Да похваля крем против петна

  • 23 813
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 313
LA ROCHE-POSAY

Сущата фирма произвежда и Vichy.
A, не е баш така!
Просто и двете са под шапката на концерна Лореал.

Точно казано.  bouquet

brianna аз питах Blondi за кремче за тъмните кръгове,а не за петна Peace

Извинявам се,не съм разбрала  bouquet.
В момента използвам на Нивеа,за сенки около очите.Не е лошо кремчето,но май не заличава сенките.Добре че има коректори за тази работа.

# 16
  • Мнения: 410
brianna и ти ли страдаш от това.Тези сенки са отвратителни #Cussing out и както ти казваш,добре че има коректори Mr. Green
Бяха ми казали преди време че крема на Vichy за сенки под очите че действа и все се чудя дали пък да не взема да си го купя newsm78

# 17
  • Мнения: 5 313
skorpi ,май сме една зодия.
Сенките ми,не са чак толкова фрапиращи,но ако не си сложа коректор си личат.
За кой крем на Виши  са ти казали че действа?Майка ми в момента използва техен крем за околоочите,който е за бръчки и сенки-лайф актив айс.
Аз пък съм чувала добри отзиви за крема на РОК-с витамин ц.
Абе на мен вече не ми се вярва да изчезнат сенките от крем.

# 18
  • Мнения: 410
brianna аз сам Скорпион Twisted Evil
Ами като съм заплес Blush и не попитах точно кои е крема Embarassed
Честно да си кажа и аз не вярвам,че могат да се махнат от крем.Но при това момиче което ми похвали крема на Vichy имаше ефект и то видим.За жалост няма как да я попитам кои е крема,загубила съм и координатите Sad

# 19
  • Мнения: 1 526
Момичета, някоя от вас може ли да ми каже някой от тези кремчета дали помагат срещу белези Синът ми го одраха преди ~ 1.5г. и му останаха две леко вдлъбнати резки, по- тъмни от неговия цвят

# 20
  • Мнения: 27 524
Тали Дан,не,за белезите кремовете са други.Мисля,че няма да свърши работа.

Скорпи,не мога да ти препоръчам крем против сенки.Знам,че иам кремове за уморени очи,но не съм ползвала,само съм го мяркала като реклама.Но има  Peace

Момичета,абе сигурни ли сте ,че Виши и Ла Рош са под шапката на Лореал,това много ме изуми,не съм и предполагала даже.Откъде го знаете,пише ли го някъде????  Thinking

# 21
  • Мнения: 18 542
Момичета, някоя от вас може ли да ми каже някой от тези кремчета дали помагат срещу белези Синът ми го одраха преди ~ 1.5г. и му останаха две леко вдлъбнати резки, по- тъмни от неговия цвят
Защо не пробваш с контратубекс? Той е за белези.

# 22
  • Мнения: 5 313
brianna аз сам Скорпион Twisted Evil
Ами като съм заплес Blush и не попитах точно кои е крема Embarassed
Честно да си кажа и аз не вярвам,че могат да се махнат от крем.Но при това момиче което ми похвали крема на Vichy имаше ефект и то видим.За жалост няма как да я попитам кои е крема,загубила съм и координатите Sad
И аз съм скорпион. Peace
Предполагам,че твойта позната е използвала околоочния с витамин C или гелчето.

# 23
  • Мнения: 1 526
Момичета, някоя от вас може ли да ми каже някой от тези кремчета дали помагат срещу белези Синът ми го одраха преди ~ 1.5г. и му останаха две леко вдлъбнати резки, по- тъмни от неговия цвят
Защо не пробваш с контратубекс? Той е за белези.
Мерси, ще търся начин да си го набавя!

# 24
  • Мнения: 18 542
Мерси, ще търся начин да си го набавя!
Мисля, че няма да ти е трудно. Има го във всяка аптека. Peace

# 25
  • Мнения: 1 526
Мерси, ще търся начин да си го набавя!
Мисля, че няма да ти е трудно. Има го във всяка аптека. Peace
Дали. Аз живея в Израел. Предполагам че ми препоръчваш нашенско кремче и ще търся няной да ми го изпрати

# 26
  • София
  • Мнения: 1 476
Blondi, кремчето наистина е много добро, миналата година измазах една тубичка и се отървах от доста голямо пигментно петно над устата, което получих от излагане на слънце и прекаляване със солариум  Crazy Бях се докарала до лудост и депресия от това петно, сега няма и следа от него bowuu С миризмата се свиква. Моят крем вървеше с два подаръка- малко шишенце тоник и тубичка тоалетно мляко, но не помня дали бяха от серията MELA-D. Да си го ползваш със здраве   bouquet

# 27
  • Мнения: 5 313
Момичета,абе сигурни ли сте ,че Виши и Ла Рош са под шапката на Лореал,това много ме изуми,не съм и предполагала даже.Откъде го знаете,пише ли го някъде????  Thinking

Blondi ,дано се включи Kopche за да ти обясни по-подробно.

На мен това ми до казаха в аптеката като си търсех почистващ лосион за лице.Колебаех се между двете марки и аптекарката ми каза,че Vichy,La roche-posay,Loreal,Garnier,Kerastase  били марки на концерна Loreal.Посъветва ме да си взема La roche-posay,защото били по-висок клас от Vichy,както и Loreal от Garnier.

Последна редакция: сб, 25 мар 2006, 01:20 от brianna

# 28
  • София
  • Мнения: 1 983
Блонди, имам въпросче(та) тъй като и аз съм се засилила да изчиствам пигментни петна Sad 
Та, това Мела-Ди само на проблемните места ли го нанасяш по лицето(отделните петънца), или на цялото лице?
Става ли за основа за грим или така ще се компрометира действието му, изобщо може ли да се съчетава с грим?
Каква му е "текстурата", тъй като съм с мноооого суха кожа и се притеснявам да не постигна ефект като наклепана с темперна боя Rolling Eyes?
Преди две години ползвах такова кремче, но Трио-Ди  за пигментни петна, но по гърба - не бях особено доволна...сега му търся листовката, ако съм запазила да попрочета за какво беше... Thinking

# 29
  • Мнения: 27 524
Нанасям го на цялото лице,не е само за петната.А и аз петна нямам големи,а лунички и малки петънца на брадичката,та ща не ща нанасям по цялото лице,но и кремът е такъв.Става за основа на грим,да,без проблем,аз май съм го написала в началото,но може и да съм пропуснала.И аз съм с доста суха кожа,кремът е хидратиращ,добре ми е.Слагам маааалко повечко и е ок.
Видях,че Киселина го е похвалила,отървала се е,аз откоскро го ползвам и дали ще подейства и при мен - не знам със сигурост,ще видим.По принцип кремовете на Ла Рош са доста добри.Има и фактор 15.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт