Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 7 477
да кажа,че мамма ми се обади,извини се и каза,че се отметнали за леглата.Та,няма легло,но и това се случва Sad

за проходилката WinkВ Перник винаги трябват.Вики,пази я Praynig

# 16
  • Мнения: 4 195
Роси имам легло - старо е но ще им свърши работа - могат само една бърза боя да му ударят. ама немма ама никаква идея как да го метна до радомир - ама никаква.........
а проходилката последно да не я пращам - така ли?
нещо съм се зашморцала днеска - не мога да схвана нищо - това е от гадните пъпки в устата ми - имам стоматит - немога да съскам качествено Sad Sad Cry

# 17
  • sofia
  • Мнения: 7 477
проходилката не я пращай Wink
за леглото не знам newsm78

# 18
Роси имам легло - старо е но ще им свърши работа - могат само една бърза боя да му ударят. ама немма ама никаква идея как да го метна до радомир - ама никаква.........
а проходилката последно да не я пращам - така ли?
нещо съм се зашморцала днеска - не мога да схвана нищо - това е от гадните пъпки в устата ми - имам стоматит - немога да съскам качествено Sad Sad Cry
Имам мобилния телефон на бащата на бебето. Ще му се обадя днес да го питам урежда ли ги леглото и как може да помогне за транспорта. След като говоря с него, ще ти пиша, за да знаеш дали да го пазиш. Поздрави!

# 19
  • Мнения: 457
Ели, не съм влизала във форума от 1 седмица. сега виждам, че проходилката се е счупила. Моята, след като ти написа, че сте я изпратили я дадох на друга мама. Имам обаче лятна количка, която е голяма и добре затворена отстрани. В смисъл, че не е проветрива. Ако се нуждаят от количка, свиркай. Whistling

# 20
Здравейте

обадете ми се на 779596 за да си поговорим с какво мога да помогна и аз и семейството ми, моля. Сигурна съм че ще сме от полза

# 21
  • Мнения: 4 195
Момичета стягайте се - след 25-ти ще ви кажа точна дата на която пътувам с брат ми за Радомир при бебе Даниел - ще им нося легло, проходилка, малко играчки. но дрехи нямам - дадох ги вече - памперси ще и купя аз. вече няколко дена говоря с нея по телефона - много приятно момиче ми се струва а аз рядко се лъжа в хората - не ми се оплаква, не ме моли, даже и е много притеснено че е в такова положение - но каза че детето няма да си остави,
моля ви ако имате дрешки за детенце над годинка, играчки подходящи за този период, за майката ще взема мои блузи щото не и знам размерите - за нея другия път повече - абе каквото се сетите -ще съм с пикап - давайте една бърза организация - примерно в сряда или четвъртък да се видим да взема нещата или да ви казвам къде да ми ги оставите аз да мина да ги взема - утре вечер ще знам кога ще ходим с брат ми - така че - който има желание да свирка.
телефона вече ми е пръснат из целия нет ама ето го пак - 0887/862363 Кристина Hug

# 22
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Момичета стягайте се - след 25-ти ще ви кажа точна дата на която пътувам с брат ми за Радомир при бебе Даниел - ще им нося легло, проходилка, малко играчки. но дрехи нямам - дадох ги вече - памперси ще и купя аз. вече няколко дена говоря с нея по телефона - много приятно момиче ми се струва а аз рядко се лъжа в хората - не ми се оплаква, не ме моли, даже и е много притеснено че е в такова положение - но каза че детето няма да си остави,
моля ви ако имате дрешки за детенце над годинка, играчки подходящи за този период, за майката ще взема мои блузи щото не и знам размерите - за нея другия път повече - абе каквото се сетите -ще съм с пикап - давайте една бърза организация - примерно в сряда или четвъртък да се видим да взема нещата или да ви казвам къде да ми ги оставите аз да мина да ги взема - утре вечер ще знам кога ще ходим с брат ми - така че - който има желание да свирка.
телефона вече ми е пръснат из целия нет ама ето го пак - 0887/862363 Кристина Hug


ок,казвай къде и кога
Само да те подсетя,че тия дни ще е ад по центъра заради делегатите на НАТО Close

# 23
  • Мнения: 4 195
Роси отивам на мъжо за болничен че е контузен и после като се върна ще съм на ясно кога и как ще разполагам сколата за да се разберем да се видим някъде по средата нма дългото трасе което ни дели Hug Hug

# 24
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси отивам на мъжо за болничен че е контузен и после като се върна ще съм на ясно кога и как ще разполагам сколата за да се разберем да се видим някъде по средата нма дългото трасе което ни дели Hug Hug

ок.....

утре сутрин мож ми дойдеш на гости или да се видим около Ситняково,Плиска.......
Четвъртък ще ходя сутринта до Св.Параскева и после евентуално в София ленд.....
петък съм newsm78още не знам Crazy Crazy

# 25
  • Мнения: 510
viki1 , тъй като детето ми е доста голямо  Embarassed нямам никакви дрешки за 1-годишни,но утре ще отида до едно магазинче-Втора употреба край нас,там обикновено се намират и детски дрешки,ще видя какво мога да купя лятно и есенно за дете с височина 70 см,нали  newsm78

# 26
  • Мнения: 4 195
viki1 , тъй като детето ми е доста голямо  Embarassed нямам никакви дрешки за 1-годишни,но утре ще отида до едно магазинче-Втора употреба край нас,там обикновено се намират и детски дрешки,ще видя какво мога да купя лятно и есенно за дете с височина 70 см,нали  newsm78
Марч приятелко моя - не се притеснявай - Роси ще ми даде, но и аз посъбрах някои неща - ако имаш възможност купи му играчка някаква,или нещо такова - мисля че нямат възможност нищо да му купуват, аз в Четвъртък ще се виждам с Роси малко след обяд - ако искаш ела и ти с Мила - ще се радвам да ви видя  bouquet

# 27
  • Мнения: 510
viki1 ,четвъртък е абсурд заради блокадата заради външните министри от НАТО-вските държави,а нали и не шофирам  Embarassed Обаче в петък и с Роси също евентуално,ако не ходи до Перник,тогава май ще да е  Simple Smile Играчки+дрешки,разбрано Wink

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Да вметна, че имам една излишна проходилка и я подарявам на нуждаеща се мама. Ако потрябва - обаждайте се.
Мисля, че мога да запратя към Радомир малко играчки, ще помисля за дрешки. Ще видя какво имам.

# 29
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Да вметна, че имам една излишна проходилка и я подарявам на нуждаеща се мама. Ако потрябва - обаждайте се.
Мисля, че мога да запратя към Радомир малко играчки, ще помисля за дрешки. Ще видя какво имам.

мерси Hug
Вики newsm78,ако аз не ходя в петък, а в понеделник до Перник мога да скоча до Радомир пак за да дозанеса това-онова още от Марч и др.момичета ако се обадят.
Какво ще кажеш newsm78

Нека видим обаче как ще е движението в четвъртък Wink

Общи условия

Активация на акаунт