Трябва ли педито да дойде при 39.9 гр. температура

  • 3 444
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
Защо се чудите май-всички са един дол дренки.Днес е неделя обаче моята бебка е с хрема.И аз реших да се обадя на педито за да ми каже какво да правя,немога да слагам капки на 7 мес. бебе на своя глава.Звънях и пак и пак 2 часа, без да си вдига телефона мобилния #Cussing out.Еле, към обяд го вдигна най-после и ми издиктува капки за нос.Направо вече не мога да я понасям.Ние сме от Бургас,преди 4 дена я водих на консултация даже забрави да и мери главичката.Изобщо нямам думи предния път щеше да забрави да ни сложи имунизацията,добре,че и напомних.
 #2gunfireЕгати и лекарите.И аз ще я сменям дано попадна на нещо по съвестно.

# 31
  • Мнения: 1 809
Правилно мислиш да я смениш   Peace Може да погледнеш в  Педиатри, Вътрешни болести, GP-та - гр. София  

А за висока Т много крайна мярка е течния аналгин, и мн. опасно да се дава за 1-ви път , без лекар .От него може  да се получи алергична реакция!

Аз действам със свещички ефералган при толкова висока Т + мокър чаршаф,може и вана с не мн. топла  вода,както по-горе някой беше писал и да пие много течности.

Желая ви скорошно оздравяване   bouquet

п.п. vikuna , напиши  името на тази педиатърка  Tired

# 32
  • Букурещ
  • Мнения: 7 832
Мога да ти кажа за Джи Пи във Втора поликлника на пл. Славейков, ако се примолиш, защото има много деца вече.

Общи условия

Активация на акаунт