Хубава мама

  • 7 842
  • 82
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 375
Хубава мама и грозен баща. Или обратното. Все по често забелязвам и ми е много странно. Защо красивите жени избират невзрачни мъже?

# 1
  • Мнения: 4 199
Кое му е странното?

# 2
  • Мнения: 5 060
Интересно...Кое му е странното?
А твоите критерии какви са? Кога една жена е грозна, а мъжът?

# 3
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Всичко е относително... Whistling ...

# 4
  • Мнения: 380
че да не е по-добре, да е много хубав, пък да не му става  newsm78  Joy

# 5
  • Мнения: 2 375
За мен грозен мъж е неприятно, но нищо ново под слънцето. Докато обратното, грозна жена и красив мъж си е самоубийство Grinning Ей така се получава. Несправедливости в природата.

# 6
  • Мнения: 5 060
_silence_, за да си коректна и за да знаем колко си вдигнала летвата, си длъжна да качиш снимка  на теб и твоя любим.
Така стреляме на сляпо и за нас някой се окаже красавец, а за теб барабонка.

# 7
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
За мен грозен мъж е неприятно, но нищо ново под слънцето. Докато обратното, грозна жена и красив мъж си е самоубийство Grinning Ей така се получава. Несправедливости в природата.
Какви несправедливости? Те сами са си се избрали, тебе кво те бърка.

# 8
  • Мнения: 10 547
Сещам се за двама-петима грозновати, дето с кеф бих разходила из мегданя, пък нека тихо ми завижда.

# 9
  • Мнения: 10 993
Аз красива жена с грозен мъж съм виждала, но грозна жена с хубав мъж никъде.

# 10
  • Мнения: 2 375
Значи грозният, плешив, дебел чичко има какво да предложи на млада красива жена, а обратното?

# 11
  • Мнения: 10 547
Всичко е секс, бе хора. Всичко. Има ли качествен такъв и слон с газела ще се чифтосат.

# 12
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Има какво да предложи, разбира се. Не мога да повярвам, че сериозно питаш тая баналност при навършени 15 години, предполагам.

# 13
  • Мнения: 2 375
какво?

# 14
  • Мнения: 613
Кой бил хубав, кой бил грозен , както казаха преди мен е относително. А защо трябва да избираме партньора си само по външния вид?

Общи условия

Активация на акаунт