Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен-22

  • 111 836
  • 747
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 672
Здравейте   bouquet
Обмислям покупката на по-качествен фон дьо тен, но за съжаление в нашия град няма точно това, което търся. Става въпрос за фон дьо тените на Lancome. Приятелка ми даде да изпробвам Lancome
Photogenic Lumessence номер 04 и ми пасна идеално. В enzo обаче го няма, за да си го поръчам. Изкючвам поръчка от чуждестранен сайт. Спрях се на Lancome Miracle Air De Teint. Моля някоя дама, която е запозната и с двата вида, да ми каже дали са сходни като качество и дали номерата от единия вид са същите като тези от другия.

# 106
  • София
  • Мнения: 580
Здравейте   bouquet
Обмислям покупката на по-качествен фон дьо тен, но за съжаление в нашия град няма точно това, което търся. Става въпрос за фон дьо тените на Lancome. Приятелка ми даде да изпробвам Lancome
Photogenic Lumessence номер 04 и ми пасна идеално. В enzo обаче го няма, за да си го поръчам. Изкючвам поръчка от чуждестранен сайт. Спрях се на Lancome Miracle Air De Teint. Моля някоя дама, която е запозната и с двата вида, да ми каже дали са сходни като качество и дали номерата от единия вид са същите като тези от другия.

Nat, защо ще правиш компромис, щом ти е допаднал фондьотена. Поръчай по телефона от Сефора София и ще ти го изпратят. Много момичета поръчват така. Единственото условие е да им преведеш парите по банков път.  Hug

# 107
  • Мнения: 5 001
Сефора пращат и с наложен платеж.

# 108
  • София
  • Мнения: 1 056
Момичета искам да ми препоръчате минерален фдт, който много ще се радвам ако първо мога пробвам някъде.
Имам акнеична кожа, леко се омазнява в Т-зоната, но в никакъв случай не е мазна цялата, даже напоследък доста дехидратирана ми се вижда... Четох, че минералните фдт се отразявали много добре на кожа предразположена към акне. Искам много да пробвам, някой с опит да каже каква е покривността, издръжливост и т.н.
 Hug

# 109
  • София
  • Мнения: 5 499
Момичета искам да ми препоръчате минерален фдт, който много ще се радвам ако първо мога пробвам някъде.
Имам акнеична кожа, леко се омазнява в Т-зоната, но в никакъв случай не е мазна цялата, даже напоследък доста дехидратирана ми се вижда... Четох, че минералните фдт се отразявали много добре на кожа предразположена към акне. Искам много да пробвам, някой с опит да каже каква е покривността, издръжливост и т.н.
 Hug

Писала съм назад в темата за минерален ФДТ. Прочети все пак де...

# 110
  • Мнения: 672
Благодаря ви много за отговорите. Мярвала бях из темите, че се поръчва от софийските магазини, но не бях сигурна точно от кои. От друга страна цените в enzo ме изкушават, защото предполагам в Сефора този фон дьо тен ще е около 90-100 лв. Ще умувам още малко. Още веднъж благодаря ви   bouquet

# 111
  • София
  • Мнения: 1 056
Момичета искам да ми препоръчате минерален фдт, който много ще се радвам ако първо мога пробвам някъде.
Имам акнеична кожа, леко се омазнява в Т-зоната, но в никакъв случай не е мазна цялата, даже напоследък доста дехидратирана ми се вижда... Четох, че минералните фдт се отразявали много добре на кожа предразположена към акне. Искам много да пробвам, някой с опит да каже каква е покривността, издръжливост и т.н.
 Hug

Писала съм назад в темата за минерален ФДТ. Прочети все пак де...
 следя темата отдавна, та исках конкретен съвет по скоро, но явно няма няма да си го получа точно в тази тема.

# 112
  • MJF
  • Мнения: 334
Момичета,търся мнения и препоръки за хайлайтър и безцветна матираща пудра,продукти среден клас .Какви използвате?

Последна редакция: нд, 19 апр 2015, 14:24 от FugeeLa

# 113
  • Мнения: 5 892
Поръчах си това, дано не е много блестящо и частиците да са дискретни

# 114
  • София
  • Мнения: 5 499
Писала съм назад в темата за минерален ФДТ. Прочети все пак де...
 следя темата отдавна, та исках конкретен съвет по скоро, но явно няма няма да си го получа точно в тази тема.

Ами аз съм дала дори и снимка на такъв ФДТ назад в темата, на стр. 2. Какво по-конкретно от това? newsm78
Не знам дали трябва да я поствам отново, ще мине за реклама... Sad

Момичета,търся мнения и препоръки за хайлайтър и безцветна матираща пудра,продукти среден клас .Какви използвате?

Ползвам този хайлъйтър и съм доволна:

Последна редакция: нд, 19 апр 2015, 15:07 от Popule

# 115
  • Мнения: 5 215
Мдам, сега ме зарибихте с този продукт на Кларанс ooooh! Laughing Ама имам и питанка: всички серуми, които съм ползвала, ми опъват и дехидратират кожата, противно на това, което обещават; дали и това кремче/знам, че не е серум/ няма да се държи по същия начин? Питам, понеже видях това:' tightens facial contours'. Друго, което ме озадачи е, че го дават и за ползване вечер, та не схванах каква му е ролята, под мейк-ъп или самостоятелен продукт, или и двете? Можело и като маска да се прилага newsm78
Изобщо няма да ти дехидратира кожата. Аз го нанасям над почистена и хидратирана кожа. Нанасям го, изчаквам няколко минутки и слагам пудра над него. Кожата изглежда много гладка, свежа и отпочинала. Аз съм с чувствителна кожа, ако това има значение и червените участъци изчезват.  Heart Eyes
Може и като маска, да, но аз не го ползвам като такава.

# 116
  • Мнения: 1 468
Най-сетне и аз си взех Color Stay на Revlon .. много ми хареса. А пък леля ми ми подари Nearly Naked пак на Revlon, понеже и бях казала, че не съм пробвала никой от фон дьо тените ми. Обаче имам едно въпросче - с какво нанасяте вие фон дьо тена си. Аз сега го нанасям с яйцето на ebelin и много ми харесва ефекта, но ми иска да пробвам и с четка май .. само че хич не съм запозната с четките за фон дьо тен, та да ви питам вие каква използвате. Четох аз, ама нещо не успях да се информирам явно достатъчно. Grinning

За хайлайтър - много харесвам и двата от серията so gloow на Essence. Не са никак скъпи, обаче са доста приятни.

За пудра матираща - може би пак на Essence бялата. Бяха я коментирали доста.

Съжалявам за многото въпроси, обачееее, да попитам някой има ли идея дали в България някъде се предлагат помпички, понеже Revlon-ските фон дьо тени и двата нямат и ми е малко неудобно за използване. Grinning Гледах в нета, че чуждестранните бюти гурута са си взимали, ама .. идея си нямам дали изобщо има в България и ако има дали ще станат за тях. Grinning

# 117
  • Мнения: 3 248
Тук някой има ли опит с ФДТ-ните на Bellapierre? Отзиви?

# 118
  • GYM
  • Мнения: 814
Тук някой има ли опит с ФДТ-ните на Bellapierre? Отзиви?
Мен веднъж ме гримираха рекламно в един МОЛ в Хелзинки и първонначално много се харесах, спомням си, че момичето ми сложи от техния овлажнител, после база и след това вече фдт, коректор и руж. Дръпна ми една агитация как съм можела въобще да не го свалям, даже и да спя с въпросния грим Joy след няколко часа изглеждах на майка ми на годините  hahaha нямаше фина линийка или бръчица, която да не изглеждаше дълбока като Искърското дефиле да речем Whistling Та от собствен опит - вероятно за мазни кожи или съвсем млади и гладки е добър фдт-на, на мен ми е необходим друг тип продукти Peace

# 119

Общи условия

Активация на акаунт