Отговори
# 45
  • Мнения: 2 196
Препаратите от мен,имам и калъвки за възглавнички.

# 46
  • София
  • Мнения: 39 673
Чаршафи и одеяла ще й дам. Ти ли ще караш багажа?

# 47
  • Мнения: 1 493
Аз ще помогна с пердета и дрехи за родителите . Ако мога ще се включа и в ремонта .

# 48
  • Мнения: 4 195
ами аз ще карам сигурно част от тях,но и бус ще ни трябва - ама чакам Роси да се появи и да казва как да го организираме нали и акция за другите семейства ще има - мислехме всичко да е накуп, но незнаехме че Хелиана и мъжа и са толкова зле, та може и отделна акция да е за тях, знам ли Роси ще каже newsm78
на мен  ми идва нанагорно да ходя повече от веднъж месечно натам защото вкъщи останахме само с една заплата , пенсия и майчинство 6 човека и просто незнам как да ходя по често, но ще го измисля - ще моля накой за бус безплатно да ги караме или нещо такова ooooh! ooooh! newsm78

Последна редакция: сб, 29 апр 2006, 09:07 от viki1

# 49
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ами аз ще карам сигурно част от тях,но и бус ще ни трябва - ама чакам Роси да се появи и да казва как да го организираме нали и акция за другите семейства ще има - мислехме всичко да е накуп, но незнаехме че Хелиана и мъжа и са толкова зле, та може и отделна акция да е за тях, знам ли Роси ще каже newsm78
на мен  ми идва нанагорно да ходя повече от веднъж месечно натам защото вкъщи останахме само с една заплата , пенсия и майчинство 6 човека и просто незнам как да ходя по често, но ще го измисля - ще моля накой за бус безплатно да ги караме или нещо такова ooooh! ooooh! newsm78

около мен е пълна лудница  Closeтук съм,ще пиша по-късно #Cussing out

# 50
  • Мнения: 221
Здравейте,
Аз ще взема по два три пакета от продуктите, които сте изброили: сол, захар, боб/имам домашен(не много едър, но вкусен)/, и тн. Ще гледам да има от всичко.
Имам и комплект за детско легло: чаршафчета, олекотена и калъфка, не отваряни в плик. Те и без това са с някакви лъвчета ....Мога да дам и плетена от баба ми пелена, но нзнам да не е малка за него.
А и говорих със съпруга ми. Нямаме превоз, но ако успеете да намерите нещо подходящо сме готови да се включим с 20-тина лева за бензин.

# 51
  • Мнения: 4 195
Здравейте,
Аз ще взема по два три пакета от продуктите, които сте изброили: сол, захар, боб/имам домашен(не много едър, но вкусен)/, и тн. Ще гледам да има от всичко.
Имам и комплект за детско легло: чаршафчета, олекотена и калъфка, не отваряни в плик. Те и без това са с някакви лъвчета ....Мога да дам и плетена от баба ми пелена, но нзнам да не е малка за него.
А и говорих със съпруга ми. Нямаме превоз, но ако успеете да намерите нещо подходящо сме готови да се включим с 20-тина лева за бензин.

абе аз има с какво да ги карам - дори по големите неща - на един приятел с комбито пасат - събра вчера креват 140/80  - доста товаропедемен е - ама точно газта до там ми е баси проблема - щото има много ходене и до тях, и до дома в Перник и става дълга и широка - така че няма да откажа, даже си мисля щом Темпо петрол са дарявали до сега - аз съм работила там - освен да звъня на бившото шефче поне бензин да ни подпомагат месечно да можем спокойно да си обикаляме по домовете - какво ще кажеш Роси newsm78

# 52
  • Мнения: 1 698
Аз мога да помогна с одеало, сервиз за кафе /неотварян,нов/, йенска тенджерка /чисто нова/, и чинии, но не са комплект. Мога да купя и няколко пюренца за бебчо. Ако се сетя нещо друго, ще пиша. newsm78

# 53
  • София
  • Мнения: 6 129
Посъбрах малко летни дрешки. Имам чисто нови сандали 19-ти номер (малко са с цветенца отпред, но иначе са сини) и пантофи 20-ти номер. Разполагам с необятни количества лигавници - дали малкия има нужда?
Ще гледам да взема и сапун, шампоан и кремче за дупе. Но тези неща не се развалят, а си вървят при едно бебе, така че и друг може да прибави към тях.
Нали може да ви ги пратя по Дамаянти във вторник?

# 54
  • Мнения: 144
Ще взема малко хранителни продукти, пюренца, препарати и т.н. Дори и да са предложени вече, колкото повече, толкова по-добре.  Laughing
Ще съм на линия от вторник до четвъртък - през другото време съм извън София. Само кажете кога и къде да се разберем да ги дам на някой.

А имам едно предложение за картините на Хелиана - като си вземеш апаратчето и отидеш отново при нея снимай ги, аз примерно бих си купила една.  Grinning

# 55
  • София
  • Мнения: 896
Имам дрехи за Хулиана и съпругът и. Ще купя някои хранителни продукти и ще потърся други неща.
За картините подкрепям идеята да ги снимате и с удоволствие бих си купила. Grinning

# 56
  • Мнения: 863
Имам едно дънково костюмче яке и дънкови панталонки за бебока, ще отделя и още дрешки за сезона, мисля и едни маратонки, ще видя и за пантофки, че всичко раздадох newsm78
 Като кажеш номера за обувки също мога, и със детс.козметика и хр.продукти Hug

# 57
  • Мнения: 863
Момичета, по молба на Роси, обявявам акцията за бебе Даниел и семейството му от Радомир на

1 МАЙ ПОНЕДЕЛНИК, В ЮЖНИЯТ ПАРК, НА ВХОДА НА НИШАВА В 11,00 ЧАСА

МОЛЯ, НОСЕТЕ САМО ДРЕБНИТЕ НЕЩА, ПО-ЕДРИТЕ ХЛАДИЛНИК, ПЕЧКА И ДР. ТАКИВА ЩЕ СЕ

СЪБЕРАТ ПО-КЪСНО, КОГАТО СЕ НАМЕРИ ПОДХОДЯЩИЯТ ТРАНСПОРТ. ПО ВЪЗМОЖНОСТ  ДА СА

ОПАКОВАНИ И ОПИСАНИ, ЗА ДА СЕ ЗНАЕ КОЕ Е ЗА ДЕТЕТО И КОЕ ЗА РОДИТЕЛИТЕ  Praynig


Viki1,за сега отпада ангажимента за бус, защото Роси и Гери ще ходят във вторник в помощното училище в Перник и после ще занесат и това,което е събрано за Радомир  bouquet

# 58
  • София
  • Мнения: 2 356
Много се извинявам, но кой е входа откъм Нишава, не съм идвала на акция в Ю парк досега, затова не се ориентирам  Embarassed Този, който гледа към Витошка или този с въртележките, където спира 76 и 74 след пазара Иван Вазов?

# 59
  • Мнения: 863
Много се извинявам, но кой е входа откъм Нишава, не съм идвала на акция в Ю парк досега, затова не се ориентирам  Embarassed Този, който гледа към Витошка или този с въртележките, където спира 76 и 74 след пазара Иван Вазов?

Този при въртележките и спирката на автобуси 76 и 74 Wink

Общи условия

Активация на акаунт