Да похваля крем против петна

  • 23 815
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27 524
Ммомичета,скоро пусках тук тема,че след раждането съм се сдобила с малки гадни петънца по лицето.Разтърсих се за крем и намерих доста трудно,само на една фирма  Thinking ,но кремът се оказа много добър.Не зная дали се внася и в България,но съм виждала кремове на LA ROCHE-POSAY,така че сигурно и този го има.Има и за ръце,за жени над 40,ще взема за майка ми и свеки.Кремът се казва MELA-D,дневен е,30 мл ,тубичка,с SPF 15.Ползвам го едва от 3 дни,но проклетиите избледняват,дано се махнат изцяло.Текстурата му е лека,става и за по-мазни кожи,моята е суха и просто слагам малко повече.Мирише добре,има съвсем лек особен дъх отначало,но не дразни.Ами това е.Надявам се,ако някой има нужда,да го намери и да свърши работа.  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 242
Благодаря за инфото. Майка ми има проблем с пигментацията и ще и го препоръчам.
А за цена горе-долу можеш ли да ме информираш

# 2
  • Мнения: 27 524
Ох,само на мен сайта ли ми работи със скоростта на светлината или?

Цените тук са следните - 23 евро е за лицето,за ръце не знам,но ще е наполовината сигурно.В БГ обаче цените са по-ниски,но колко точно - и аз не знам.

# 3
# 4
  • Мнения: 27 524
супер си,чет,същите са!  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 410
Blondi и на мен форума ми се отваря доста бавно smile3514
Искам да попитам дали това кремче,ще помогне и за тъмни кругове под очите Embarassed?

# 6
  • Мнения: 27 524
Не!  Naughty
Тъмните кръгове не са пигментация,а са от умора или напрежение.Има околоочен крем за сенки и уморени очи,такова нещо търси.Има и дневни,и нощни.

# 7
  • Мнения: 410
Blondi а на коя фирма да търся тези кремове newsm78?Иска ми се да си взема нещо което вече е "тествано" от някои.

# 8
  • Мнения: 5 313
Blondi а на коя фирма да търся тези кремове newsm78?Иска ми се да си взема нещо което вече е "тествано" от някои.
Blondi е написала фирмата:
LA ROCHE-POSAY

Сущата фирма произвежда и Vichy.

# 9
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз преди няколко месеца бях тръгнала да си го купувам и в крайна сметка в аптеката ме убедиха в полза на Лиерак. Петната от бремеността ми изчезаха, а сега се опитвам да уморя луничките (че са много  упорити )

# 10
  • София
  • Мнения: 9 398
LA ROCHE-POSAY

Сущата фирма произвежда и Vichy.
A, не е баш така!
Просто и двете са под шапката на концерна Лореал.

# 11
  • Мнения: 18 542
Аз преди няколко месеца бях тръгнала да си го купувам и в крайна сметка в аптеката ме убедиха в полза на Лиерак. Петната от бремеността ми изчезаха, а сега се опитвам да уморя луничките (че са много  упорити )
Я кажи за Лиерак

# 12
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз преди няколко месеца бях тръгнала да си го купувам и в крайна сметка в аптеката ме убедиха в полза на Лиерак. Петната от бремеността ми изчезаха, а сега се опитвам да уморя луничките (че са много  упорити )
Я кажи за Лиерак
Самото кремче е мазничко и придава леко лъскав вид на кожата, но не е фатално и свикнах. Лошото е, че за най-добър ефект, трябва да се използва заедно с коректора и  есенцията. Аз не знаех това и си купих крема+есенцията, но вече ми привършват и ще трябва да  ги купувам наново.
Активираща депигментираша есенция Lierac
Избелващ крем фактор IP12 Lierac
Коректор против петна Anti Taches Lierac

# 13
  • Мнения: 18 542
Аз преди няколко месеца бях тръгнала да си го купувам и в крайна сметка в аптеката ме убедиха в полза на Лиерак. Петната от бремеността ми изчезаха, а сега се опитвам да уморя луничките (че са много  упорити )
Я кажи за Лиерак
Самото кремче е мазничко и придава леко лъскав вид на кожата, но не е фатално и свикнах. Лошото е, че за най-добър ефект, трябва да се използва заедно с коректора и  есенцията. Аз не знаех това и си купих крема+есенцията, но вече ми привършват и ще трябва да  ги купувам наново.
Лелееее много пАри бееее  ooooh!
Май с петна ще си ходя  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 410
brianna аз питах Blondi за кремче за тъмните кръгове,а не за петна Peace

Общи условия

Активация на акаунт