78

Лени Hug благодаря ти, слънце, за преводите  Heart Eyes без да съм гледала серията влязох в час за какво иде реч  Mr. Green

Ирка Hug пак се уреди  Naughty от Малдивите направо отива да превъзпитава Кирето  hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy

Еви Hug Лил  Hug Диди Hug

# 262
  • Мнения: 13 725
Ели  Hug, петък вечер е, навън мирише на пролет, можем да си помечтаем........за слънце.............за Ханкер........за Малдивите  Joy  Joy  Joy  Joy

# 263
  • Мнения: 3 917
Сега като чета превода на разговора с Кюбра, интонацията, погледа, и после прочета превода на сцената със Сибел, и тамошният поглед и интонация, определено се убеждавам, че едното е чувство на обич, другото е нещо като смес от обич и угризения ....Но първото видео с Кюбра е по-въздействащо и истинско, видеото със Сибел ме обърква...За капак като прочета и превода на сцената когато й казва, че е щял да се ожени за Кюбра....направо се замаих....

Оф, монолога ми си върви на пълна пара
И аз  имам такива чувства. Според мен, той наистина изпитва нещо  истинско  към Кюбра, докато при Съскаща си беше само привличане и  нищо повече. ( " ГОЛЯМАТА ЛЮБОВ" няма как да се получи, като се има в предвид, че Яска е  си е пълно и тотално дърво.)  Дано сценаристите да  развият    историята между Кюбра и Иийт, интересно ми е да видя влюбения Иийт.
В момента сигурно, момичета от праведната  тема  ме проклинат, че  съм от  тиийм Kюбра hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 264
  • Мнения: 16 938
Аз пък искам да видя Озан и Ханде като двоика и в някои сериал заедно като гаджета нещо ей нов сериал мога да напиша...

# 265
  • Мнения: 2 685
Сега като чета превода на разговора с Кюбра, интонацията, погледа, и после прочета превода на сцената със Сибел, и тамошният поглед и интонация, определено се убеждавам, че едното е чувство на обич, другото е нещо като смес от обич и угризения ....Но първото видео с Кюбра е по-въздействащо и истинско, видеото със Сибел ме обърква...За капак като прочета и превода на сцената когато й казва, че е щял да се ожени за Кюбра....направо се замаих....

Оф, монолога ми си върви на пълна пара
И аз  имам такива чувства. Според мен, той наистина изпитва нещо  истинско  към Кюбра, докато при Съскаща си беше само привличане и  нищо повече. ( " ГОЛЯМАТА ЛЮБОВ" няма как да се получи, като се има в предвид, че Яска е  си е пълно и тотално дърво.)  Дано сценаристите да  развият    историята между Кюбра и Иийт, интересно ми е да видя влюбения Иийт.
В момента сигурно, момичета от праведната  тема  ме проклинат, че  съм от  тиийм Kюбра hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

  O , и аз съм от КибрЙтовия отбор  Peace

Само дето  не мога да различа  чувствата на лирическия герой . Със сигурност при  Сиси нищо не видях , за Кюбрета се чудя има или ли не   Peace и заради това и на мен ще ми е интересно да видя някаква развръзка все пак  Peace

# 266
  • Мнения: 13 725
Влади  Hug, Гале  Hug, нали това казвам.........пролет е.........размечтахте се  Joy  Joy  Joy Сега да не поискате и продължение на ГБ  Laughing

# 267
  • Мнения: 13 725
" O , и аз съм от КибрЙтовия отбор  Peace "

И аз, и аз  hahaha  hahaha  hahaha Само дето ни Съсла, ни Кюбра ме вълнуват особено, опитвам се да видя чувствата на Ийит към тях......... любов......привързаност.........нежност..........такива простички неща, ама нещо не ми се получава  Tired Или аз не гледам правилно  Cry, или на Кирето наистина не му се получават любовните сцени в ШМ  Mr. Green

# 268
  • Мнения: 16 938
Аз искам нов сериял в главните роли Ханде и Озан и може ние да напишем сценария.
Лека нощ слънчеви момичета. Hug

# 269
  • Мнения: 13 725
Добро утро, слънчевки  Hug  Hug  Hug
Хубав ден и приятна почивка  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт